|
Виж темите без отговор | Виж активните теми
Дата и час: Пон Юли 27, 2026 7:17 pm
| Автор |
Съобщение |
|
HCL
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:31 pm Мнения: 3849
|
Че за какво са му субтитри. Това е идеална вьзможност да си упражняваш разговорния английски и да учиш местните изрази от рода на "Ко стаа брато". Аз все още се чудя какви красноречиви фази ни се спестяват от езиковото образование по училищата.
Последна промяна HCL на Пет Окт 13, 2006 9:53 pm, променена общо 1 път
|
| Пет Окт 13, 2006 9:51 pm |
|
 |
|
Цецо
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 9:22 am Мнения: 15501 Местоположение: София
|
Е то не сме открили ние пиратството.
Пирев лошото е че ако ще правиш такава врътка ти трябва сериозен доставчик в Бг с бърз международен достъп. А това са пари да го даваш всеки месец, а да теглиш филми.
_________________ "Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.
|
| Пет Окт 13, 2006 9:52 pm |
|
 |
|
¶
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 1:58 pm Мнения: 4585 Местоположение: US
|
То пък многото пари, 10-тина долара на месец за 360kbps. Просто ще доплатя на сестра ми интернет връзката, така че да стане по-бърза, пък дали ще тегля, ще се види. Ако не стане, тогава ... а бе тогава ще отворя warez сайт в щатите и туй то
Хубавото на моят доставчик е, че няма чужбина, няма БГ, скоростта е винаги 360kbps, при това казват, че е негарантирана, но за 2 и повече години, само на 2-3 пъти беше паднала, щото конкуренцията им им беше изрязала кабелите
HCL, нали в XP има Remote Desktop, това не е ли като ssh ?
_________________ Ето аз дишам, работя, живея и програми пиша тъй както умея, с проца под вежди се гледаме строго и боря се с него доколкото мога....
|
| Пет Окт 13, 2006 10:02 pm |
|
 |
|
HCL
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:31 pm Мнения: 3849
|
Не ми е познато това, гледам пише, че използва PuTTY, следователно използва ssh. Освен ако е нещо друг под сьщото наименование. Тествай.
|
| Съб Окт 14, 2006 12:05 am |
|
 |
|
the_real_maniac
Ранг: Почетен член
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 11:38 am Мнения: 978 Местоположение: Europe -> BG
|
Не искам да отклонявам темата, но пиша , за да се знае че не е точно така
Вземи си едно Suse и ще видиш binary до откат + плати си за малко suport (само за теста , един месец) и да видиш хем лесно , хем има и GNU вътре, хем Линукс, хем и съпорт , а не М$ шит:
Истински разговор м/у клиент и Microsoft support (center):
"Здравейте имам .... и при следното действие ми дава грешка ...
Отговор:
"Ааа това при нас го имаме и работи, проблема е при Вас".
Който не вярва проблема си е негов 
|
| Съб Окт 14, 2006 11:09 am |
|
 |
|
asp
Ранг: Популярен
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 6:27 pm Мнения: 376 Местоположение: plovdiv
|
Remote Desktop си става за тея работи супер е културно и лесно.
|
| Съб Окт 14, 2006 10:46 pm |
|
 |
|
the_real_maniac
Ранг: Почетен член
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 11:38 am Мнения: 978 Местоположение: Europe -> BG
|
хора , моля Ви се не ползвате Remote Desktop - едно от най несигурните неща в Windows.
това не е антиИзказване, това е ФАКТ.
няма преувеличаване и величеене.
По-добре ssh / VPN върху който VNC.
едит: не по-добре а задължително.
доплака ми се като разбрах , че за управление на една машина чрез PC НЕМЦИ , не кой да е ами немци искат Remote Desktop - ходи та обяснявай , те си имат система - ужас Ви казвам.
ама не е моя работа да го мисля - ако беше тая машина или НЕ работи , или PC-то работи както аз искам, защото това си е .... пфууу ууууу
|
| Нед Окт 15, 2006 12:15 am |
|
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|