|
Виж темите без отговор | Виж активните теми
Дата и час: Пет Авг 21, 2026 3:22 pm
|
Страница 1 от 1
|
[ 2 мнения ] |
|
| Автор |
Съобщение |
|
Nekoj drug
Ранг: Минаващ
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:54 pm Мнения: 39
|
 Инфо за стъпков мотор
Здравейте, преди няколко години свалих от един апарат стъпков мотор на филипс- ID27. Искам да си поиграя с него, ама нямам никаква информация (загубих я). Ако някой знае нещо за него- ще съм страшно признателен.
_________________ Най-лошото, което може да се случи на две точки, е да не лежат на една права.
|
| Съб Окт 29, 2005 2:53 pm |
|
 |
|
ToHu
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:21 pm Мнения: 30754 Местоположение: София
|
Stepper Motor Philips Typ ID27, Schrittwinkel 7°30´, 8-Strang Anschluß, Spule ca. 9,5 Ohm, Achsdurchmesser 6mm, länge 16mm, Maße Motor: 0=68mm, tiefe 58mm, Flansch 69x69mm. Kein Datenblatt vorhanden!
Ето това намирам аз в googlе, това което не виждам е допустимия ток през намотката, но затова може да се съди по проводника с който е намотана, предполагам няма да е повече от 1 А
От тук нататък остава да го управляваш, някъде из форума има теми по въпроса.
|
| Съб Окт 29, 2005 7:03 pm |
|
|
|
Страница 1 от 1
|
[ 2 мнения ] |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|