
Re: 2 изречения за превод
значи не е букв. превод , а съм се опитал да вложа логика, но като гледам има едно above - което означава ,че определено трябва да се чете от по-горе

за да се разбере целия смисъл на абзаца
------
Независимо дали процесора поддържа четене-по-време-на-запис, ако процесора бъде прекъснат по време на обновяването/update-ването на BootLoader-a той(процесора) помни адреса до който е бил програмиран.
В допълнение към двете секции , които са конфигуриуеми от BOOTSZ Fusez и бяха обяснение по-горе , Флаш-а е също разделен на две определени секции/части, такава която поддържа четене-по-време-на-писане, и такава, която не поддържа четене-по-време-на-запис.
-----
Мисля си ако и 3-ти човек направи превод съвсем ще изчистим значението, колкото и шантаво да e написано на английски това
