Микроконтролери и електроника
http://mcu-bg.com/mcu_site/

Защита от късо на изхода
http://mcu-bg.com/mcu_site/viewtopic.php?f=9&t=16916
Страница 3 от 3

Автор:  velio [ Вто Ное 16, 2021 4:22 pm ]
Заглавие:  Re: Защита от късо на изхода

miro_atc написа:
velio написа:
Измерването е доста бързо (вероятно над 10 пъти в секунда)


Иначе това захранване не е лошо от към цена... но си е обикновено. Няма нито usb, нито сериен нито нищо. Така че меренето му е само за дисплея, а аз говоря за друго мерене ;-)


Ами то това дето го искаш е доста специално. Като цяло тия техники като че ли изостават с поне 10 години от нуждите на масовия инженер. В някои отношения китайците водят откъм функционалност, макар и напълно сбъркана като изработка.

Страница 3 от 3 Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/