Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
FlexInput IC 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1244
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение FlexInput IC
По принцип трудно се впечатлявам ама това ми направи впечатление - не че е някаква космическа техника ама покрива бая задачи и има защити за бая неща ---- и всичко е в 1 чип.Имам за задаче да направя едно доста гъвкав ВХОД като не се знае какво ще влиза
Ако че уж е за авто индустрията може да се ползва и за други места.

The L9966 is an automotive grade IC designed to be used as sensors interface. Up to 15 channels are available for analog sensing, resistance measurement and digital sensing (e.g. temperature, lambda, pressure, position sensors)
Аз съм работил директно със ST и даже тука в Америка доста хора са си с жабарски манталитет ама какво да се прави ...
Специално за тоя чип имам съмнения че е поръчан от Бош щото аз превих ревърс на една бошовска платка и от там лъсна това ИЦ a и жабарите нямат толкова акъл да измислят такова нещо.
Не знам колко колеги знаят - едно време имаше съвместна фирма - така наречения Бош семикондукторс беше комбинация от ST и Бош - сега маи са се поразпиляли ама от сигурен източник знам че Бош си правят бая неща при ST само дето вече не са с лепенка Бош отгоре.

Още е ново и чаршафа е много малък ама аз имам повече инфо а и ще пуснат и повече в нета след време.


Чет Окт 24, 2019 8:11 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни