Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Питане за изгледа на Win XP 
Автор Съобщение
Ранг: Ориентиран
Ранг: Ориентиран

Регистриран на: Сря Май 11, 2011 8:18 am
Мнения: 290
Мнение Re: Питане за изгледа на Win XP
Не знам за човешки, но определено е по-бавен от Remote Desktop. Освен това иска интернет и на двете машини.


Съб Фев 24, 2018 2:02 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: Питане за изгледа на Win XP
OK. Значи remote desktop от WinXp, а ако линукса на киндъла няма тази rdesktop, какво да правим?


Съб Фев 24, 2018 2:47 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: Питане за изгледа на Win XP
Та както виждам, в тоя форум всичко се поти за аутосорсинга или най-малко не обича стартапи или RD. Щото се изненадвам как, за такъв простичък въпрос да не се намери барем един да даде някакво предложение!


Нед Мар 04, 2018 11:55 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Питане за изгледа на Win XP
За по-бавното: ха на бас, че никой не ползва по-дърта машина от моите, и не ми е много бавно дори през интернета на село.

ПС: като видех, че жената се е разфейбучила посред нощите, редовно й пущах някоя яка жица и тя уплашена изключваше компа. И досега мноо я е страх от вируси :twisted:

Edit, че не съм забелязал последното на tutiv :
bongo_x2 написа:
...... Интересно е да стигнеш от черно-бял екран до дистанционно управление :)


Последна промяна bongo_x2 на Нед Мар 04, 2018 2:56 pm, променена общо 2 пъти



Нед Мар 04, 2018 2:27 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Питане за изгледа на Win XP
tutiv написа:
Щото се изненадвам как, за такъв простичък въпрос да не се намери барем един да даде някакво предложение!

Не само не искат да ти помогнат ами и сврка не искат да ти врътнат - а са длъжни!

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Нед Мар 04, 2018 2:45 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 30, 2004 4:18 am
Мнения: 630
Мнение Re: Питане за изгледа на Win XP
@ tutiv През браузъра на киндъла да си отваряш каквото искаш не става ли?
пп. https://www.youtube.com/watch?v=JdSRcZQoEJo

_________________
Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно!


Нед Мар 04, 2018 6:00 pm
Профил
Ранг: Новодошъл
Ранг: Новодошъл

Регистриран на: Пон Авг 20, 2018 11:27 am
Мнения: 103
Местоположение: София
Мнение Re: Питане за изгледа на Win XP
Здравейте,

Това ми е първи пост в този форум, от няколко дни го разглеждам и се радвам, че като цяло сте много позитивни, и разглеждате въпросите по същество, за разлика от някои други форуми. Затова и реших да се регистрирам. Засега повече ще чета.

По въпроса на темата, ако правилно съм разбрал питащия, него най-добре би му свършил работа монитор, който обаче работи с e-ink.
Точно щях да напиша, че такива монитори не знам да съществуват, и реших да проверя. Не щеш ли, оказа се, че има!
Ето
https://www.amazon.com/Dasung-Ink-Paper ... B075FL8DKV
Вярно, че цената му е соленичка, и е само 13 инчов, но все пак има точно решение.

Вариантът да се прехвърля картина от нормален монитор на киндъл според мен е... неудачна. Макар киндъла да е с 300ppi няма да се вижда на малкото му екранче адекватно картината от да речем 22 инчов монитор.
А и ако първо се пише и се гледа на нормалния монитор, пък после се прехвърля, значи пак голяма част от времето ще се гледа на LCD монитор.
Не съм сигурен, че разбирам идеята на питащия.

Малко офтопик, понеже прочетох, че някой с киндъл на 10 години вече почнал да го зарежда всяка седмица - на моя взе много бързо да му свършва батерията, а е само на 2 години, зареждам го повече от веднъж седмично. Дали пък не го ползвам твърде много или просто батериите им не държат както бях чувал, по цял месец.
А може би едно време ги правеха с бутончета, а моя сега е с тъч скрийн, и кой знае още какви други глупости, които харчат ток. Wifi го включвам на самолетен режим обикновено с цел да не харчи, но и ми се струва, че след последния ъпдейт стана така. Може би не трябваше да му позволявам да се ъпдейтва.


Вто Авг 21, 2018 11:05 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 1:55 pm
Мнения: 1792
Местоположение: София
Мнение Re: Питане за изгледа на Win XP
movx2000 написа:
Малко офтопик, понеже прочетох, че някой с киндъл на 10 години вече почнал да го зарежда всяка седмица - на моя взе много бързо да му свършва батерията, а е само на 2 години, зареждам го повече от веднъж седмично. Дали пък не го ползвам твърде много или просто батериите им не държат както бях чувал, по цял месец.
А може би едно време ги правеха с бутончета, а моя сега е с тъч скрийн, и кой знае още какви други глупости, които харчат ток. Wifi го включвам на самолетен режим обикновено с цел да не харчи, но и ми се струва, че след последния ъпдейт стана така. Може би не трябваше да му позволявам да се ъпдейтва.

Добре дошъл.
И аз имам един Киндъл, който понякога много бързо си източва батерията. Всеки път при еднакви условия. Подозирам че нещо SoC-а не се успива добре и се буди прекалено често от някакво недоглеждане.
Поне батериите могат да се сменят, доколкото съм гледал за конкретни модели.


Вто Авг 21, 2018 1:32 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни