Отговори на тема  [ 141 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
Free energy - Генератор на Капенадзе 
Автор Съобщение
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 10:24 pm
Мнения: 499
Местоположение: Стара Загора
Мнение Free energy - Генератор на Капенадзе
Колеги някой от вас копае ли в тази насока, интересува ме дали някой е срещал в нета достатъчно достоверна информация за потвърждение на този феномен " Генератор на Капенадзе "!?


Пет Окт 21, 2011 2:53 pm
Профил YIM
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
Генераторa на Капенадзе генерира електричество. Ние в този форум преобразуваме вакума в истински вакум и добиваме глуона плазма.

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пет Окт 21, 2011 4:57 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
forest_gump написа:
Колеги някой от вас копае ли в тази насока, интересува ме дали някой е срещал в нета достатъчно достоверна информация за потвърждение на този феномен " Генератор на Капенадзе "!?

То за Капандзе генератора не се копае , а се гледа нагоре :!:
Нагоре, към "кораба-майка", отдето тихо ти нашепват как от нищо правиш нещо, и ставаш много известен :!:
Най-добре се гледа, като си легнеш след като си изпил двете шепи хапчета, които добрата мед. сетсра ти е дала :) иначе пак може да твориш капандзе генератор, ама във усмирителна риза :mrgreen:

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Пет Окт 21, 2011 5:09 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 12:59 pm
Мнения: 3855
Местоположение: Габрово
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
:lol: :lol: :lol:


Пет Окт 21, 2011 8:29 pm
Профил
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 10:24 pm
Мнения: 499
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
Виждам че има интерес!
Значи съм уцелил раздела, все пак темата е за безумни идеи.

Това което ме заинтрегува по тази тема е, че има доста информация в нета и демонстрации включително как КПД-то на генератора е по-голямо от 1. Колкото и невероятно да звучи по тази тема се занимават доста хора в света и далеч не изглеждат перковци. Аз лично не успях да намеря достатъчно достоверно доказателство, всички заснети материали които видях са с много ниско качество все пак сме 21 век.


Пет Окт 21, 2011 8:52 pm
Профил YIM
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
Преди време правих подобно устройство, много добре работеше. КПД беше повече от приличен. С "плоска" батерия от 4.5 волта захранваше готварска печка в продължение на 2 дена. За съжаление работи само с тоя вид батерии. Понеже трудно се намират, в момента прашясва.
Имаше и някакъв страничен ефект. Когато генераторът е активен, всякаква заснемаща техника минаваше в резолюция 240х180 и снимките и клиповете стават гадни, при това черно-бели. Затова нямам и нищо документирано.
В резюме - много хубава и полезна вещ! :D

Сега по-сериозно. Като видиш някъде да се продава готов, работещ генератор, а не чертежи и всякакво апокрифно ноу-хау, се замисли сериозно по въпроса. Дотогава би било само загуба на време...


Пет Окт 21, 2011 9:50 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Free energy - Генератор на КапАнадзе
Първо направи на Bedini: един вентилатор докато черпи от едната батерия ти зарежда другата, пали неонка и ти продухва главата от глупости :) Гарантирано работи и е подробно описан напр. тук:
http://www.youtube.com/watch?v=pxLw0YU3 ... re=related

А вечният двигател е открит още от Да Винчи - правят го хората:
http://www.youtube.com/watch?v=20hiKmdJ ... re=related

И още един къртач на мивки (It Works):
http://www.youtube.com/watch?v=CljRc4bN ... re=related

Edit: Само преди седмица спорихме с един колега на подобна тема: човекът има някви огромни говорители и киловатов (?!) усилвател за кола. Захранва ги от автомобилен акумулатор, беше си намерил автомобилен генератор и просто се чудеше с какъв 12 волтов мотор и каква предавка да го върти (от акумулатора) за да зарежда акумулатора. Е да, ама колегата е тенекеджия ...


Последна промяна bongo_x2 на Съб Окт 22, 2011 6:37 pm, променена общо 2 пъти



Пет Окт 21, 2011 10:53 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 3:01 pm
Мнения: 1438
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
Е тия са малко по-скромни. Само 13 волта при ясно време. Предполагам, че при гръмотевични бури достига пълна мощност.


Пет Окт 21, 2011 11:43 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
forest_gump написа:
Това което ме заинтрегува по тази тема е, че има доста информация в нета и демонстрации включително как КПД-то на генератора е по-голямо от 1.

И аз съм виждал по телевизията как Christopher D'Olier Reeve лети, а в същност не можеше и да ходи.

Направи един вечен двигател и се похвали в тази тема, останалото е разтягане на локуми.

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Съб Окт 22, 2011 2:37 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Съб Сеп 24, 2005 1:00 pm
Мнения: 787
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
Аз да ви разкрия сега. Вие всичките дето не вярвате на Капанадзе сте мръсни империалисти, агенти на тексаските петролни магнати. Затова всяка свободна енергия не трябва да съществува :twisted:


Съб Окт 22, 2011 10:38 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 3742
Местоположение: София
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
Всяка свободна енергия трябва да съществува само в рамките на закона !


Съб Окт 22, 2011 5:33 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
В рамките на кой закон?
В рамките на българското законодателство, в рамките на законодателството на щата Калифорния или в рамките на закона за запазване на енергията?

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Съб Окт 22, 2011 9:12 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 3742
Местоположение: София
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
ike написа:
В рамките на кой закон?
В рамките на българското законодателство, в рамките на законодателството на щата Калифорния или в рамките на закона за запазване на енергията?


Трудно ми е да кажа кой точно е законът, но по този закон съществува и "Партията за умерен прогрес в рамките на закона" - фракция светло пиво.


Нед Окт 23, 2011 8:50 am
Профил ICQ
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 10:24 pm
Мнения: 499
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
ike написа:
forest_gump написа:
Това което ме заинтрегува по тази тема е, че има доста информация в нета и демонстрации включително как КПД-то на генератора е по-голямо от 1.

И аз съм виждал по телевизията как Christopher D'Olier Reeve лети, а в същност не можеше и да ходи.

Направи един вечен двигател и се похвали в тази тема, останалото е разтягане на локуми.


Пуснах темата тук не за да ви убеждавам в нещо в което и аз не вярвам, но измежду многото информация има интересни предположения че заобикалящата ни енергия в ефира може да бъде активирана по някакъв начин и накарана да сумира някаква част от себе си към вложената такава. Нищо тук не противоречи на закона, че от нищо нещо не става. Винаги има шарлатани и спекуланти разбира се , още повече че никой не е успява да обясни и определи параметрите на тази енергия от ефира, може да се окаже че ако спрат всички радио излъчватели на планетата и тази енергия ще изчезне :D .


Нед Окт 23, 2011 9:57 am
Профил YIM
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:54 pm
Мнения: 1503
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: Free energy - Генератор на Капенадзе
forest_gump написа:
... може да се окаже че ако спрат всички радио излъчватели на планетата и тази енергия ще изчезне :D .
Е, точно тая енергия я ловихме с детекторен радиоприемник, Т образна антена от колкото може повече меден кабел и високоомни слушалки ... доста ефективно при това ;) Та тук просто "паразитираме" върху някой дето бичи в ефира.


Нед Окт 23, 2011 10:24 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 141 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни