Отговори на тема  [ 15576 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829 ... 1039  Следваща
Новини от страната 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Новини от страната
Българинът изобщо не е олигофрен: да видите как прилично се държи в чужденеция! Поне след първата глоба, де, но често няма нужда да се стига до там: всеки разбира от хубавото. Ама в страна, в която "законът е врата у поле" и това произхожда от главата на рибата - всеки андрешковничи.

PS Да не сте посмели да гласувате, камо ли да се включите сериозно в сериозен протест - циганите откъде ще закърпят бира с чибапчета?!


Сря Апр 14, 2021 2:48 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Новини от страната
Ами има едно съвсем просто решение, лимитиране през еку-то. Повечето нови модели вече знаят какво е ограничението, нищо не пречи да се ограничават сами. Тези които нямат може да им се добави, така няма да има нужда и от глоби и да се чуди някой как да ги събира... Аз не съм видял държава в която да се кара с лимита, може и да има някъде.


Сря Апр 14, 2021 2:58 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Новини от страната
ToHu написа:
...еку-то....
:D :D :D
На кой континент си сега и изпи ли си кафето?

Всъщност има резон, ама само ако се забранят за масова употреба коли с над намколко коня и т.н., хем ще има истински "зелен" резултат и всички на пътя ще са равни. Сега нали знаеш, че "чер джиб" винаги има предимство: на идване към село един "лъскав" на остър завой тръгна да изпреварва мен, предната кола и още два тира, а карахме точно с разрешените 80км/ч. Гъзарията пречи! Този го забелязах в огледалото как "лети" и започнах плавно да намалявам, но ако идваше нещо отсреща и това нямаше да ме спаси.


Сря Апр 14, 2021 3:07 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Новини от страната
Ами невъзможни неща няма, ама се чудя кои ще са първите дето ще пуснат срещу такава мярка. Какво лошо има в конете, ако скоростта е ограничена конете са си коне, е освен ако не се комплексиран че някой ще те дръпне на светофара ...


Сря Апр 14, 2021 3:36 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Новини от страната
Между малко коне и ограничения в ЕКУ-то има доста разлики - не съм човекът и не е мястото да се заблуждаваме. А ти изпи ли си кафето? :)
Ти да видиш как ще ми ограничат гоуфо! :D


Сря Апр 14, 2021 4:03 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: Новини от страната
https://m.dir.bg/it/nauka/otnovo-otlozh ... helikopter
Пак неудача с дроня....
Типично по индийски фазите на предаване на проекта:
1.готови сме вземай го. Дай парете
2.ама то не работи
3.нищо де, дай още 6месеца за софт. Ъпдейт
4.дай още паре
.....

28.аре бегайте оттука

То и ф35така работи...

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Сря Апр 14, 2021 6:00 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Новини от страната
ToHu написа:
Ами има едно съвсем просто решение, лимитиране през еку-то. Повечето нови модели вече знаят какво е ограничението, нищо не пречи да се ограничават сами...

Тиксенце на камерата, секачките на антената на навигацията и ще знае какво е ограничението ама друг път.

Сега по-сериозно. Хубаво си ги хортувате тия работи, ама досега не съм имал случай движейки се с максимално разрешената скорост да не съм най-бавната кола. Дори и градския транспорт ме задминава...
Та внимавайте какво си пожелавате. :D


Сря Апр 14, 2021 6:10 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Новини от страната
Аз нищо, други си пожелават, аз казвам, че решение има, ама май никой не го иска :) Тука в момента гледам да съм изряден, че фактически дори нямам право вече да карам с мойта книжка щото съм над 6 м, а местна не съм си вадил, а и застраховката в тоя случай не е ясно колко важи и си карам с 10-на мили над лимита, ами постоянно ме подминават, дори и камионите, особено в града, айде извънградско там камионите не превишават с много и те с толкова. Тук като цяло няма оттърване, хвнат ли те плаща и в затвора лежиш. Оня ден ходих до Чикаго, на много места има табели ремонт, след тях табела макс. глоба максимален престой в затвора, аз съм с 10 отгоре и си ме подминават все едно съм с 10 под .. т.е. превишават с поне 20, а това вече се квалифицира като опасно шьофиране и там освен глобата има и затвор или най-малкото условна .... та явно човешката природа е трудно да я промениш. В Чикаго пък явно полицията се е примирила, там по принцип си превишават с много, досега не съ видял и много да спират а не е да съм ходил един или два пъти.


Сря Апр 14, 2021 6:50 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Новини от страната
Днес по Хоризонта само парлама и мента - голЕм цирк, реваншизъм и злорадство! В момента яко се пенят за ревизия на правителството: излиза един от ГЕРБ "Съгласни сме, но защо да са само четири? Нека да са десет години!" - смях в залата. Малко простотии, дюдюкане и гласуване, после изказване: "Госпожа Манолова, нали сте против мутрите, защо вашата група не гласува за 10 годишно разследване?".
Със съвсем големите простотии няма да коментирам защото и аз ги пуснах край ушите си.

На фона на толкова кризи - минимум година отива по дяволите! Няма такъв народ!!!

Опа, ся пуснаха Мая - Откачалката No2 да пюе, че Борисов го е нямало. Ама той си подаде оставките, а Слави до кога ще е мнооого болен?!

Отделно не мога да разбера тръбенето по медиите, че народът гласувал против "Мафията на Бойко". Мии най-големите проценти са за него, а най-малките за дюдюкащите по площадите. Ако това не е подмяна на вота...!


Пет Апр 16, 2021 1:41 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Новини от страната
Ами не е баш така. По площадите никога не е била само една партия, там бяха всички недоволни, но те подкрепят различни партии, вкл. и Слави.


Пет Апр 16, 2021 2:01 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Мнение Re: Новини от страната
цирка започна, ебати сеира, тиквоча умира от страх се крие, налага се да го принуждават да се яви
https://dnes.dir.bg/politika/ns-glasuva ... va-skandal
толкова страхлив мишок за премиер не сме имали до сега, не обича да му задават въпроси, ако не е режисирано "интервю" в което да се хвали без да го прекъсват не му понася на нервите
още се чудя как ги събира тия проценти, чиновници, полицаи, цигани ясно, ама останалите кой гласува за него, няма такъв срам


Пет Апр 16, 2021 4:51 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Новини от страната
Този неоринтиран какакурист ако си има хабер за какво ставаше дума... Аз поне ги слушах в реално време, макар с неудоволствие.
А Слави пък избяга от основното си обещание: мажоритарен вот.
@ТоНи От колко партии могат да бъдат няколко стотици човека? Вярно, че недоволните са повече, включително и аз, но не се включих в цирка.

Чалгарът се цепи в медиите, че било провокация ГЕРБ да искат мажоритарни избори. Уж бил комедиант, а няма чувство за хумор: не е провокация, а чист бъзик! То едно е да обещаваш, лъжеш и мажеш, съвсем друго да го направиш. До извънредните избори има време, да видим от колко "провокации" ще се откаже.


Пет Апр 16, 2021 5:13 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 9:51 am
Мнения: 1869
Местоположение: ♪♫♣♠|☼◙▲♦▼☻╬☺∞
Мнение Re: Новини от страната
трябват ми тренировъчни машини за тенис да ги заредя с гнили домати за батареята пикапи срещу нар. сборище 8)

_________________
Изображение DT-838 (((STEREO ПОЗДРАВ))) за форума - https://youtu.be/xy921Pn3lhA
Цецо написа:
Абе я вижте какъв ден е навън, да ви таковам и в инженерите задръстени!
itso.t написа:
Решил си да препишеш целия интернет? Доста амбициозно начинание... :D


Нед Апр 18, 2021 10:36 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Новини от страната
По БНТ1 започна "Треска за злато" с Чаплин - в пъти по-добро от Парламамента, където и балета не допуснаха!


Нед Апр 18, 2021 10:12 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Мнение Re: Новини от страната
ако някой има свежи идеи да се включва
https://business.dir.bg/ikonomika/plana ... -dopisvane


Пон Апр 19, 2021 3:49 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 15576 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829 ... 1039  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни