Отговори на тема  [ 16981 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 1133  Следваща
Новини от цивилизования свят 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7878
Местоположение: София
Мнение Новини от цивилизования свят
Мнозинството от вас вероятно не одобряват идеите и западо-фобията ми, но понеже форума е мой, все пак ще го използвам за пропаганда. :) В тая тема ще колекционирам възвишените идеи и постъпки на западния цивилизован свят. Чат-пат ще помествам свои мнения и анализи защо западът е обречен на гибел и защо трябва да стоим далеч от тях.


Сря Окт 18, 2006 11:01 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7878
Местоположение: София
Мнение 
И така, тема No 1, САЩ приватизира Космоса. :D

Цитат:
САЩ искат контрол на достъпа до Космоса

news.bg

Американският президент Джордж Буш подписа документа „Националната политика в областта на Космоса".

Наблюдателите коментират, че с него САЩ ще могат да лишават от достъп до космическото пространство всяка една страна, настроена враждебно срещу американските интереси.

The Washington Post цитира документа, според който свободата на действие в космоса за САЩ е толкова важна, колкото и силното присъствие по море и въздух.

Фредерик Джоунс, представител на Съвета по национална сигурност, заявява, че с подписването на директивата се подчертава, че Космосът става важен компонент за сигурнсостта на САЩ.


Сря Окт 18, 2006 11:03 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 7:25 pm
Мнения: 2276
Мнение 
Смях в залата. Ако след 5 години решат, че Русия пак е настроена враждебно срещу тях, какво ще последва?

А относно големия въпрос аз пък питам, кое и кой не е обречен на гибел?

_________________
Две плюс две е приблизително равно на четири. Факт!


Сря Окт 18, 2006 11:08 am
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 11:36 pm
Мнения: 353
Мнение 
Двама сме !
И аз страдам от западо - фобия!

_________________
Сичкото що е транзистор за илядо и пестотин волта се е BU ...


Сря Окт 18, 2006 11:13 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 8:22 am
Мнения: 15501
Местоположение: София
Мнение 
баща ми има пресни спомени за това как е изучавал политикономика в МЕИ. И как са го учили че западния свят е обречен на гибел. Това е било преди 30-35 години. От тогава западния свят, не само че не загина, ами завря на кучето в гъза целия социалистически блок, с все социализма му и всичките му други постижения.

Сега пак се пръкнаха некакви умници дето вещаят гибел, разгроми и пр. Много сте ми интересни такива - що не ходите да живеете някъде дето западния свят не е на мода - Севрена Корея, Куба, Либия, Иран, Афганистан, Китай или Беларус пък и ако в Русия искате? Там такива върли противници на западнато общество ги приемат с отворени обятия.


А че Буш е тъпо копеле, спор нема. Ама аз политик дето да не е тъпо копеле не знам.

_________________
"Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.


Сря Окт 18, 2006 1:25 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 8:22 am
Мнения: 15501
Местоположение: София
Мнение 
sthx написа:
Смях в залата. Ако след 5 години решат, че Русия пак е настроена враждебно срещу тях, какво ще последва?

А относно големия въпрос аз пък питам, кое и кой не е обречен на гибел?


Ще последва каквото е следвало винаги - ще се побъзикат/подразнят един друг и ще се разберат после - кое на кого е. Както е ставало винаги. Не ги мисли - те са две страни на една и съща монета.

_________________
"Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.


Сря Окт 18, 2006 1:27 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение 
бе аз все си мисля,че такива изкавания се правят като цяло за американската общественост(защото по всички изследвания като цяло американската общественост е феноменално тъпа!!!)
и по този начин изказващите си повдигат рейтинга...

бе може и да не съм прав...

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Сря Окт 18, 2006 1:30 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 11:36 pm
Мнения: 353
Мнение 
Цецо написа:
............ От тогава западния свят, не само че не загина, ами завря на кучето в гъза целия социалистически блок, с все социализма му и всичките му други постижения.



Няма такова нещо !!
Един единствен човек направи това нещо и всички добре знаем кой е той!
С неговата перестройка......... :x

_________________
Сичкото що е транзистор за илядо и пестотин волта се е BU ...


Сря Окт 18, 2006 1:43 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7878
Местоположение: София
Мнение 
Цецо написа:
баща ми има пресни спомени за това как е изучавал политикономика в МЕИ. И как са го учили че западния свят е обречен на гибел. Това е било преди 30-35 години. От тогава западния свят, не само че не загина, ами завря на кучето в гъза целия социалистически блок, с все социализма му и всичките му други постижения.


Бъркаш батка, от тогава има известни изменения. Социализмът се премести натам. Тук чакахме да дойде капитализма, ма май никога няма да го дочакаме. :(


Сря Окт 18, 2006 1:48 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Окт 10, 2004 8:55 am
Мнения: 1718
Мнение Май си прав
Реконструктор написа:
Цецо написа:
баща ми има пресни спомени за това как е изучавал политикономика в МЕИ. И как са го учили че западния свят е обречен на гибел. Това е било преди 30-35 години. От тогава западния свят, не само че не загина, ами завря на кучето в гъза целия социалистически блок, с все социализма му и всичките му други постижения.


Бъркаш батка, от тогава има известни изменения. Социализмът се премести натам. Тук чакахме да дойде капитализма, ма май никога няма да го дочакаме. :(

Имаше едно предаване за австралия по БТВ, както каза българина тамошния капитализъм е като преуспял идеален вариант на социализма :? 8)
А тука не го виждам и след 50г , трябва 2 поколения да си заминат че не се знае пак , а до тогава може да са останали тука само циг...и


Сря Окт 18, 2006 1:55 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 8:22 am
Мнения: 15501
Местоположение: София
Мнение 
Реконструктор написа:
Цецо написа:
Бъркаш батка, от тогава има известни изменения. Социализмът се премести натам. Тук чакахме да дойде капитализма, ма май никога няма да го дочакаме. :(


Заеби ти тая работа - в Америка (щото нея визираш с темата за бушмена) да е социализъм. В Европата може и социализъм да е, ама в Америка - нема как да стане.

Какъв е тоя социализъм дето държавата преразпределя под 30% от БВП? За сравнение в Бг е 45%, а в Швеция и Дания над 51% (е тва вече си е изродски социализъм).
Къв е тоя социализъм дето облага с толкова нисък акциз горивата, та да са по-евтини от тука даже?
Какъв е тоя социализъм дето прави така, че пазаруването по интернет да е освободено от value add данъци?
Какъв е тоя социализъм дето ти дава право да се осигуряваш където искаш и колкото искаш (приблизително)?
Какъв е тоя социализъм дето синдикатите са завряни на кучето в задника, че и ги глобяват като стачкуват?

Нема социализъм там, нема социална отговорност, няма социална солидарност, няма социална сигурност. нема никакви подобни соц. глупости.
Има други глупости, но това е тема на друг разговор.

_________________
"Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.


Сря Окт 18, 2006 2:21 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7878
Местоположение: София
Мнение 
Цецо написа:
Какъв е тоя социализъм дето държавата преразпределя под 30% от БВП? За сравнение в Бг е 45%, а в Швеция и Дания над 51% (е тва вече си е изродски социализъм).


По принцип, за мен всичко над 15% си е жив цоциализъм. :) За САЩ си има си конкретна причина за ниския процент преразпределяне, мисля, че е ясно. Иначе в БГ тия 45% са за който не плаща ДОД, който е решил да плаща - още 25-30% отгоре. ;)


Сря Окт 18, 2006 2:52 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен

Регистриран на: Пон Дек 26, 2005 2:19 pm
Мнения: 336
Местоположение: Varna
Мнение 
WDW написа:
Цецо написа:
............ От тогава западния свят, не само че не загина, ами завря на кучето в гъза целия социалистически блок, с все социализма му и всичките му други постижения.

Няма такова нещо !! Един единствен човек направи това нещо и всички добре знаем кой е той! С неговата перестройка......... :x

Хе! Каквати перестройка. Какъвти Горбачов. Видял елита че системата се срива и организира "перестройката" за да не падне рязко от власт и за да може своевременно да получи всичко за себе си. Кой пое бизнеса още от указ 56? Само ченгета и функционери. Те държат едрите пари. Останалото е само пропаганда и подмолно управление на масите. Сори! :)
Хайде на избори! :)

_________________
http://ds-portfolio.com/bg/


Сря Окт 18, 2006 3:36 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Фев 26, 2006 5:52 pm
Мнения: 10356
Местоположение: Добрич
Мнение 
Реконструктор написа:
И така, тема No 1, САЩ приватизира Космоса. :D

Цитат:
Наблюдателите коментират, че с него САЩ ще могат да лишават от достъп до космическото пространство всяка една страна, настроена враждебно срещу американските интереси.


Ами това е по-скоро тема No2, щото първате беше че на практика САЩ лишиват от право на съществуване на Земята всички настроени враждебно към американските интереси...

Цецо написа:
Сега пак се пръкнаха некакви умници дето вещаят гибел, разгроми и пр. Много сте ми интересни такива - що не ходите да живеете някъде дето западния свят не е на мода - Севрена Корея, Куба, Либия, Иран, Афганистан, Китай или Беларус пък и ако в Русия искате? Там такива върли противници на западнато общество ги приемат с отворени обятия.


Цецо ти да не тренираш за президент? ;-)


Сря Окт 18, 2006 8:16 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 24, 2005 9:28 am
Мнения: 2657
Мнение 
е, реконструкторе, само не разбрах това за космоса кое му е лошото? или ти може би си фен на принципа "космоса е на всички, долу империалистките лапи от него!" може да замениш "космоса" със "знанието" и да си турнеш едно линуксче направо :)
всеки ресурс е на тоя, който може реално да се разпорежда с него, няма такова нещо като "по право". правото е на по-силния, особено в международните отношения.
що се отнася до тия дето си мислят че соца падна заради горбачов, това е баси наивизма.


Сря Окт 18, 2006 8:21 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16981 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 1133  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни