Отговори на тема  [ 7943 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441 ... 530  Следваща
Хумор 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7893
Местоположение: София
Мнение Re: Хумор


Мангала си е мангал :D


Пон Юли 06, 2020 2:22 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10941
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: Хумор
Верно ли гумените лодки вече не се намират по магазините в София?...


Вто Юли 07, 2020 8:08 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10941
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: Хумор
НачИ... ако сложим една и съща снимка, на едно и също такси, няколко пъти - и на метрото също - ще получим ефект как едва ли не цяла София е под вода... ама надали е точно така...
https://www.dnevnik.bg/photos/2020/07/0 ... ia/?pic=14


Вто Юли 07, 2020 11:13 am
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28009
Местоположение: София
Мнение Re: Хумор
А си представям ако само за 5 мин завали така както вали в мехико, сигурно водата ще извира от петолъчката на партийния дом .... или там където беше петолъчката :)


Вто Юли 07, 2020 11:59 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9645
Мнение Re: Хумор
тони,
това ще го обявят като национално богатство и туристическа атракция тип "извор на вода с минерали" (!= на извор на минерална вода)

"изненадващи летни порои" са нещо като "изненада ни втория сняг през януари"...
но когато с градоустройство (в София) се занимават хора, които не са живели достатъчно в града (не претендирам да са родени в София, но дава различен житейски опит), не може да се очаква друг резИлтат.

аз не помня манифестация за 24-ти май като пионерче/чавдарче, от която да не сме се връщали мокри до ушите. кратки и яростни валежи (поне в софето) винаги е имало май/юни. тази година времето е 'шифтнато' с месец-два, така че нищо неочаквано или невиждано. онзи инж. Иванов, преди 100 години не случайно е направил профила на коритата на Перловската и Владайската река такива. в годините това е променено концептуално, дори имаше идеи да се завири Перловската около Орлов мост и да се пуснат водни колела по нея, че защо не и спортен риболов.

художници не трябва да се допуска да са водещи в чисто инженерни проекти.


Вто Юли 07, 2020 12:13 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: Хумор
хммм... някой варненски кмет ще да е прокетирал тия водно-технически съоръжения. или поне кмет избран от варненци ще да е.

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Вто Юли 07, 2020 12:18 pm
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28009
Местоположение: София
Мнение Re: Хумор
не бе Здрав, просто са ги избирали по еднакви критерии :) но при вас е нормално дори е екстра, нали сте на морето, кмета се е погрижил и тия в по-вътрешните квартали да се чувстват като на първа линия, иначе кел файда че живееш във Варна ако нямаш море пред блока, тук в София явно имитират искъра ...


Вто Юли 07, 2020 12:50 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: Хумор
Не бе Тони, понеже асфалтирането е разпространен предизборен бизнес използван от кметовете. Ганьо вече е научен, че трябва да търси кмета, като види дупка на улицата. Кмета е асфалтаджията. Какво остава за по-интелигентни дейности като проектирането. Има ли някой по-високо от кмета? Разбира се че пак кмета трябва да му отговаря и на тия "въпроси".

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Вто Юли 07, 2020 5:07 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Хумор
Zdrav написа:
.... Ганьо вече е научен, че трябва да търси кмета, като види дупка на улицата.....

Особено ако дупката е на доста десетилетия. Бях писал за една локва, на тротоара близо до автогарата, която съм прескачал още по комунистическо. След последните велики ремонти тя най-вероятно се е превърнала в язовир.
Извинявай, ама и в най-скапаното село от тогава поне 3 пъти са запълвали дупките, а колко по-често са си сменяли кметовете...

К'во се сетих: нали "Хидрострой" ви оправя булевардите? Другият път енергото да ви оправи пристанището :mrgreen:


Вто Юли 07, 2020 10:04 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: Хумор
bongo_x2 написа:
Zdrav написа:
.... Ганьо вече е научен, че трябва да търси кмета, като види дупка на улицата.....

Особено ако дупката е на доста десетилетия. Бях писал за една локва, на тротоара близо до автогарата, която съм прескачал още по комунистическо. След последните велики ремонти тя най-вероятно се е превърнала в язовир.
Извинявай, ама и в най-скапаното село от тогава поне 3 пъти са запълвали дупките, а колко по-често са си сменяли кметовете...

К'во се сетих: нали "Хидрострой" ви оправя булевардите? Другият път енергото да ви оправи пристанището :mrgreen:

?!?
Ми хубу. Постни я тая информация на повече места та белким спрат да идват хора във Варна. Да почнат да се преселват по китните села. Да отварят там фирми, фабрики, работни места. Да строят булеварди, пристанища...

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Сря Юли 08, 2020 7:31 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 11:02 am
Мнения: 8900
Местоположение: Разград
Мнение Re: Хумор
Ами той без да ми поства информация - аз не изгарям от желание да се преселя във Варна - носят се слухове за заплати по-ниски дори и от нашите тука. И на фона на всичко по-скъпо - какъв е смисъла?


Сря Юли 08, 2020 8:36 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 9:51 am
Мнения: 1869
Местоположение: ♪♫♣♠|☼◙▲♦▼☻╬☺∞
Мнение Re: Хумор
ike написа:
itso.t написа:
За дупките има решение:
Цитат:
На заседание на американското общество по физика, академиците единодушно гласуваха оттук нататък черната дупка да се нарича афроотвор.

Понеже термина "жена" е обиден, е било взето решение индивидите с ХХ хромозоми да се наричат "вагиноамериканец", разбира се това веднага обидило индивидите с ХУ хромозоми които се чуствали като жени обаче им липсвала вагина.

:mrgreen:

_________________
Изображение DT-838 (((STEREO ПОЗДРАВ))) за форума - https://youtu.be/xy921Pn3lhA
Цецо написа:
Абе я вижте какъв ден е навън, да ви таковам и в инженерите задръстени!
itso.t написа:
Решил си да препишеш целия интернет? Доста амбициозно начинание... :D


Сря Юли 08, 2020 9:21 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: Хумор
Cekins написа:
Ами той без да ми поства информация - аз не изгарям от желание да се преселя във Варна - носят се слухове за заплати по-ниски дори и от нашите тука. И на фона на всичко по-скъпо - какъв е смисъла?

Не ставай смешен. Едва ли ще се засилиш накъдето и да е. А съм сигурен, че има места по Света с много по-добра покупателна способност от Разград. Така че едва ли това те задържа там.
Не очаквах че някой ще реши да кометира думите ми буквално без да усети сарказма. Идвайте във Варна, но имайте предвид - не е хубуу.

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Сря Юли 08, 2020 1:00 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 11:02 am
Мнения: 8900
Местоположение: Разград
Мнение Re: Хумор
Ооо - засилвам се одма. Но честно казано едва ли ще е Варна. Естествено че не е "добро заплащане" това което ме задържа. И тука не сме цъфнали и вързали - ама и живота е малко по-евтин и малко по-спокоен. Има и други фактори. Но при предложение на което не мога да устоя - няма да се замисля много.

Като изключим корабостроителницата, Варна не е имало някакви кой знае какви грандиозни индустриални предприятия. И сега не е много по различно - винаги си е било "морска столица" или с други думи туризъм и търговия.

Пък сега с пробития канал е супер привлекателно за туризъм :)


Сря Юли 08, 2020 2:43 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Мнение Re: Хумор
преди време по дискавъри гледах разследване, някаква си държава някакво си туристическо селище - необичано струпване на акули, необичайно агресивни, и необичайно много нападения над туристи, оказало се че е от реката която се влива на плажа, някъде нагоре по течението на бая километри имало кланница, и започнали да изливат кръв в реката, ей така, не много, то водата повече, не си личи изобщо, ама кой да подозира колко весело става за туристите...


Сря Юли 08, 2020 4:43 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7943 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441 ... 530  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ToHu и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни