Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Смяна на парола (gmail) 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Смяна на парола (gmail)
Така би трябвало да бъде, но според коментарите под видеото излиза, че изобщо не съм единствения. Пример:
Alexandru Florin Serban 1 year ago
My problem: name.surname@gmail.com is not the same user as namesurname@gmail.com! I have my email account since gmail start his service. How can I fix this? Does my emails get to his inbox?


Нед Фев 28, 2021 10:55 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 9:25 am
Мнения: 1391
Мнение Re: Смяна на парола (gmail)
bongo_x2 написа:
Така би трябвало да бъде, но според коментарите под видеото излиза, че изобщо не съм единствения. Пример:
Alexandru Florin Serban 1 year ago
My problem: name.surname@gmail.com is not the same user as namesurname@gmail.com! I have my email account since gmail start his service. How can I fix this? Does my emails get to his inbox?


Да, това е поредния "бонго" който чел недочел дава мнения.
Аз мога да ти намеря коментари в интернет че земята е плоска.
Ти вярвай в каквото си искаш :)


Нед Фев 28, 2021 12:29 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Смяна на парола (gmail)
ilkor написа:
...Да, това е поредния "бонго" който чел недочел дава мнения.
Аз мога да ти намеря коментари в интернет че земята е плоска.
Ти вярвай в каквото си искаш :)

Водя се за православен християнин, но не бих се нарекъл особено вярващ. Ти как би реагирал на този имейл (пратен до без точки) и получен на с точки?
Прикачени файлове:
Screenshot_2021-02-28M.jpg
Screenshot_2021-02-28M.jpg [ 95.5 KiB | Прегледано 496 пъти ]
И т.н.
Отделно, че ако искам мога да изкопая всичко за човека, май е фирма.
А дето писах до тъпите банки отговорът (пак) е стандартен: "кои наши сървизи ползвате и от кои не сте доволен?" при положение, че започвам "Аз съм от България и никога не съм имал бизнес в Полша!".

Мии ще изчакам някой месец и ако се повтаря - ще се свържа директно с "адаша", въпреки че не съм убеден, че не е някой хакер.


Нед Фев 28, 2021 3:57 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 11, 2007 9:16 am
Мнения: 1705
Мнение Re: Смяна на парола (gmail)
bongo_x2 написа:
..

Не знам защо си се запънал така като костичка на дупе.. Не може ли да приемеш, че на въпросната фирма някой леля е въвеждала чрез диктуване или е преписала от хартия имейла и е допуснала грешка?
Не можеш да си представиш колко пъти съм получавал чужди имейли (на един и същи човек даже) и винаги след разясняване се е оказвало проблем в задклавуатурното у-во. ТУЕС-а ми бяха пуснали даже достъп до учебната им програма с права за редакция а разни ученици ми изращаха домашни работи с програмиране на ардуино.


Нед Фев 28, 2021 6:46 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Смяна на парола (gmail)
Мии запъвам се защото не е объркан символ, а просто липса на точки! И са две банки + разни други за пазарене и т.н. - много станаха "неволните" грешки. И щото 15г до сега ги нямаше. И щото си представям как моите имейли ходят при тях.
Име-фамилия ми са елементарни славянски, не знам колко са популярни в Полша.

Edit А вие защо се запичате да ми докажете, че това което виждам не е това което си мисля?! Все едно съм ви хванал да дупите секретарката :)


Нед Фев 28, 2021 7:02 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 11, 2007 9:16 am
Мнения: 1705
Мнение Re: Смяна на парола (gmail)
В моят случай, самият човек си е бъркал имейла и то поне 5 пъти до момента. Повече хора на които писах, че пращат на не когото трябва не върнаха допълнително инфо. Последният ми върна правилният имейл на другия човек, като ми потвърди, че неговият клиент сам си е сбъркал имейла. Разликата е една буква и липсата на точка. В моя случай получавах мейла на моя имейл но без точка - точно като твоя случай. Искам да кажа, че се филмираш абсолютно напразно и че тезата ти е грешна. Илко вече ти извади линкове, че това с точките винаги си е било така - т.е не се толерират.


Нед Фев 28, 2021 7:45 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Смяна на парола (gmail)
А дано! Но не обяснява защо в началото на историята с чуждите имейли паролата ми беше сменена и се наложи да ресетвам през другия имейл, предварително посочен за резервен.


Нед Фев 28, 2021 11:10 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни