Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
ps5 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение ps5
Другари, новата гейм конзола на Сони се разпродаде за един ден в Европа като топъл хляб, гледам че в България още приемат поръчки, смятам да направя поръчка в някой български сайт защото изтървах влака за Коледа, къде според вас е най-сигурно да се поръча?


Пет Сеп 18, 2020 7:55 pm
Профил
Ранг: Ориентиран
Ранг: Ориентиран

Регистриран на: Сря Май 11, 2011 8:18 am
Мнения: 290
Мнение Re: ps5
Миналата Коледа ползвах ozone.bg, никакви драми нямаше.


Пет Сеп 18, 2020 8:11 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение Re: ps5
Видях ги тези като гуглех, даже май ми излязоха като топ резултат ама не ми вдъхват доверие нещо, за сефте ги чувам, някак си исках да е Технополис или друга утвърдена марка, ама тия пък нямат едно цивилизовано средство за плащане.


Пет Сеп 18, 2020 9:27 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 11, 2007 9:16 am
Мнения: 1705
Мнение Re: ps5
Bai Ui написа:
Видях ги тези като гуглех, даже май ми излязоха като топ резултат ама не ми вдъхват доверие нещо, за сефте ги чувам, някак си исках да е Технополис или друга утвърдена марка, ама тия пък нямат едно цивилизовано средство за плащане.


И в технополис и в зора може да се плаща с дебитна карта. Колко по-цивилизован начин търсиш?


Пет Сеп 18, 2020 9:58 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение Re: ps5
michev написа:
Bai Ui написа:
Видях ги тези като гуглех, даже май ми излязоха като топ резултат ама не ми вдъхват доверие нещо, за сефте ги чувам, някак си исках да е Технополис или друга утвърдена марка, ама тия пък нямат едно цивилизовано средство за плащане.


И в технополис и в зора може да се плаща с дебитна карта. Колко по-цивилизован начин търсиш?

Мичев, що се изказваш без опит - ето ти скрийншот от чекаута на технополис - къде виждаш Виза или Мстеркард или Пейпал
пс борика е единствената опция, да се чуди човек за какво са го пляснали тоя дропдаун бокс


Прикачени файлове:
Screenshot at 2020-09-19 09-44-31.png
Screenshot at 2020-09-19 09-44-31.png [ 73 KiB | Прегледано 1566 пъти ]
Съб Сеп 19, 2020 10:47 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 11, 2007 9:16 am
Мнения: 1705
Мнение Re: ps5
Защото съм пазарил повече от венъж и съм сигурен, че може. Картата ми е Виза и няма никакъв проблем. Различните магазини в БГ използват различни оператори за обработка на плащанията. Тия са едни от тях.


Съб Сеп 19, 2020 1:41 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение Re: ps5
Обадих се на приятел и му преведох пари да брои кеш на място (Технополис) както в доброто старо време, само дето вече не използваме жълтици и сребърници :( .


Съб Сеп 19, 2020 4:09 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: ps5
Аз си спомням Борика-та като телефонни автомати, но от полиса на техното обикновено пазаря без кеш.
Разликата е, че съм у наше село.


Пон Сеп 21, 2020 4:04 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: ps5
Bai Ui написа:
Обадих се на приятел и му преведох пари да брои кеш на място (Технополис) както в доброто старо време, само дето вече не използваме жълтици и сребърници :( .

жълтици добре, ами ако трябваше да броиш пет овце и две кози :?:

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Пон Сеп 21, 2020 4:33 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 9:25 am
Мнения: 1391
Мнение Re: ps5
Бориka е най-често използвания карт процесор в България. Поддържа всички световни картови издатели включително Виза и Мастеркард.
Избирайки тази опция по време на чекаут-а клиента се насочва към тяхната платежна систеа без да има нужда електронният магазин да поддържа каквито и да е плащания.
Или предпочиташ да си въведеш данните на картата в сайта технополис и те да ги пратят на бориka? Съмнявам се :)

Така че аз не виждам никакъв проблем да се плати с карта в този онлайн магазин. Дори аз лично съм поръчвал и плащал с карта по време на рестрикциите и са ми доставяли в къщи стоката.


Пон Сеп 21, 2020 4:36 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение Re: ps5
MYXATA написа:
Bai Ui написа:
Обадих се на приятел и му преведох пари да брои кеш на място (Технополис) както в доброто старо време, само дето вече не използваме жълтици и сребърници :( .

жълтици добре, ами ако трябваше да броиш пет овце и две кози :?:

е тогава вече (с извинение към реконструктора) да ти ебем пиес петицата.

ilkor написа:
Или предпочиташ да си въведеш данните на картата в сайта технополис и те да ги пратят на бориka? Съмнявам се :)


прав си, предвид етичната извисеност и добронамереност на на родните айти специалисти кеша си остава най-сигурното платежно средство.


Пон Сеп 21, 2020 5:37 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 9:25 am
Мнения: 1391
Мнение Re: ps5
Bai Ui написа:
прав си, предвид етичната извисеност и добронамереност на на родните айти специалисти кеша си остава най-сигурното платежно средство.


Е щом за теб "цивилизовано (и най-сигурното) средство за плащане" е кеш-а проблема си е твой.
Не знам защо обаче така "натири" колегата michev който ти обясни най учтиво че се приемат всички видове карти?
Нямаме култура по наш'те ширини да признаваме когато не сме прави... въпреки етичната ни извисеност.


Пон Сеп 21, 2020 9:33 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: ps5
MYXATA написа:
жълтици добре, ами ако трябваше да броиш пет овце и две кози :?:

Нарязана на тънко козя и овча пъстърма, в кашона, и по куриер... :D


Пон Сеп 21, 2020 9:39 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение Re: ps5
ilkor написа:
Нямаме култура по наш'те ширини да признаваме когато не сме прави... въпреки етичната ни извисеност.

Ами добре - за твоя и на Мичев удовлетвореност признавам че може и дори да съм тъп в случая че не съм запознат с родните особеноости на картовите плащания използвайки посредник, наречен оператор. Нищо чудно че всеки път банката ми (Лойдс) блокира всякакви плащания към фирми, опериращи от ваш'те географски ширини. Така стана между другото с Ozone, където първоначално се опитах да платя конзолата. Сега вече съм сигурен че покупката няма да бъде доставена навреме. Културни бизнес особености...


Пон Сеп 21, 2020 11:28 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: ps5
БайХой,
аз само от академичен интерес са питам - на картинката дето си я показал, там дето пише Борика - не е ли падащо меню?
и ако е има ли други вариянти?
(малък жокер - ако си го отварял от смартфонь някои пък куци веб страници не показват всички форми). опитай от ПЦ и виж, защото ми се мрежлее че има дропдоун меню - демек повече от опцията Борика.
а ако си го проверил вече и няма - попърржни още веднъж и си свиркай

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Вто Сеп 22, 2020 10:53 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни