Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Golden Week Holiday - Пратки от Япония 
Автор Съобщение
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 6:26 pm
Мнения: 608
Мнение Golden Week Holiday - Пратки от Япония
Чакам една пратка от Япония-Electronic Parts. Може би е пусната на 30-04,и на 1 май статуса и е - върнат на получателя.
Като по тракинга пратката не е напускала префектурата и даже кода на пощенския офис не се е променял.
Японците почиват сигурно до 5-6 май, и пише че EMS спира международните пратки.
Притесненията са ми относно връщане от тяхната Митница-тогава сигурно ще сръбна студена водица.
Надявам се да е сгрешен адрес, защото пробвам нов начин на доставка и по техните регистрации името е само на едно поле и съм си написал само 1-вото име. Но после говорих с една служителка, тя каза че ще ъпдейтва информацията за името и ще добави и фамилията. Надявам се и по причини свързани с ваканцията по случай рожденния ден на императора им 8O.
Имам няколко неща от там и не е имало проблеми, ама знае ли се, никога не е късно.
Пробвам нов начин, щото до сега ми взимаха по калкулаторите им за доставки по 5600-5800 иени, сега ми изчислиха 2400 за 206 грама. като се добавят и техните такси и ддс-та и се заформя добра сума.
Някой имал ли е проблеми със спрени от тяхната Митница пратки и евентуално за последствия. С другите причини имам надежди че ще се справя.

_________________
Вниманиене съмвишист....ИЙ.


Съб Май 02, 2020 5:18 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 6:26 pm
Мнения: 608
Мнение Re: Golden Week Holiday - Пратки от Япония
Може да няма проблем с пртката ми ...

Код:

1-(3)  In case the item was mistakenly labeled "To be returned to sender" in the country of delivery, but was delivered to the addressee correctly
The following problem involving postal items sent abroad and resulting from the incorrect input is currently occurring. In cases where the input “To be returned to sender" was made, and even though the item would be delivered to the addressee after that, when using the tracking service, the relevant display would still show “Returned to sender". Although the display shows “Returned to sender", it is possible to determine the location of the item since the field for the prefecture name indicates “Foreign country name".

We are currently discussing the issue with the authorities in the countries involved in order to prevent any further incorrect input and are also undertaking measures to improve the system within Japan. It may, however, take some time until the situation is resolved. We apologize for the inconvenience.




_________________
Вниманиене съмвишист....ИЙ.


Съб Май 02, 2020 1:12 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни