Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Работа в Airbus 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10935
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: Работа в Airbus
Брей, аз как пък не бях забелязал - всички в Стокхолм ходят по къси ръкави, особено март... скачат от къщата в бавареца, после на ферибота от арихипелага, паркират в топлия корпоративен подземен гараж и се качват на асансьора до последния етаж в сити-то.

Нека си вее ледения вятър - на тях им е топло, а финландците ходят даже по бански (все пак е март, не януари).

За децата в детските градини да не говорим - тях ги оставят да ги вали снега още в количките, и понеже нямат креватчета - спят на откритата тераса.


Съб Сеп 21, 2019 6:40 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Работа в Airbus
Да ама това в Стокхолм, в шикаго е друго .. хич не се шегувам, ако зимно време обличам нещо дебело, то е само докато изчистя драйвуея, ама и тогава не съм много облечен, щото колкото и да е студено само мисълта стопля. Гаража ми от скоро стои на 56, до преди това старият регулатор нямаше по ниско от 62, ако е много студено вкарваме колата в гаража, да е топличка, но това сранвително рядко става, зимува си навън, 5-10 мин преди да излезем с малкото се пали да стопли и така. Просто няма къде да стоиш навън, е има разни индивиди които се движат с градски транспорт, н тях определено им трябват топли дрехи, ама то се чудя няма ли да им е по-добре да си умрат от студ и да се оттърват.


Съб Сеп 21, 2019 7:22 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни