Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Подменен механизъм на часовник 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 12:01 pm
Мнения: 2201
Мнение Подменен механизъм на часовник
Здравейте! Имам едно Tissot от доста години. Купено е от Juliany(дистрибутор на марката за БГ) и е обслужван само в техния сервиз.
Този път обаче реших да го занеса на квартален майстор, а не в сервиза на Juliany, че ми е на неудобно място. Специално накарах баща ми да го занесе, понеже се познават и човекът е стар майстор. И човекът(майсторът) е казал, че механизмът вътре е менте! Не мога да кажа дали е прав, но не виждам причина да ме лъже, а и би трябвало за толкова години да се е научил да ги познава.
Някой имал ли е подобна случка?

_________________
www.elkran.com


Пон Юни 24, 2019 4:28 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: Подменен механизъм на часовник
да,
аз като митках често дп швейцария, донесох на майка ми някакъв шв.часовник, може би тисо, или подобен, не мноог скъп, но швейцаски...
и имаше няккави камъчета по циферблата, и едно от тях трябваше да се залепи или фиксира щото с времето беше паднало... и като се почна в сервиза...(един близо до пл.славейков мисля беше), ама оставете го за две седмиц, че трябва да се разглобяло, пък да се настроили механизмите... аз го погледах погледах този глафон там, и му казах че мисля че иска да ме преметне, той пък се засегна те те така....
после чух доста истории като твоята за този сервиз....
та нищо чудно...
средностатистически човек, няма да може да направи ралика от оригинална карантия и някойя от съчуанска околия :)

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Пон Юни 24, 2019 4:42 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 12:01 pm
Мнения: 2201
Мнение Re: Подменен механизъм на часовник
Ще стоят гладни ми се струва! Като се разтърсих из нета, гледам и други хора се оплакват. Явно в сервиза ги правят золумите, че да излезе по-тънко ремонта!

_________________
www.elkran.com


Пон Юни 24, 2019 5:41 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни