Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
В американски затвор 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: В американски затвор
Той си знае. Няма гаранция, че като наброи парите ще може да го вижда. Проклетата жена е мръсно животну.


Сря Мар 20, 2019 11:07 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: В американски затвор
Те такива жени според статистиката често умират в нелепи инциденти ... пропаднали в асансьорни шахти, изтървали сешоар във ваната и др. подобни ...


Сря Мар 20, 2019 11:12 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10935
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: В американски затвор
продължавайте в същия дух и утре ще затворят форума... да не говорим за другите "дискусии", че направо може да опандизят някой.

а аз както съм в соц. държава може да ме обявят за фашист, расист, женомразец, експлотатор, човекомразец и да ме накарат да си посипя устата и главата с пепел, че изобщо си пиша в един форум с вас...

цялият проблем е, че тоя тип и жена му не са могли да се разберат сами или чрез адвокати, и се е стигнало до такава кошмарна развръзка или по скоро връзка. И още по-голям проблем е детето или децата какво ще преживеят заради това, че две магарета са се дърпали.


Чет Мар 21, 2019 12:06 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: В американски затвор
Абе аз такива отношения не ги разбирам, не искала да работи, ама и него не го искала, ама и да я издържал, нали издържа детето. То аз не их се пазарил и циганил, но пък зависи от човека насреща, може би в неговият случай има защо.
Споко няма да т еусетят, то между фашизма и комунизма разликата е малка, вашите са комунисти, няма да ни усетят :) Добре за фашисма айде, ама и расизма ли не се приема при вас?


Чет Мар 21, 2019 1:13 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6013
Мнение Re: В американски затвор
Grubi написа:
а аз както съм в соц. държава може да ме обявят за фашист, расист, женомразец, експлотатор, човекомразец и да ме накарат да си посипя устата и главата с пепел, че изобщо си пиша в един форум с вас...

.... с какви хора си се събрал.... не е истина...
споко, тони е първия за прибиране, докато той пише значи връзката е безопасна :D


Чет Мар 21, 2019 2:19 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: В американски затвор
оо аз съм в тайно място някъде в халиско, тук преди да стигнат до мен има сигурно 100-на хил други, а като гледам не са се засилили, половината щат работи за наркосите :)


Чет Мар 21, 2019 2:30 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: В американски затвор
Grubi написа:
цялият проблем е, че тоя тип и жена му не са могли да се разберат ...

Да бе. С кърлеж можеш ли да се разбереш и той да се пусне.
Съдейки по развръзката, дори и да плаща и да вижда детето(вероятно няколко пъти в годината), едва ли ще избегне "промиването на мозъка" на детето.
По-добре не го съдете, щото както е казал Толстой:
"Всички щастливи семейства си приличат, всяко нещастно семейство е нещастно по своему."

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Чет Мар 21, 2019 6:42 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10935
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: В американски затвор
тука вече нищо не се приема официално, но отдолу ври и кипи в повечето случаи, особено в по-специалните квартали

не ги съдя, а и не мога - но не мога да разбера хора, които не могат да намерят общ език за основни неща като пари, имущество и грижа за децата. та им трябва да дават пари на адвокати и да ходят по съдилища - дано не ми се налага някой ден


Чет Мар 21, 2019 8:19 am
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен

Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:06 pm
Мнения: 366
Мнение Re: В американски затвор
Grubi написа:
тука вече нищо не се приема официално, но отдолу ври и кипи в повечето случаи, особено в по-специалните квартали

не ги съдя, а и не мога - но не мога да разбера хора, които не могат да намерят общ език за основни неща като пари, имущество и грижа за децата. та им трябва да дават пари на адвокати и да ходят по съдилища - дано не ми се налага някой ден



Да ! - виж - от паритета на силният (болшинството четящи\пишещи във Форумът сме Бели Мъже в разцвета на силите си , добре финансово подковани ... и да кажем със IQ мъничко над средното) нещата изглеждат ТАКА , но Ти\Аз допускам ,че ДОРИ НЕ МОЖЕМ ДА СИ ПРЕДСТАВИМ какво е в главата\как разсъждава ... едни други "същества" !

Та ... монетата има минимум две страни ... (па може и три ... да остане "на калъч")

:)

_________________
Първата жертва на войната пада ... Истината !


Чет Мар 21, 2019 9:02 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10935
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: В американски затвор
ооо не - и дума да не става. лично загубих приятел от такова развитие точно в Германия, но
там поне и двамата бяха работещи и много добре осигурени, и така са и до ден днешен.
Което не направи развода по-малко инфектиран (за моя изненада). Понякога обаче развода
води до това са разделени са по-добри родители, отколкото събрани - но непонясящи се.

И други подобни, в Шведско и в БГ - но пък има и добри примери.

Пак казвам - нито мога, нито искам да ги съдя или оценявам. Но не мога да ги разбера, може би и не ми трябва.

Спирам да разводнявам и разсъждавам на глас. И за мен темата е приключена.


Чет Мар 21, 2019 10:06 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6013
Мнение Re: В американски затвор
понякога някои хора точно това целят - да не можеш да ги разбереш :wink:
и да се чудиш какво се случва и къде си сбъркал, докато на заден план се прокрадва старата поговорка - каквото и да си говорим, става дума за пари...


Чет Мар 21, 2019 12:49 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 12:31 pm
Мнения: 3301
Мнение Re: В американски затвор
Изкуството да поставиш интересите на друго човешко същество пред своите и същевременно да запазиш достойнството си е висшата класа на междучовешките отношения. За съжаление множеството от нас сме далеч от нея.

Както се казва, ако искаш да надникнеш в тъмните места на човешката психика поговори с адвокат по бракоразводни дела.

Което от своя страна поставя под въпрос самото същество на бранчната институция и семейството като цяло. Но това е доста дълбока тема.


Чет Мар 21, 2019 1:02 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Фев 13, 2013 2:35 pm
Мнения: 1748
Мнение Re: В американски затвор
- Мило, как така изхарчи двата милиона?
- Ми не исках да се караме заради тях!


Пет Мар 22, 2019 10:33 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: velio и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни