Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3157 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 211  Следваща
Русия 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Тутив, изрекал си някаква простотия, па искаш и някой да я коментира.

Хайде малко по-сериозно, моля :)


Пон Юни 03, 2019 7:43 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Професионалист
Ранг: Професионалист

Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 6:49 pm
Мнения: 581
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
https://www.youtube.com/watch?v=92-9bTL ... verified=1


Нед Юни 09, 2019 5:08 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
tutiv написа:
tutiv написа:
tutiv написа:
Мда, Украйна е нещо като Венецуела - страна за разкостване, ама кой и помага за това УСА и ЕУ-то.

Ето нещо за размисъл на умните пишман-историци с политкоректна а ла палаврова ориентация.

Дайте коментар бе, умници, само пускате идиотска анти-руска пропаганда от платени западни източници. Покажете, че можете да мислите като хора с интелект, а на като оцифровани идиоти.


Мда, цяла седмица няма коментари, нещата са показателни. А и Фред щеше да пуска интересни неща за Венецуела, даже ги бил подготвил, ама нищо не пусна и даже се скри. А за Украйна сигурно няма как даже да се е сетил, камо ли пък да вземе отношение. Тръбно мислене - каквото е в мрежата е сто процента вярно без значение кой го казва, как и защо.


Пон Юни 10, 2019 6:51 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Пък мен ме боли гза за Русия, а за Китай - уя! За щатите - май кутрето на левия крак.
Някой да го боли за България?

Селски хоремаг!


Пон Юни 10, 2019 7:20 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 07, 2012 10:22 pm
Мнения: 3074
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
tutiv,
какво да коментираме? колко е зле Украйна? колко е добре РФ?
Няма нищо за коментиране.


Пон Юни 10, 2019 8:17 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 07, 2012 10:22 pm
Мнения: 3074
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
За Венецуела? Страната с най-много петрол и най-малко тоалетна хартия?
'97 бяхме почти като Венецуела , не виждам какво има да коментираме - освен може би американския заговор срещу българския лев.


Пон Юни 10, 2019 8:20 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
stefan63 написа:
tutiv,
какво да коментираме? колко е зле Украйна? колко е добре РФ?
Няма нищо за коментиране.

Мда, има толкова много за коментиране, ама некои не знаят, други не виждат, трети не чуват, четвърти не разбират, пети не ги интересува, шести си гледат в копанката, седми просто си траят, щото не е политкоректно да си кажат какво мислят и т.н. Всъщност в темата "Защо сме най-бедната страна в Европа" с толкова много постове пложението е същото. Изглежда, че празноговореното толкова характерно за родните парламетаристи може да се счита за всеобщо общонародно достижение.


Пон Юни 10, 2019 8:37 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Между Венецуела и България от който и да е исторически момент, има такава разлика, че няма никаква прилика. Това за пореден път показва колко са заблудени българите за това как живеят и какво е криза. Има милярди които биха дали мило и драго за са живеят в нашата най-лоша криза.


Пон Юни 10, 2019 9:51 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 07, 2012 10:22 pm
Мнения: 3074
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Цитат:
'97 бяхме почти като Венецуела

имаше проблем с тоалетната хартия, това имах предвид.


Вто Юни 11, 2019 4:26 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
ToHu написа:
Между Венецуела и България от който и да е исторически момент, има такава разлика, че няма никаква прилика. Това за пореден път показва колко са заблудени българите за това как живеят и какво е криза. Има милярди които биха дали мило и драго за са живеят в нашата най-лоша криза.

ToHu, гони те носталгията тебе. След онзи пост, където обясняваше колко нормални били пътищата в България ми стана ясно, че даваш накъсо между ушите.
Дали ако си дойдеш и почнеш някъде за 800 леа. В Хасково например. Дали пък тогава няма да те отпусне малко носталгията и да спреш задочните диалози с въображаемите българи, които не знаят колко добре всъщност си живеят.
Нищо лично, но масата българи ще спрат на момента да мрънкат ако имат възможноста да префръкват до Инди, до ЛасТ Вегас и прочие.

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Вто Юни 11, 2019 2:44 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Уви не спират ... а мен нищо не ме гони. За пътищата не знам какво имаш да кажеш, а ко имаш го кажи, аз имам статистика черно на бяло, мога да ти извадя расзпечатка от всичките ни GPS-и и да я съпоставим с ремонтите на автомобилите, за мен фактите са факти. Имаме автомобили, навъртаме соттици хил км из цяла българия, ремонтите не са много и рядко може да се каже че е заради пътя, от тук насетне мрънкания не приемам. Обори го с факти, и не абе ей тука от предела до чирпан ... щото аз във всяка една държава мога да ти намеря хиляди такива отсечки, да има разбити пътища както навсякъде по света, но като цяло пътищата са си свъсем ОК.
И нещо много си в грешка с моите разбирания, аз не съм си променил вижданията от моента в който работех за 80 лв заплата до сега, и да мога да рбаотя и за 800 и 500 и няма нищо да се промени. И да ти кажа не го чувам брат ми да мрънка много, не работи за повече, живее си, нито се оплаква, нито недоволства, за последните 10 години веднъж прие пари защото бебока му беше в болница, и то след като аз му предложих. Нито е умрял от глад, нито ходи скъсан,дрипав, и все така си живее в Шумен. Да ти кажа аман от мрънкала, занчи еидн може друг не може ... не може щото тоягата къса и тънка, те за това не може.


Вто Юни 11, 2019 5:56 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 8:16 am
Мнения: 1063
Местоположение: путинофили: "иди н***й"
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
след отварянето на черната кутия на онова СУ дето го думнаха турците, си мислех че руснаците не могат да ме впечатлят с електроника, ... но явно могат :)

руско хай-тек производство на електроника (след 31:00)
https://www.youtube.com/watch?v=OaCFZYzMXxk

"поялниците" ... къртят мифки :)


Последна промяна ps66 на Вто Юни 11, 2019 6:29 pm, променена общо 1 път



Вто Юни 11, 2019 6:02 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 11:48 am
Мнения: 4671
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
ps тея жгутове за "вечни"
поне видя ли каква траектория прави ракетата

_________________
main[-1u]={1};


Вто Юни 11, 2019 6:28 pm
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Ами не е чак толкова трагичо, аз съм бил във фабрика която прави кабелни форми за американските изтребители, нещата не са много по-различни, всъщност до преди 2 години моите кабелни форми се правеха в тази фабрика. Да има някакво различие в приспособленията, но в крайна сметка всичко се свежда до същото, и едните и другите използват същите дъски.едните са малко по-маркови и лъскави, използват фиксатори правени специално за целта, но тов ане променя технологията по никакъв начин. Виж маркирането на проводниците малко ме озадачи, но може би има причина за това маркиране, те тия ми правеха и железата и кабелите : https://parpro.com/wp-content/uploads/2 ... hure_w.pdf
Посетил съм доста фабрики за кабели, много от тях дифенс контрактори, нещата са учудващо сходни на това с руснаците.
Онова в черната кутия беше съвсем друга бира :)


Вто Юни 11, 2019 6:30 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Ама онова с черната кутия си беше жив фейк, бре! Дори по-интелигентните руснаци му се кефеха: "Глей ся как ще се вържат западняците".

Месец-два по-късно Путин и Ердоган започнаха да се целуват къде ли не...


Вто Юни 11, 2019 6:31 pm
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 3157 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 211  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни