Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3157 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 211  Следваща
Русия 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
и на мен ми мина като вариант да са го подвели неговите хора и той да не е знаел, ама кой знае...
ама вече ще знаят - и без това в сирия направиха много повече от щатите, могат да си снимат техните действията и да се фукат и те


Вто Мар 19, 2019 12:02 am
Докладвай
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Е Фред, някой ти беше казал, че си дървен философ, аз ти го казвам в прав текст, че си кръгъл завършен дурак, ти пак си продължаваш с глупостите. Повредилите са те тебе в Сибир с голяма вероятност :(


Вто Мар 19, 2019 12:06 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Рек, аз предлагам след лична обида / неспазване на добрия тон да има предупреждение а ако не хване дикиш - темата в коша.
Сръдни - йок, в общите правила на форума си го пише.


Вто Мар 19, 2019 11:25 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7895
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Проблема е в дефиницията на "лична обида". Примерно "олигофрен" е медицинска диагноза, не обида. :)


Вто Мар 19, 2019 11:48 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Мии тогава ги мести в "От лудницата" :)


Вто Мар 19, 2019 12:27 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Проблемът е, че няма ясно разписани правила на форума.

Има някаква дискусия, водена по въпроса и в нея, реконструкторът е обещал да "закачи правилата нависоко" но това е било преди около 13 г.

Важното в случая е това, разписано правило:

5. Участвайте в споровете цивилизовано. Всеки има право на мнение и позиция. Защитавайте Вашата с аргументи и факти, а не с квалификации на другите участници. Грубия и неучтив тон няма да бъде толериран!

Добре би било и да се изясни, какво точно означава изразът "Грубия и неучтив тон няма да бъде толериран!"

Не разбирам и защо дадена тема трябва да бъде изтривана/заключвана, заради това, че даден участник нарушава "правилата".


Вто Мар 19, 2019 2:15 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
аз не съм се оплаквал че ме обиждат, бонго седна да се оплаква... и то точно от мен, дето ни веднъж не съм му писал на него щото не му разбирам всичко, та чак и анкета щял да пуска... все едно съм го вързал да ме чете, да се чудиш...
всичко е много разтегливо, обида може да има и без обидна дума, а често аргумента е точно в квалификацията на другия участник, когато например е много далеч от реалността. щото ако беше в реалността нямаше да говори несвързани неща от рода - комунист наизустил не знам си кви книжки... или пък да дава пример как трябвало да се отговаря на такива които не споделят илюзиите му, ама не се оплаквам, има си администрация те си знаят работата, ако има нещо има си начини да ме уведомят


Вто Мар 19, 2019 3:10 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Окт 05, 2017 11:55 pm
Мнения: 1692
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
Комунист си е идеология, не ЛИЧНА квалификация.

Ако седнем да си броим обидите ви водя с ОГРОМНА преднина. Аз досега премълчавах защото знам, че това е задънена улица ако седнем да се обиждаме. И защото сами се излагате така, надявам се другите безпристрастно да оценяват поведението ни. Но вие го приемате като безпомощност и ви стана традиция да сипете лични квалификации по мен. Ако така продължава при всяко ваше такова действие към мен ще го цитирам тук с етикет "Нарушаване правилата на форума", да видим кой го прави, вие или аз. Самозабравяте се според мен и е време да ви се каже.

_________________
Остап Бендер: Спасяването на давещите се е дело на самите давещи се.
Стендал: Овчарят винаги се стреми да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат.


Вто Мар 19, 2019 5:42 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Окт 05, 2017 11:55 pm
Мнения: 1692
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
lcr написа:
Не разбирам и защо дадена тема трябва да бъде изтривана/заключвана, заради това, че даден участник нарушава "правилата".

То ако се тръгне по тази пътека МНОГО теми ще трябва да бъдат заключени. Защото наблюдавам ЛИЧНА нетърпимост, в която и тема да се появя някои хора веднага сипят злоба. Какво общо има например изкуственият интелект с идеологиите, че и там СЪЩИТЕ хора сипят злоба към мен?

Наясно съм, че някои тук не могат да ме търпят заради това че опонирам на идейните им пристрастия. Ами да свикват, други пък не харесват техните идеи. Многократно призовавам дискусиите да се водят с ФАКТИ, давам линкове и цитати. Вместо същото получавам лични нападки. Има една тема в която колегата постави въпросът, че форумът се херметизира, някои смятат че само тяхното е важно и се отнасят враждебно към новодошлите. В друга тема споменаха, че на конференция им казали "в този форум ядат живи хора". Замислете се.

_________________
Остап Бендер: Спасяването на давещите се е дело на самите давещи се.
Стендал: Овчарят винаги се стреми да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат.


Вто Мар 19, 2019 5:50 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
дори не знам коя е тая тема.... ама като почне много да се повтаря едно и също нещо на различни места, да си се замислял да не би случайно ти да си самозабравилия се?
така както си се развихрил, да не би случайно да са те наритали в някой друг форум и за това да цъфна тук да флудиш?


Вто Мар 19, 2019 5:57 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Окт 05, 2017 11:55 pm
Мнения: 1692
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
nik написа:
да не би случайно да са те наритали в някой друг форум и за това да цъфна тук да флудиш?

Нарушение на правилата (лични квалификации):

_________________
Остап Бендер: Спасяването на давещите се е дело на самите давещи се.
Стендал: Овчарят винаги се стреми да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат.


Вто Мар 19, 2019 6:02 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Окт 11, 2011 10:53 pm
Мнения: 4197
Местоположение: Brussels / Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
fred написа:
... Защото наблюдавам ЛИЧНА нетърпимост, в която и тема да се появя някои хора веднага сипят злоба. Какво общо има например изкуственият интелект с идеологиите, че и там СЪЩИТЕ хора сипят злоба към мен?

Сетих се за един стар виц:

Цитат:
Борец си купил кола и решил да я изпробва. Излязъл на магистралата. След известно време по радиото съобщават:
- Луд кара по магистралата в насрещното платно...
Борецът грабва телефона, обажда се в радиото и казва:
- Алооо, не е един, те са хиляди.

_________________
Мразя да мразя ...


Вто Мар 19, 2019 6:03 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
palavrov..... и ти ли ще обиждаш сега :D


Вто Мар 19, 2019 6:05 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Окт 05, 2017 11:55 pm
Мнения: 1692
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
@pavlarov: Да, наясно съм, че за някои тук се явявам в насрещното движение. В ТЯХНОТО насрещно движение. А кое е истинската посока тя историята вече го отсъди. И не е тяхната.

_________________
Остап Бендер: Спасяването на давещите се е дело на самите давещи се.
Стендал: Овчарят винаги се стреми да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат.


Вто Мар 19, 2019 6:07 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Окт 11, 2011 10:53 pm
Мнения: 4197
Местоположение: Brussels / Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Русия
А, троля си незлобливо ... не бийте троля моля ...

_________________
Мразя да мразя ...


Вто Мар 19, 2019 8:49 pm
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 3157 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 211  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни