Отговори на тема  [ 986 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 66  Следваща
Китай 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Ситизен между другото е една много добра марка, и като механизми са на светлинни години пред тия в брандираните аксесоари, визирам всичко що са модни марки, па било и за по 20к. За жените е разбираемо, никой от реномирани те няма ни един модел дето да става за цена, лично мое мнение, може би някои стават за строго официално облекло. Тези които отиват на различни тоалети са с калпави механизми, което не им пречи да струват по 5-6 хил. Виж за мъжете е друга работа, точно обратното според мен. Лошото е че модата е да има повече компликации, и часовниците стават огромни, а аз мразя дебели часовници, или такива с много големи циферблат, в смисъл мразя да нося, иначе ме кефят.
Дедо аз в операта последно ходих преди 10 години, а на театър преди 8... Аз живея в театър и опера едновременно, ама сапунена, с латино привкус...


Пон Юни 24, 2019 2:18 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9635
Мнение Re: Китай
не си се наспал нещо.
имах предвид моден аксесоар като L20, примерно. компактно бижу, но все пак не е подходящо за носене на ръка.
за теб - не знам. щом местиш батерии за електрокар с палетна количка, знам ли колко си заякнал :roll:
за латино варианта на операта може би по-подходящата марка е калаш?

ПС: ако все пак отидеш на опера с подобен ситизен, няма ли опасност на следващото представление всички да дойдат с такива? вместо лимузини ще пристигнат с полирани бляскави камиони с падаща платформа. определено ще има освежаващ ефект в модните среди. паркетните лъвове вече няма да плямпат за златни платинени герданчета, а за G-кодове. най-вече ще ги свързват с G-точката.


Пон Юни 24, 2019 9:10 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
ДедоБоре написа:
...паркетните лъвове вече няма да плямпат за златни платинени герданчета, а за G-кодове...

Напротив - не само ще плямпат за подобни аксесоари, ами и ще си ги дялкат на место...


Пон Юни 24, 2019 11:07 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Те на, египнятите пирамидите са построили на ръка, с една батерия ли няма да се оправя а... вкарването беше малко по специфично, но стана.


Прикачени файлове:
DSC_0848.JPG
DSC_0848.JPG [ 4.59 MiB | Прегледано 2310 пъти ]
Пон Юни 24, 2019 3:01 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 11:48 am
Мнения: 4671
Мнение Re: Китай
абе, Тръмпи що клекна за Хухавея?

_________________
main[-1u]={1};


Нед Юни 30, 2019 10:04 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Ами питай го, то не е съвсем ясно какво точно е станало, нека да видим нещо по-официално, ще ги извадят ли от списъка, ще им позволят да купуват определени продукти ли .. чакай да мине седмица, да се уталожат нещата. натиска от страна на Куалком и сие със сигурност е бил осезаем, но изобщо не е ясно дали все пак не са се разбрали нещо с китаеца. За Тръмп не е проблем да си мени мнението през ден, и го оправдава, това няма да му донесе негатив. За китаеца обаче ако клекне е много зле, със сигурност има поне дузина съпартийци които му кроят шапка. Може да са се договорили нещо, и Тръмп да изпълнява неговата си част, от което китаеца ще излезе победител, след това и той да направи нещо .. знае ли човек, а може и бизнеса много да са го натиснали.


Пон Юли 01, 2019 1:01 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 12, 2004 2:38 pm
Мнения: 9103
Местоположение: Chicago, IL
Мнение Re: Китай
Тръмпи, още от самото начало като вкара Хуявей в списъка каза, че може да ги изкара ако станат залог за сделка. Национална сигурност, или някакви други неща - няма никакво значение, явно всичко е позволено като се преговаря с китайците.


Пон Юли 01, 2019 1:28 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Мнение Re: Китай
причини много
1. бавно загрява, трябва му време да осъзнае реалността
2. тъй като бавно загрява му трябва време да поправи грешките си
3. тъй като вече е наясно че е допуснал грешка, сега се сеща че идват избори
4. тъй като идват избори започва да преосмисля всичко, отново минава в режим предизборна кампания, където грубите грешки не са в негова полза
което и да си избереш от горните все е вероятна причина, не е изключено и да е повече от едно


Пон Юли 01, 2019 1:36 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Ами за твое съжаление нито едно от тия. Още като арестуваха оная кака той директно си каза че би я освободил ако има сделка, изобщо цялата работа е повече постановка. Че има заплаха за сигурността има, щом някой друг може да контролира твоите комуникации, но това е извинението. Хуевей е просто жертва на обстоятелствата, компания от която ще ги заболи, но СА
компаниите няма да страдат много. В крайна сметка загубата за американскте компании от хуевей не може да е много голяма. Те ще спрат да купуват, със сигурност ще намалят мног количествата, ако изобщо оцелеят, но вакум няма да остане, другите ще заемат освободеното място и пак ще купуват американски чипове.
А цялаа история с хуевейци е точно заради изборите, търси къде да ги натисне за да ги заболи и да клекнат, целта е постигане на сделка, дори и не най-добрата, но това е нещо което той се стреми да направи. пак ти казвам, той може да е палячо но не е глупак и много добре осъзнава всичко, с кеф би махнал митата, но трябва да постигне някаква сделка, това е целта, това е обещанието, а той много държи да си изпълни обещанията.


Пон Юли 01, 2019 3:55 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Мнение Re: Китай
той може много да иска да постигне сделка, ама дали ще я постигне с тия глупави постъпки?
ако задържа дъщеря ти като заложник, ако започна да ти спъвам и клиенти и доставчици, и ти цъфна в офиса "плащай ми по 100к месечно за да си нямаш проблеми" ти ще се съгласиш ли? или ще кажеш с терористи не преговарям, и ще вземеш адекватни мерки? (да не казвам пребиване на място, образно казано)
просто няма подход, не знае как се правят тия сделки, той е свикнал да работи с бандити и да изнудва по бандитски, но отношенията между държавите не са отношения между бандити, там има много повече, и се иска много повече, а той просто го няма, не умее нищо повече от бандитски простотии

загубата за американските компании няма да дойде от хуауей, а от загубата на монополно положение
гугъл губи монопола в момента в който излезе нова ОС алтернатива на андроид, която няма да се ползва само от хуауей, сам можеш да се сетиш всички останали китайски производители към къде ще се пренасочат. производителите на чипове и те ще пострадат много повече от един хуауей, защото ако хуауей не фалират то няма кой да им заеме мястото, по-скоро някой друг ще заеме мястото на американските компании, а хуауей най-вероятно няма да фалират, по-вероятно е тромпетчо да не спечели 2020, щото от 1 година наблюдавам как цял свят си прави пас, просто стоят и го чакат да си иде... а дори и да спечели ще си остане в изолация, никой не го взема на сериозно, никой не иска да се занимава с него, а тази ниска ефективност която имат не може да оцелее дълго без да смучат от останалия свят, за това е и тоя зор за "сделки"


Пон Юли 01, 2019 12:03 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9635
Мнение Re: Китай
Всички нови електромобили в ЕС вече трябва да издават звук

брррр....
Цитат:
Мярката засяга всички видове четириколесни превозни средства, а звукът трябва да имитира този на двигател.

а на двуколесните - на препускащ конь?

апропо,
в софето излезе някаква мода на тротиентки на батерии. фърчат си младеШите, с не малка скорост при това. няма жилетки, няма мигалки - безсмъртни са.
оня ден почти метнах един на капака. завивам си на дясно на зелено, оня ми се шмуга от дясната страна и зави на ляво. не го мернах на никое огледало, но не го и очаквах. нямаше контакт, сам се изплющя на асфалта. получи си паважната екзема, че и ми се развика. кротко му обясних, че при конфликт между джип и човек на тротинетка би трябвало да е очевидно кой е ще е оживелия, ама нямаше проблясък в очите му. ей така от нищото можеше да ме вкарат на държавна хранителна диета...


Пон Юли 01, 2019 1:07 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1954
Мнение Re: Китай
Миналата седмица един такъв щеше да ме отнесе на тротоара, там си караше.
Трябва бръмчат, хлопат или каквото и да е, но да се чува.

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Пон Юли 01, 2019 3:17 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Цина е връхтъ. Престраших се да правя нещо на китайското подобие на струг. Нагласих си малкия супорт като за конус. Свърших каквото имаше за вършене. Като го върнах в нормална позиция и го стегнах, единият болт превъртя. Загледах се - сложили такъв с якост 4.8. Не знам откъде са го намерили. За сефте виждам подобен. Явно не произвеждат болтове с якост 1.2 та са се охарчили за 4.8.
Мизерабъли нещастни! :lol:


Пон Юли 01, 2019 3:47 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Китай
syscop написа:
.... Трябва бръмчат, хлопат или каквото и да е, но да се чува.

Аз се обзаведох с колело: спортно за да е леко и без скорости за да не се чупи.
Обаче е абсолютно безшумно и ми създава проблем с пешеходците, съвсем сериозно се замислих да сложа пластмасова лентичка в спиците, а като туря фаровете непременно ще има и няк'ва електронна щракалка.


Пон Юли 01, 2019 4:20 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9635
Мнение Re: Китай
бяло фарче отпред и червено отзад. задното да мига, може и предното.
намъквай си и една жълта жилетка.
наистина не се виждате, особено при мръкване. за твое добро ти го казвам.

овелосипедиста по нашите земи не е щастлиФТ.
по улицата е гадно, а и по закон, стъпиш ли на нея, трябва да спазваш правила(та)
по тротуфара, ако въобще го има, пък влизаш в конфликт с пешеходеца. ония 'вело алеи', дето изхарчиха боя за стинки и усвоиха милиони... с 'пръдня боя'-та държи повече.
днес шляпах с джапанки няколко километра по тротоарите. като нищо ще се контузи човек, дори и да си гледа в краката. не повече от 5% бяха безгрижни, другите с разбити плочки, на буци, локви, коренища. коли, бусове, строителни отпадъци - доста неща видях. някой археолог може и нАучен труд да напише - на места имаше поне 4 слоя плочки, сасфалт, бетон. и всичко разкъртено, после паркирано върху него и ... не мога да го опиша.

аз обикновено ходя с работни обувки с метални бомбета и петИ, та като ритна някоя плочка не усещам. ама с джапанки се налага да си вардиш палеците.
та по такъв тротоар е абсурд да минеш и с планинско колело.


Пон Юли 01, 2019 4:54 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 986 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 66  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни