Отговори на тема  [ 986 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 66  Следваща
Китай 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 5:20 pm
Мнения: 3212
Мнение Re: Китай
Добра идея, ще се заиграя някой път.


Пон Авг 19, 2019 2:54 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9635
Мнение Re: Китай
днес нанесох поредния ремонт на ATX захранвания, жадуващи поялник.
супер-дупер фуджикони.
накрая, като разчиствах отрязаните крака, забелязах, че ги лови магнит.
low-esr кондензатори с джелезни крака :axe:


Вто Авг 20, 2019 7:43 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 07, 2012 10:22 pm
Мнения: 3074
Мнение Re: Китай
Що бе, и други метали ги лови магнита...и са доста добри проводници май. :D


Вто Авг 20, 2019 9:37 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Мнение Re: Китай
аз май много рядко виждам крак който да не го лови магнит... включително и лоу еср кондерите, всичките до един ги лови


Сря Авг 21, 2019 12:26 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Вероятно е само слой от покритието на пина. А и това че го лови магнит не значи че е джилезиум. И никелът се лепи по магнитите..


Сря Авг 21, 2019 9:50 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: Китай
https://lenta.ru/news/2019/09/20/mate30 ... .ru%2Fnews


Пет Сеп 20, 2019 6:24 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1954
Мнение Re: Китай
Има надежда. Следващия ми телефон ще бъде без скрапа на Гугъл.

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Пет Сеп 20, 2019 7:35 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Големи сте оптимисти да видим. Аз не виждам проблем с продуктите на гугъл, андроид си работи не по зле от макос-а. Има обаче огромна разлика от телефон до телефон, имах самсунг и имах доста проблеми, сега съм с трето Сони и няма никакви проблеми, та Най-вероятно са лайната на производителя това което създава проблеми а не на гугъл.


Пет Сеп 20, 2019 2:52 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1954
Мнение Re: Китай
Устройство с андроид без на Гугъл простотиите, работи по-добре отколкото същото с тях.

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Пет Сеп 20, 2019 2:56 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Не знам за кои простотии на гугъл говориш, аз нямам проблем с нищо. Ти малко като Бонго започна, бозата лоша щото не върви на комп от преди 15 години. Ако имаш стар девайс и си му качил последна версия може и да не върви. Аз нямам такива, предният ми телефон беше на 3 години и си вървеше добре, по-предният също, той и още си работи само дето му се разлепи задното стъкло от подува е на батерията.
Нито се мота, бърз е, имам всякакви гугълски неща и ги използвам постоянно.


Пет Сеп 20, 2019 3:03 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1954
Мнение Re: Китай
Не се оплаквам. Аз проблем нямам с техниката :), с която работя. Просто наблюдения. От всички приложения на Гугъл на телефона, не се сещам за едно, което да ползвам. Защо са ми?

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Пет Сеп 20, 2019 3:18 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Китай
Ами аз да ти каа честно дори не знам вече кое е на гугъл, ама изпозлвам мапс, използвам youtue, drive, photos, play music, gmail, docs ... за други не се сещам, е и chrome естествено. Ти с какво си ги заменил тия ? Айде за пощата да речем има алтернативи, не е задължително да използваш техният облак въпреки че си е съвсем нативно и работи много добре, ама с какво браузваш, и с какво гледаш тубата ако я гледаш? Реално като се замисля аз използвам основно приложенията на гугъл, имам някоя друга игра която разцъквам докато съм в самолета, и един реийдър за електронни книги, и общо взето това е почти всичко не гугълско което използвам на талафона. Това от както взех да го използвам не по предназначение, преди това ми трбяваше само иконката със слушалката.


Пет Сеп 20, 2019 5:11 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1954
Мнение Re: Китай
За поща - AquaMail платих приложението и съм доволен, за интернет - има някакъв browser в тела, но не е на Гугъл. Досега какво е трябвало да отвори го е правил, няма забележки. YouTube - няма начин да се зверя на микроскопичния дисплей, тия дето ползват телефона и за телевизия някак не ги разбирам. Карта, навигация - Here WeGo - offline, смъкваш които карти ти трябват и си в джаза... Имам чувството, че смуче малко повече ток, но това май е единственият и кусур. Имам 1TB в OneDrive, от които съм ползвал под 200MB. Освен тези неща имам още 2-3 приложения, които съм платил и това е.

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Пет Сеп 20, 2019 5:32 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Китай
Бразуър - само Opera!


Пет Сеп 20, 2019 7:54 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 12:59 pm
Мнения: 3855
Местоположение: Габрово
Мнение Re: Китай
syscop написа:
За поща - AquaMail платих приложението и съм доволен, за интернет - има някакъв browser в тела, но не е на Гугъл. Досега какво е трябвало да отвори го е правил, няма забележки. YouTube - няма начин да се зверя на микроскопичния дисплей, тия дето ползват телефона и за телевизия някак не ги разбирам. Карта, навигация - Here WeGo - offline, смъкваш които карти ти трябват и си в джаза... Имам чувството, че смуче малко повече ток, но това май е единственият и кусур. Имам 1TB в OneDrive, от които съм ползвал под 200MB. Освен тези неща имам още 2-3 приложения, които съм платил и това е.

6+ инча не са толкова малки за гледане. Here не може да се мери с мапс-а, а офлайн картите ги има в гугълското и си работят чудесно. Имат ограничението че не могат офлайн да правят маршрут за пешеходци, но за автомобил си е ок. Офлайн разбира се няма екстрите за трафик и подбиране маршрута, но ако си извън ЕУ сигурно е достатъчно. Иначе преди седмица беше приятно като се връщах през Маказа да ме светне че има 10-тина минути задръстване горе. Преди ползвах Waze заради това, но вече го има в gmaps и не ми е нужно другото. Показва и алтернативни маршрути ако има забавяне.
А към списъка с ползвани неща от гугъл е каледара, keep за бележки, преводача и т.н. Вградените броузъри са или вариация на хром, или позват webkit за рендване. Последните edge-ове на майкрософт и те минаха на него. А хрома ме радва понеже синхронизира работата ми на всички у-ва - мобилни, служебно пц, домашни. Да, следи ме какво правя, ама всички притеснения изчезват когато на втората буква в търсачката ми даде последните ми смислени търсения от други у-ва или поне смислени предложения. Който иска да има тъп броузър който всеки път ти дава резултати за виагра при положение че последните дни съм отварял линкове за електроника е свободен да го прави.
Gmail-а също ми е фаворит за мейл услуга, но то там няма много конкуренция.
Към гугълските произведения, които ме радват и ползвам, ше добавя още и chromecast-а - в комбинация с телефона работи чудесно и много смислено. Често го ползвам chromecast-а и от spotify, но се замислям да видя play music какво ще предложи. Ония (спотифай) ме скубят 5е на месец, и макар да са добри ще взема да видя гуглювци какво предлагат.


Пон Сеп 23, 2019 8:27 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 986 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 66  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни