Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Жега... 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 8:22 am
Мнения: 15501
Местоположение: София
Мнение Re: Жега...
Нали знаеш според българите има два сезона - "Баси жегата" и "Баси студа".

_________________
"Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.


Пон Юли 03, 2017 7:51 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: Жега...
Цецо написа:
Нали знаеш според българите има два сезона - "Баси жегата" и "Баси студа".

ее Цецо, с оглед климатините промени , и ма и " 'баси Вятъра" и " 'баси Дъжда" :)

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Пон Юли 03, 2017 10:46 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Жега...
А бе да му пикам на природосъобразния живот и на всичката промяна!
К'во ми се случи преди малко: вали проливен дъжд и реших да изтичам по цимента към външната тоалетна пазейки очилата си с ръце. Но близо до финала навирих краката и паднах по гръб в стил Усмивки от старите ленти. Добре, че главата ми беше много наведена и инстинктивно си свих всички мускули - паднах само на гръб и си спестих оправяне на напукан цимент. Оправиха ми се ишиаса, лумбагото, невропатията и дископатията и всичко там дето ме мъчеше, лошото е, че след седмица съм на ТЕЛК комисия :mrgreen:
Сега имам такава треска, че си навлякох зимните работни дрехи...
Тя майка ми днес оправя цветните бордюри и като нищо е разхвърляла малко кал. Пък едната ми ръка се набучи върху отрязан стрък.


Пон Юли 03, 2017 5:16 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: Жега...
bongo_x2 написа:
А бе да му пикам на природосъобразния живот и на всичката промяна!
К'во ми се случи преди малко: вали проливен дъжд и реших да изтичам по цимента към външната тоалетна пазейки очилата си с ръце..

Извинявай но липсват детайли от разказа, а именно:
1. какъв журнал/вестник носеше към външната тоалетна :?: икономически или технически :?:
2. суркането по цимента спомогна ли за моментално освобождаване на тъй любимият ти чревен тракт :?: :P

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Вто Юли 04, 2017 10:21 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 9:51 am
Мнения: 1869
Местоположение: ♪♫♣♠|☼◙▲♦▼☻╬☺∞
Мнение Re: Жега...
bongo_x2 написа:
А бе да му пикам на природосъобразния живот и на всичката промяна!
К'во ми се случи преди малко: вали проливен дъжд и реших да изтичам по цимента към външната тоалетна пазейки очилата си с ръце. Но близо до финала навирих краката и паднах по гръб в стил Усмивки от старите ленти. Добре, че главата ми беше много наведена и инстинктивно си свих всички мускули - паднах само на гръб и си спестих оправяне на напукан цимент. Оправиха ми се ишиаса, лумбагото, невропатията и дископатията и всичко там дето ме мъчеше, лошото е, че след седмица съм на ТЕЛК комисия :mrgreen:
Сега имам такава треска, че си навлякох зимните работни дрехи...
Тя майка ми днес оправя цветните бордюри и като нищо е разхвърляла малко кал. Пък едната ми ръка се набучи върху отрязан стрък.

:idea: има полза от тия падания-ако паднеш или получиш психично заболяване от политическите ти терзания за кой да гласуваш,щото за кой си гласувал е крал по време на мандата си,нее изпълнил предизборните обещания и си останал безработен поради това си отключил псих.заболяване,докато отиваш на избори-т.е. при изпълнение на граждански дълг :arrow: ПЕНСИИ ЗА ГРАЖДАНСКА ИНВАЛИДНОСТ.

Кои лица имат право на пенсия за гражданска инвалидност?

Право на пенсия за гражданска инвалидност имат лицата, които са загубили работоспособността си поради това, че са заболели или пострадали:

при изпълнение на граждански дълг;
случайно от органите на властта при изпълнение на служебни задачи на тези органи.

Документът, удостоверяващ обстоятелството по т. 1 се съставя от кмета или от упълномощено от него длъжностно лице.
Документът, удостоверяващ обстоятелството по т. 2 се съставя от кмета или от ръководителя на учреждението, в което служи органът на властта, причинил страданието.

Как се определя размерът на пенсията за гражданска инвалидност?

Размерът на пенсиите за гражданска инвалидност се определя в процент от социалната пенсия за старост, както следва:

1. за лица с трайно намалена работоспособност/вид и степен на увреждане над 90 на сто - 150 на сто - от 1 януари 2019 г. - 188,37 лв.;

2. за лица с трайно намалена работоспособност/вид и степен на увреждане от 71 до 90 на сто - 140 на сто - от 1 януари 2019 г. - 175,81 лв.;

3. за лица с трайно намалена работоспособност/вид и степен на увреждане от 50 до 70,99 на сто - 115 на сто - от 1 януари 2019 г. - 144,42 лв.

_________________
Изображение DT-838 (((STEREO ПОЗДРАВ))) за форума - https://youtu.be/xy921Pn3lhA
Цецо написа:
Абе я вижте какъв ден е навън, да ви таковам и в инженерите задръстени!
itso.t написа:
Решил си да препишеш целия интернет? Доста амбициозно начинание... :D


Нед Апр 28, 2019 7:29 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 9:51 am
Мнения: 1869
Местоположение: ♪♫♣♠|☼◙▲♦▼☻╬☺∞
Мнение Re: Жега...
Изображение

_________________
Изображение DT-838 (((STEREO ПОЗДРАВ))) за форума - https://youtu.be/xy921Pn3lhA
Цецо написа:
Абе я вижте какъв ден е навън, да ви таковам и в инженерите задръстени!
itso.t написа:
Решил си да препишеш целия интернет? Доста амбициозно начинание... :D


Пон Апр 29, 2019 4:29 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни