Микроконтролери и електроника
http://mcu-bg.com/mcu_site/

Търся ръчен баркод скенер/терминал за събиране на данни ?
http://mcu-bg.com/mcu_site/viewtopic.php?f=5&t=834
Страница 1 от 1

Автор:  Ники [ Сря Юли 06, 2005 3:43 pm ]
Заглавие:  Търся ръчен баркод скенер/терминал за събиране на данни ?

От няколко дни издирвам такова устройство което представлява ръчен баркод скенер с клавиатура и дисплей, известно като Data Collector или ръчен терминал за събиране на данни, и разни други наименования, с което да се обхожда по-лесно склад/стоки, данните да се прехврлят към РС и в последствие да се обработват.
Попадам на устройства които са с цени над 1000 лева. Може би за тези пари те имат нужните качества и възможности, но единствената цел с която аз искам да го ползвам е за броене/ревизия на стоки, има си компютър и софтуер за всичко останало.
По мое мнение това не е сложно за изработка и оставам изненадан че не намерих нито една БГ фирма която да прозвежда нещо такова, всички които видях до момента са внос.

Автор:  Реконструктор [ Чет Юли 07, 2005 9:51 am ]
Заглавие: 

Виж продуктите на Дейзи, може някое да ти свърши работа. :)

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/