Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Обява за работа 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 8:19 pm
Мнения: 4410
Местоположение: Stara Zagora
Мнение Обява за работа
Разработвам за тази фирма в последно време - https://www.kemsa.net/
В момента имат в доста напреднал стадий цялостна система за контрол на автомивките с интернет свързаност, софтуер за клиенти на атомивките, софтуер за собствениците на автомивките, онлайн диагностика, плащания, управление на хидрофора, помпите, омекотителя и т.н. Напреднал означава че вече имат инсталирани обекти, но се тества и доизпипва, добавят се допълнителни функционалности.
Подготвя се и се организира производство и въвеждане в експлоатация.
Фирмата е малка засега, но с новата система нещата започват да се разрастват прогресивно.
Търсят се хора от региона за включване в екипа. Има нужда и от техници които да монтират/поддържат обектите, така и от хора в производството.
Има някакъв вариант и за включване в разработката, но там нещата са по комплексни. За развойната част аз се занимавам и донякъде зависи от мен. Ако някой от региона има интерес, ще се свърже с мен. За останалата дейност се обсъжда директно със собственика на фирмата.
Няма фиксирани позиции, засега се оформят екипи за различните дейности. Всичко зависи от какво може човека, и с какво има желание да се занимава. Ако има работа за съответната квалификация и се разберат принципно за условията ще се стигне до договор. Има вариант и за хора с ниска квалификация, стига да имат хъс да учат.
Имат и някакви варианти за локални дистрибутори, поемащи и сервиз и монтаж, но там е въпрос на договаряне, не знам как стоят нещата.

Иначе този бизнес с автомивките е приличен. Някой ако има интерес да си подкара такъв бизнес мога да ги препоръчам. Автомивките им са изцяло собствено производство, механиика, електроника, софтуер. Препаратите за работа също са тяхно производство и са на ниво. Ако нещо не е наред с миенето или работата си е 100 процента техен ангажимент.
Гледам че доста от клиентите им са си направили автомивки като странична дейност.

Обявата не е много конкретна. Идеята е да се свържат потенциално заинтересованите страни. Пък оттам нататък каквото стане.


Пон Мар 25, 2019 1:42 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 8:19 pm
Мнения: 4410
Местоположение: Stara Zagora
Мнение Re: Обява за работа
Все още се разраства фирмата и има нужда от кадри.


Вто Сеп 24, 2019 8:22 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 8:19 pm
Мнения: 4410
Местоположение: Stara Zagora
Мнение Re: Обява за работа
Вече имаме завършен продукт. Но пак попълваме екипа в производството и сервиза.
И в разработката мога да включа още някой, но не ми е приоритет.
Разрастваме работата в посока управление управление на промишлени сондажи, така че работа има. Но ако някой прояви интерес може да поговорим.


Нед Ное 08, 2020 9:01 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни