търся човек с опит в бранша за работа по проектиране, тестване и последващо производство на платка. Необходимо е да се препоръчат/подберат подходящи електронни компоненти (MCU,сензори, захранване) , да се направи дизайн на платка, прототип и тестове. Също и поне intermediate познания по програмиране на MCU. Акцентът е минимизиране на енергопотреблението - тоест познания за батерии, захранване, sleep cycles. За повече подробности - моля на лично съобщение.
Васил
Сря Яну 18, 2017 3:26 pm
Pif
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Чет Сеп 26, 2013 2:24 pm Мнения: 1785
Re: Търся човек за дизайн на платка по проект
Странно изчезна спама в тая тема. Още по-странно подалият обявата не си отговаря на личните съобщения. Или пък не е странно.
Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл