Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
бездимна цигара GLO 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 5:20 pm
Мнения: 3227
Мнение Re: бездимна цигара GLO
Е така си е, не съм изпитвал никотиновия глад.

Но за алкохола затова казах прикрити алкохолици. Това което описваш е вече крайната фаза. Но има доста интелигентни хора, хранят се добре, изглеждат добре, но не могат без алкохол всеки ден, а често почват и от обяд. Почти всяка вечер са пияни. И се борят с напълняване. Имам такива познати. Единия дори няколко пъти се е отказвал.... за около 6 месеца. Вероятно ситуацията е същата - докато ти е хубаво, не мислиш за последствията.


Пон Мар 16, 2020 4:14 pm
Профил
Ранг: Новодошъл
Ранг: Новодошъл

Регистриран на: Пон Авг 20, 2018 11:27 am
Мнения: 103
Местоположение: София
Мнение Re: бездимна цигара GLO
velio написа:
Е така си е, не съм изпитвал никотиновия глад.

Но за алкохола затова казах прикрити алкохолици. Това което описваш е вече крайната фаза. Но има доста интелигентни хора, хранят се добре, изглеждат добре, но не могат без алкохол всеки ден, а често почват и от обяд. Почти всяка вечер са пияни. И се борят с напълняване. Имам такива познати. Единия дори няколко пъти се е отказвал.... за около 6 месеца. Вероятно ситуацията е същата - докато ти е хубаво, не мислиш за последствията.


На такива рано или късно започва да им личи. Само като видиш подпухналото лице, очите, торбичките под очите, носът с пукнати капиляри и започващ да придобива характерна форма, алкохолът оставя следи, особено щом се консумира всеки ден, както ти описваш.
Така че алкохолизъм трудно може да се прикрива за дълго. Да не говорим, че ако почват от обяд, със сигурност и лъхат на алкохол.
Нямам представа какво им е и какво изпитват.
Но не е така - докато ти е хубаво, не мислиш за последствията. За цигарите мога да кажа определено - не че не мислиш за последствията, просто нямаш усещането, че правиш нещо, от което ще има последствия. Цигареният дим не ти се струва да е чак толкова отровен и вреден, колкото разправят. Всичките приказки ти се струват, че не се отнасят за теб, не и сега. Не още.
Просто не трябва да се търси логика и смислени разсъждения щом става въпрос за зависимост.
А и пушачите винаги ще ти измислят милион оправдания за това, всякакви сентенции и "мъдрости" като например, че непушачите ще умрат със здрави дробове. Или че винаги могат да ги спрат ако искат, но не искат.
А пияниците казват, че водата била само за миене. И много други подобни.


Пон Мар 16, 2020 4:22 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: бездимна цигара GLO
А бай ви Бонго яде, пие, пуши и е*бе за световно, живеенето над 100г. го оставям на вас!
Майтап, бе Уили, но ако почнем да си гледаме в канчетата никога няма да се разберем.
За мен най-гадното са наркотиците, вкл. и "меките", обаче го твърдя щото дори това съм пробвал, ама не достатъчно. К'в ли акъл щях да имам ако ме бяха обсебили, пази Боже!!!

На мен по-скоро ми е "интересно" защо докато уж се борят със зависимости, съществуващи "откактосвятсветува", нямат проблем с разрешаването на нови. То ясно: далаверата.


Пон Мар 16, 2020 5:43 pm
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27995
Местоположение: София
Мнение Re: бездимна цигара GLO
Мен пък ако питат всичко е не до това което разрешават а до това което забраняват. Всичко пристрастява в една или друга степен.


Пон Мар 16, 2020 6:03 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Окт 11, 2011 10:53 pm
Мнения: 4194
Местоположение: Brussels / Пловдив
Мнение Re: бездимна цигара GLO
Кафето и то пристрастява, и "отказването" му е сериозно главоболие ... съвсем буквално ;)

_________________
Мразя да мразя ...


Пон Мар 16, 2020 6:23 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: бездимна цигара GLO
Що бре, жена ти да не те блъска сабахлъм с кафеварката: "Ти защо не си ми направил кафе?" :twisted:


Пон Мар 16, 2020 8:12 pm
Профил
Ранг: Новодошъл
Ранг: Новодошъл

Регистриран на: Пон Авг 20, 2018 11:27 am
Мнения: 103
Местоположение: София
Мнение Re: бездимна цигара GLO
palavrov написа:
Кафето и то пристрастява, и "отказването" му е сериозно главоболие ... съвсем буквално ;)

Пристрастява, но слабо и лесно се отказва.


Пон Мар 16, 2020 8:55 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни