Отговори на тема  [ 205 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
NTC за лампа на кола 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10621
Местоположение: София
Мнение Re: NTC за лампа на кола
Cekins написа:
Ицо - да виждаш някъде да съм казал на някой да си купи. Даже обратното... Аз също не съм си сложил. Сложил съм си DRL дето се казва "NAVIK".

Учуден съм че някой все още приема тая тема на сериозно... :lol:


Пет Ное 22, 2019 12:53 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Мнение Re: NTC за лампа на кола
Cekins написа:
@Tisho - колко сертификата искаш да ти изфалшифицирам?


Само един стига но да е с твоя подпис. :D
Като отиде където трябва и телевизионна звезда ще станеш. :) :butthead:

Като си купих сегашната кола, нямаше DRL, срещу 200 евро, пристигна необходимия хардуер, още сто и малко за програмиране на колата при месния дилър на марката и хоп, колата си има DRL. Но е това, което производителя на колата инсталира като си я поръчаш като нова.
Нито вади очи, нито се пали, нито има/ще има проблеми със законите.

Но за съжаление едва ли в това, че в следващите поколения ще се надрасне гаражното мислене и творчество, така популярно в китната ни родина... :(


Пет Ное 22, 2019 2:42 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10621
Местоположение: София
Мнение Re: NTC за лампа на кола
Tisho написа:
...Като си купих сегашната кола, нямаше DRL, срещу 200 евро, пристигна необходимия хардуер, още сто и малко за програмиране на колата при месния дилър на марката...

Сакън, това са почти 600 крушки от магазина за левче... :lol:

Фен на Джийп? :D


Пет Ное 22, 2019 2:50 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 11:02 am
Мнения: 8900
Местоположение: Разград
Мнение Re: NTC за лампа на кола
На баща ми на калинката даже и пари не му взеха да му включат DRL опцията. Пък колата не е кой знае каква.
Моя подпис само на фиша за заплатата го слагам. По скоро ми покажи някой с фалшив СЕ сертификат дето е осъден. Чайна Експорт ...


Пет Ное 22, 2019 4:28 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 12:59 pm
Мнения: 3855
Местоположение: Габрово
Мнение Re: NTC за лампа на кола
Tisho написа:
Вчера някой от производителите на дълги ДРЛ да го е сърбял задника?
Отново глупак с бмв на дълги през деня се опита да ми вади очите.

Туй в Габрово или в шопията? Щото тук вечерно време ксеноните така ме облъчват че до другия ден съм на зайчета и не ми пречат през деня. Особено днес с тоя дъжд беше съвсем приятно - успях да си поизползвам дългите да светкам че ми блещят, ама явно си мислят че ги предупреждавам за полицаи и чак ми благодарят 8O


Пет Ное 22, 2019 9:43 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10941
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: NTC за лампа на кола
В Шведко 99% от колите си им светят фаровете, DRL има май само по разни френски недомислия. Да не говорим да монтираш допълнително.
Но на село какви LED барове си слагат, между фаровете или на покрива ... очите ти просто изпадат, няма време да те заслепи по класическия начин. Същотото е с полиция, пожарна и линейки.


Съб Ное 23, 2019 5:12 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28014
Местоположение: София
Мнение Re: NTC за лампа на кола
иии и там ли бре а си мислех, че това е само в Мехико. Тук ти ебават майката, най-вече полицаите .. и тираджиите.


Съб Ное 23, 2019 5:49 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10941
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: NTC за лампа на кола
ти да видиш тинейджърите с какво си накичват колите :)


Вто Дек 10, 2019 11:35 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 8:22 am
Мнения: 15501
Местоположение: София
Мнение Re: NTC за лампа на кола
А уж там при вас имало закони, а...

Иначе всички нови коли са си с DRL не само на френските. Аз напрактика не съм виждал кола от последните 5 години, която да няма DRL фабрично. По скоро за Швеция експлицитно ги програмират късите да се палят и DRL-а просто не се ползва.

_________________
"Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.


Вто Дек 10, 2019 12:50 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10941
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: NTC за лампа на кола
На село, в горите - нощем - зимата - тинейджъри и пияни пенсионери - закони?
Няма значение дали е Швеция или Германия...

Не съм казал, че го правят нарочно - изключват ги като видят насрещно, но никой не може да ти забрани да имаш допълнително Слънце - ако искаш. На прегледа всичко си е ОК, но има коли без номера на хулиганите, и те са по улиците само нощем - на село. В града и на магистралата е малко по-различно - може да попаднеш на цивилни полицаи. Като ги гепнат полицаите - мама и тати плащат глобата, ако има.


Вто Дек 10, 2019 5:08 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28014
Местоположение: София
Мнение Re: NTC за лампа на кола
Ами днес един идиот ми разказа играта и това в Инди, някакъв репатрак. както си караше включи всички светлини и ангелчета ми е видяха, отзад зад кабината имаше един панел поне 1.50х0.50 с ледове това като светна ми се видяха звездички хем гледах и огледалото, т.е. погледа ми не е бил съвсем напред, хем беше светло и щях да отнеса един идващ от ляво, добре че имам навика и да гледам през рамо та успях да се върна в мойта лента. Тоя сигурно е легален, но предполагам това не се пуска като си празен а е направено да свети докато товариш някого.


Вто Дек 10, 2019 5:21 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4410
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: NTC за лампа на кола
ToHu написа:
Ами днес един идиот ми разказа играта и това в Инди, някакъв репатрак. както си караше включи всички светлини и ангелчета ми е видяха, отзад зад кабината имаше един панел поне 1.50х0.50 с ледове това като светна ми се видяха звездички хем гледах и огледалото, т.е. погледа ми не е бил съвсем напред, хем беше светло и щях да отнеса един идващ от ляво, добре че имам навика и да гледам през рамо та успях да се върна в мойта лента. Тоя сигурно е легален, но предполагам това не се пуска като си празен а е направено да свети докато товариш някого.

ами Тони, защо не се пресегна лениво за пушката и да го отстреляш, плюейки хапката тютюн за дъвчене :) или това се прави само в Тексас?

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Вто Дек 10, 2019 6:19 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28014
Местоположение: София
Мнение Re: NTC за лампа на кола
А не и тук си имат пушки, Индиана не е много по-различно, фермери, републиканци, имат си пушкала, но не ги носят толкова явно като в тексас. Но аз съм турист :D, ако тръмп вземе че спечели и следващите избори може пък да стана жител, ама за сега ще се въздържа, много на ляво отиват, по добре да съм турист, лошото е че остатъка от семейството са граждани, трудно ще се отърват :(


Вто Дек 10, 2019 7:12 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10941
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: NTC за лампа на кола
Виждал съм и хитрина - въпреки че беше от подобни хулигани.
Светят ми ти отзад, и се напъват - изпреварват ме, изнасям се зад тях и ги благославям "свтлинно".
При което тоя включи светлини от задната страна ... мислил съм си го, но тоя го беше направил.
Е пак го благослових и това беше.


Вто Дек 10, 2019 11:21 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10621
Местоположение: София
Мнение Re: NTC за лампа на кола
И за това има лек. Ама да не залитаме в крайности...


Сря Дек 11, 2019 12:39 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 205 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: R2D2 и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни