Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
пиксел еквалайзер за аудио маниаци :) 
Автор Съобщение
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
ардуино и производните му са пълна заблуда в електрониката и програмирането ;) . колкото по-рано го разберат това, по-добре за начинаещите. тъй че по-по-най добре да са хващат с нещо истинско, мойте или не мойте платки няма значение.

пък то че цецо или друг дал една шапка пари, боли ма фара. ИМАЛ БОЛ ПАРИ, ДАЛ ГИ :). с тез мангизи ако беше намерил бг проектант и производител / ДОРИ ДА НЕ СЪМ АЗ, щот тука има ОГРОМНИ специалисти на хардуера и програмирането/ щеше да направи 3 пъти повече пари и новобранците нямаше да са учат на глупавите ардуинота, ами щяха да учат и да правят и да им плащат за истинска електроника и програмиране. ;)

това че цецо са е набутал с такива мангизи, ко означава, че цялата държава тряа да спре да прави квото и да е, че цецо да си продаде неговите ли??? кой е тоя дето ще дойде да ми каже кво да произвеждам или да не произвеждам или да продавам или не ?!?!?!?!?

преди цецо да са е набутал с тез пари, що не пита малко в какво да ги набута ?? аааа чакай че ся са сетих. трябва да си форумен бог минимум, че да имаш ранг да дадеш мнение на друг форумен бог. как забравих. хахахахахаха : :lol: :lol: :lol: :lol:

как такива специалисти като всички тука ще """ ще слязат под нивото си""" разбираш ли, че да унижат едва ли не да поразпитат в какво да си вложат грешните мангизи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ся да си продава частите и другите боклуци, пък аз ко ше прая ше видим. имам няколко варианта и определено няма да се занимавам нито начинаещите с ардуино и производните му щото са фалшиви ;)

_________________
http://karadev.net


Вто Окт 15, 2019 2:27 pm
Профил WWW
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
прекупвачи = печалбари, няма как да стане вече. иска са яко проектиране, лесно за употреба, разбиране и модификация в нещо близко. да знае човека който ше го купи че проектанта е на една туба безнин от него. като му звънне да говори на български.

иска са българска поддръжка, описание, обучение за работа на операторите, може да се наложи леки промени в процес на монтажа, има още 5000 работи дето на прекупвачите изобщо не им идват на акъла за клиентите.

прекупвачите= печалбари искат само да продават и да пълнят джобовете, ама няма да стане. клиента не е глупав, интернет е сободно пространство. КАКТО И ДЪРЖАВАТА БЪЛГАРИЯ !!!! всеки има право да проектира и произвежда в рамките на закона.

такива търгаши дет си мислят че за 5 лева ще изкара 500, да върят на къра с мотиката !!!! ай стига че заприличах на вас !!!! : :x

_________________
http://karadev.net


Вто Окт 15, 2019 2:32 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Май 29, 2007 1:23 pm
Мнения: 3545
Местоположение: Високо в планината
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
karadev написа:
... ай стига че заприличах на вас !!!! : :x

@Рек:
Откога четенето/писането във форума стана задължително?

_________________
Хайде де!


Вто Окт 15, 2019 2:38 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 8:14 am
Мнения: 4576
Местоположение: Новата земя на племето Мутум'ба
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
karadev написа:
ай стига че заприличах на вас !!!! : :x


Аз пък не забелязвам никакви прилики...

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Вто Окт 15, 2019 5:48 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 5:26 pm
Мнения: 1628
Местоположение: Сливен
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
Само си погледни аватара в огледалото............. :D
//по темата - не знам какво е еквалайзер и никога няма да ми трябва......
//извинявам се на засегнатите - нищо лично - просто за веселбата.....


Вто Окт 15, 2019 6:55 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 8:14 am
Мнения: 4576
Местоположение: Новата земя на племето Мутум'ба
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
Wise написа:
Само си погледни аватара в огледалото............. :D
//по темата - не знам какво е еквалайзер и никога няма да ми трябва......
//извинявам се на засегнатите - нищо лично - просто за веселбата.....



Нещо против селфито ми ли имаш? :D

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Вто Окт 15, 2019 7:35 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен

Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 10:05 pm
Мнения: 324
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
karadev написа:
ардуино и производните му са пълна заблуда в електрониката и програмирането ;) . колкото по-рано го разберат това, по-добре за начинаещите. тъй че по-по-най добре да са хващат с нещо истинско, мойте или не мойте платки няма значение.

пък то че цецо или друг дал една шапка пари, боли ма фара. ИМАЛ БОЛ ПАРИ, ДАЛ ГИ :). с тез мангизи ако беше намерил бг проектант и производител / ДОРИ ДА НЕ СЪМ АЗ, щот тука има ОГРОМНИ специалисти на хардуера и програмирането/ щеше да направи 3 пъти повече пари и новобранците нямаше да са учат на глупавите ардуинота, ами щяха да учат и да правят и да им плащат за истинска електроника и програмиране. ;)

това че цецо са е набутал с такива мангизи, ко означава, че цялата държава тряа да спре да прави квото и да е, че цецо да си продаде неговите ли??? кой е тоя дето ще дойде да ми каже кво да произвеждам или да не произвеждам или да продавам или не ?!?!?!?!?

преди цецо да са е набутал с тез пари, що не пита малко в какво да ги набута ?? аааа чакай че ся са сетих. трябва да си форумен бог минимум, че да имаш ранг да дадеш мнение на друг форумен бог. как забравих. хахахахахаха : :lol: :lol: :lol: :lol:

как такива специалисти като всички тука ще """ ще слязат под нивото си""" разбираш ли, че да унижат едва ли не да поразпитат в какво да си вложат грешните мангизи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ся да си продава частите и другите боклуци, пък аз ко ше прая ше видим. имам няколко варианта и определено няма да се занимавам нито начинаещите с ардуино и производните му щото са фалшиви ;)


Точно, защото Цецо знае какво се търси на пазара и от какво хората биха имали интерес, за това неговата фирма е оцеляла толкова години. Освен това, по твоята логика, дай всички деца да почнат да пишат програми на Basic за някой правец, защото ти оттам си почнал? Времената се менят, технологиите нарастват. Само докато си чешем езиците тука, деца на по 5+ годиники управляват роботчета с език за програмиране наподобяващ лего. Ардуиното определено не е за сериозни цели, определено не виждам да е за индустриални цели, но в някой хоби/домашен проект е много по-добър избор, отколкото да седнеш да четеш 100 часа errata на твоя пикльо и да се чудиш, защо елементарна "blinking led" програма ти святка и гаси диода с различни времена, а уж трябва да са еднакви.

Цитат:
с тез мангизи ако беше намерил бг проектант и производител

С това пък показваш, че изобщо си нямаш идея за какво иде реч и си говориш празни приказки. Цецо купува само части и поръчва изготвянето на печатните платки. Развойната дейност + асемблиране, тест, опаковане и прочие си го прави сам (разбирай го прави фирмата, не че той седи по цял ден да сглобява и тества). И точно, защото знае какъв е пазарът, за това фирмата му постоянно пуска нови платки, когато излезе нова/интересна технология, както беше с Lora, NB-IoT и т.н. Само, че докато ти си правиш еквилайна, човекът не спи, а търси, проучва, прави.

ПП: Само на мен ли този "карадев" ми напомня за am_stereo, сякаш по-дразнещ.


Сря Окт 16, 2019 2:15 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
Не му обръщайте внимание просто човека прави нещо си, успява да преживява, от там насетне всеки си знае, не му се връзвайте.


Сря Окт 16, 2019 4:21 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 12:59 pm
Мнения: 3855
Местоположение: Габрово
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
kalata23 написа:
ПП: Само на мен ли този "карадев" ми напомня за am_stereo, сякаш по-дразнещ.

А, нЕма да обиждаш стереото...


Сря Окт 16, 2019 4:27 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен

Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 10:05 pm
Мнения: 324
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
А, нищо лично към стереото, просто някак ги съпоставих двамата по това, че и на двамата бая народ им набра :D

Цитат:
щото са фалшиви

Това ми направи деня... :D :D :D


Сря Окт 16, 2019 5:27 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
то пък кат ва гледам къв народ сте всичките тука, боже опази :)

_________________
http://karadev.net


Сря Окт 16, 2019 7:28 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Май 29, 2007 1:23 pm
Мнения: 3545
Местоположение: Високо в планината
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
Цяла рота не е в крак, но ротния е в крак.

_________________
Хайде де!


Сря Окт 16, 2019 9:55 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 5:26 pm
Мнения: 1628
Местоположение: Сливен
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
karadev написа:
то пък кат ва гледам къв народ сте всичките тука, боже опази :)

Аз съм форумен БОГ - как да те опазя чедо................ :cry:


Чет Окт 17, 2019 7:26 am
Профил ICQ
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Съб Фев 13, 2010 5:39 pm
Мнения: 28
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
karadev, поздравявам Ви с това култово парче. Важи на 100% за Ваше величество!!!

https://www.youtube.com/watch?v=KS_7xDST2T0


Чет Окт 17, 2019 1:13 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 12:59 pm
Мнения: 3855
Местоположение: Габрово
Мнение Re: пиксел еквалайзер за аудио маниаци :)
Още в темата за евро-кражбите опитах да прокарам линията "игнорирай волен", ама не мина...
Елементарното възпитание изисква като отидеш някъде, пък било то и виртуално, да проявиш малко уважение. Независимо дали е кръчма, магазин, офис, площад - това ако искаш екипа да те приеме, или пък просто да се ослушат че да не отнесеш шамарите.
Ако си много нависоко и общността ти е под нивото е обида за теб да комуникираш с "простаците" тук. Разбрах че ни си учил висшо, ама тия неща се учат още в детската градина.
Между другото "аудио маниаците" по моите разбирания си харчат парите за друг вид оборудване - хубави плейъри, DAC-ове, слушалки от половин К лева, subscription-и за услуги по 20-тина долара на месец за lossless услуги и т.н.
Пиксел еквалайзер ще се харчи някъде другаде - някой битак, селски панаир или нещо подобно.
Ако искаш да докажеш нещо го направи с факти - устройствата на инквизицията за запалване на вебастота и тука пуснатия хардуер не е впечатляващ, Ако софтуера ти е силното място можеш да ни научиш на нещо.


Чет Окт 17, 2019 8:53 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни