Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :) 
Автор Съобщение
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 9:54 am
Мнения: 864
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
Ами намираш схема на "звуково реле" и то да ти вкючва пищалката, псетата лаят доста силно, така че няма да има проблем с включването.


Пет Юни 19, 2015 10:15 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 3:53 am
Мнения: 6
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
timt написа:
Може и на амфетамини да мине, няма да му пука особено.

Може и това да опитам ;-)


Пет Юни 19, 2015 11:41 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 27, 2012 8:27 pm
Мнения: 2008
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
По скоро проблемът е психически, липса на жена или наличие на такава, неупотреба на алкохол и ред други фактори.
Пробвай преди амфетамините да подкараш на марков алкохол и след време ще минеш на по евтин.(тогава проблема няма да е в кучешкият лай а в липсата на алкохол) При анонимни сбирки и този проблем се решава в последствие! :partyman:


Пет Юни 19, 2015 12:45 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 3:53 am
Мнения: 6
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
timt написа:
По скоро проблемът е психически, липса на жена или наличие на такава, неупотреба на алкохол и ред други фактори.
Пробвай преди амфетамините да подкараш на марков алкохол и след време ще минеш на по евтин.(тогава проблема няма да е в кучешкият лай а в липсата на алкохол) При анонимни сбирки и този проблем се решава в последствие! :partyman:

Всъщност проблема с кучешкия лай наоколо е, че тези, които живеят постоянно във вилите, вечер са вече на :partyman: и им е все едно дали лаят кучета или тръбят слонове пред къщата им...


Пет Юни 19, 2015 3:54 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Яну 24, 2006 5:34 pm
Мнения: 1696
Местоположение: Варна
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
То и аз съм на вила , изпокарахме се с комшиите за тия лаещи псета. Техния аргумент:тука е вилна зона , тряба си кучета... Моя: ми аз съм дошъл да слушам птичките... :) . С пиратка вързана за камък (да фърчи надалече) , съм постигал за някво време тишина :)

Пък , че само песа ще спре крадец дето си е наумил твърдо да влезе в имота ... Знам за случай , с кучегон са 'блокирали' песа , откачили някви щифтове на портата , и тръгнали да крадат джипа на човека...

_________________
За пари сичко праим,даже и работим...


Нед Юни 21, 2015 7:50 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
Ммммммммм, мммммммм, аз съм спокоенннь...
Ммммаа му стара, ама село без кучета може ли?! Ся, ннам как е при вас, ама на село и кучетата си лаят, и птичките си пеят, и всички спят доволни (понякога, де).
Виладжиите дето гледат куче без да са там - те са виновни (дърт кучкар съм и поназнайвам нещо за кучопсихлогията).

Ако кучекът не е позициониран под джама ти имаш два варианта: да се оплачеш на арменския поп (или психолог, ама взема скъпо), или да си запушиш с нещо ушите - химично, физично или психясалогично.

Офтоп: пък на село все повече и по-странни птички се появяват - кучешкият лай ряпа да яде. Казват, че след изсичането на горите и опустяването на селата това си е нормално...


Пон Юни 22, 2015 12:45 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 3:53 am
Мнения: 6
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
bongo_x2 написа:
Ммммммммм, мммммммм, аз съм спокоенннь...
Ако кучекът не е позициониран под джама ти имаш два варианта: да се оплачеш на арменския поп (или психолог, ама взема скъпо), или да си запушиш с нещо ушите - химично, физично или психясалогично.

във връзка с това се сетих един стар виц:
Един човек се втурва в аптеката и казва:
- Моля, дайте ми бързо нещо срещу разтройство.
- Ето, вземете това лекарство -- му казва аптекарката.
Човека излиза и след 5 минути аптекарката се сепва:
- Ленче, направили сме грешка, дадохме на човека успокоително. Тичай да го настигнеш.
Ленчето тича, но от човека няма и следа. След няколко дена той отново влиза в аптеката и двете аптекарки се втурват да му се извиняват за грешката. А той спокойно казва:
- Ооо, няма проблеееем. Аз пак се нас*рам, ама вече не се ядосваааам.....


Пон Юни 22, 2015 7:54 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение :(
Пепел ми на устата!!! Има си камара древни поверия...
Часове след горната ми писанка един съседски кучек яко нахапал майка ми на село. Минута преди това и се отъркал за да го погали - познавал я. Отхапал и палеца на ръката! Дори стопанката му не могла да го убеди да пусне.
На куче/животно никога не трябва да се има доверие - мислят по-различно от нас.
:( :( :(


Вто Юни 23, 2015 11:38 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 3:53 am
Мнения: 6
Мнение Re: :(
bongo_x2 написа:
Пепел ми на устата!!! Има си камара древни поверия...
Часове след горната ми писанка един съседски кучек яко нахапал майка ми на село. Минута преди това и се отъркал за да го погали - познавал я. Отхапал и палеца на ръката! Дори стопанката му не могла да го убеди да пусне.
На куче/животно никога не трябва да се има доверие - мислят по-различно от нас.
:( :( :(

Хора, това са хищници, разберете. Милички, приятели, но ХИЩНИЦИ! Ние не можем да разберем какво се поражда в хищният им мозък.

Погледнете само това - https://www.youtube.com/watch?v=dKF3U9UWrBI

Вие наистина можете ли да разберете какво вижда това куче за да нападне така брутално детето?


Сря Юни 24, 2015 10:42 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 12:58 pm
Мнения: 4580
Местоположение: US
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
Разправат, че филия обилно полята с антифриз, решавала всички кучешки проблеми :-)

_________________
Ето аз дишам, работя, живея и програми пиша тъй както умея, с проца под вежди се гледаме строго и боря се с него доколкото мога....


Сря Юни 24, 2015 4:08 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
Особенно ако някое дете я намери и я изяде преди кучето.
Там в затвора ще му пазят тишийна, ако успеят да го хванат полицаите преди бащата на детето.

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Сря Юни 24, 2015 5:06 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 12:58 pm
Мнения: 4580
Местоположение: US
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
Третия свят се разпознава по уличните псета. След като държавата/общината е
абдикирила по въпроса се вземат радикални мерки. Пък ако някой тъпанар си е
възпитал децата да ядат филии от улицата си е негов проблем. Ама хайде,
ще овъргаляме малко филията в пръстта, че невъзпитаното дете да я подмине...

_________________
Ето аз дишам, работя, живея и програми пиша тъй както умея, с проца под вежди се гледаме строго и боря се с него доколкото мога....


Сря Юни 24, 2015 7:58 pm
Профил WWW
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 3:53 am
Мнения: 6
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
Да се върна на темата - намерих най-добрите американски тапи за уши. Като първа нощ не можах да спя с тях - все едно главата ми е в преса. Ще се пробвам пак.


Чет Юни 25, 2015 7:10 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: :(
newage написа:
Хора, това са хищници, разберете. Милички, приятели, но ХИЩНИЦИ! Ние не можем да разберем какво се поражда в хищният им мозък.

Погледнете само това - https://www.youtube.com/watch?v=dKF3U9UWrBI

Вие наистина можете ли да разберете какво вижда това куче за да нападне така брутално детето?

Всъщност аз разбирам какво точно се поражда в хищният им мозък

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пет Юни 26, 2015 8:49 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: ултразвуков dog-repeller ( "кучегон") :)
Ами единственият начин за да се разбере какво има в главата е да му я отвориш, не е много трудно. Има едни псета около офиса, много обичат да се хвърлят на коли а тъпите шьофьори ги пазт или си пазят колите не знам, аз упорито опитвам да ги прегазя обаче тия са много хитри и или бягат отстрани в банкета или хич не се приближават, а по другите коли се мятат по гумите. Явно са достатъчно хитри за да запомнят колата ама кога ли ще отида пак с баба алфа и някое ще даде фира. Не идват към нашия двот иначе да съм ги отсрелял досега ама явно ги е страх от нашето, ама то нито гони коли нито се хвърля на хора, лае само по цигани е .. и ако види някой с който мисли че може да си играе, ама е голям добряк поне за сега но опита ли да хапе грешния човек ще го разпоря с голи ръце.
Иначе котарака не е много по надежден особенно като е изплашен, а те лесно се плашат, освен това с тия нокти хич не са за подценяване, а хапането е много неприятно, не знам какво живее в устата им но в повечето случаи инфекцията не ти мърда, въпреки че никога не ми се е случвало а докато бях малък ме хапеха ежедневно, имах някава мания да ловя котките из квартала и да се опитвам да ги задомявам у нас.


Пет Юни 26, 2015 9:30 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни