Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта 
Автор Съобщение
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
пробнна платка ESP8266 WROOM 02 работи в два варианта
1. AT команди билд 1.74 доста ъпдейтнат има инфо на сайта на еспресиф.
2. ардуино иде среда - засича я като ЕСПдуино ESP-13, що на това не знам ама всички джипиота бачкат. продължавам да я тествам. блинка скеча бачка. има малко промяна днеска правих за по добро разположение на платката.
аве бичи :)
на сайта после ше кача схемата, ако някой иска ше му дам гербери готови ако не да си я начертае както иска :)
СДМ после ше правя ся не ми са занимава. щот тоз LAN направо ми писна !!!


Прикачени файлове:
flash_addres7.jpg
flash_addres7.jpg [ 230.92 KiB | Прегледано 6139 пъти ]
flash_addres2.jpg
flash_addres2.jpg [ 281.64 KiB | Прегледано 6139 пъти ]
wroom0233.jpg
wroom0233.jpg [ 586.25 KiB | Прегледано 6139 пъти ]
wroom02_platka.jpg
wroom02_platka.jpg [ 293.71 KiB | Прегледано 6139 пъти ]
wroom02_3D.jpg
wroom02_3D.jpg [ 251.86 KiB | Прегледано 6139 пъти ]

_________________
http://karadev.net
Чет Юли 02, 2020 5:11 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
Очевидно дискусията от преди година не е довела до промяна в стила на опроводяване все така рисуваш чертички, поне снимките подбирай да са по добри. Платките на скрийн шот ане са същтата като реално сниманата, но остави това, бутона стопен, кондензатора стопен, това хич не говори добре ...


Чет Юли 02, 2020 6:20 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
платката е работна :) , ти как ще я опроводиш по добре, ако искаш ше ти пратя протеуския файл да видим ко ше напрайш :) чак пък и времето изминало ли следиш :)

ето ти схема ай напрай я да видим как ше я направиш кат толкоз много ми е зле опроводяването :)


Прикачени файлове:
wroom02_shema2.jpg
wroom02_shema2.jpg [ 223.02 KiB | Прегледано 6105 пъти ]
wroom02_shema1.jpg
wroom02_shema1.jpg [ 118.02 KiB | Прегледано 6105 пъти ]
wroom02_shema.jpg
wroom02_shema.jpg [ 244.98 KiB | Прегледано 6105 пъти ]
wroom02_shema3.jpg
wroom02_shema3.jpg [ 232.88 KiB | Прегледано 6105 пъти ]

_________________
http://karadev.net
Чет Юли 02, 2020 6:58 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
Мерси, но ще пропусна, а и е над възможностите ми. Не следя времето, но горе долу по това време май имаше дискусия, линкове се дадоха .. просто ми прави впечатление, че за времето в което пишеш в този форум няма и грам промяна в стила на опроводяване, и не само. Дали една платка е работна или не няма никакво значение, като си готвиш нещо на бързо да не би да използваш развалени продукти, как да е, не ми се почват сложни дискусии, просто отбелязах факта. Е все пак има явно малко промяна, между скрийн шота на платка и схемата има подобрение, ако това ще те успокои :)


Чет Юли 02, 2020 7:15 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
karadev, помня първия ти пост в този форум. И единственото обяснение което имам за "прогреса" ти от тогава насам е че много бой требе да си ял у главата. Ако страдаш от някакво заболяване приеми моите извинения, но по-скоро за мен си пример че идиокрацията ни е в кърпа вързана.
Продължавай да проектираш platki и да разцъкваш примерчета, това вероятно има терапевтичен ефект, забавя регреса. И не спирай да пишеш тук за да не забравяме за невидимата заплаха на идиокрацията.

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Чет Юли 02, 2020 9:17 pm
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10574
Местоположение: София
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
Не ги слушай. Платката е ок. Завиждат ти защото не могат да направят дори подобна.


Чет Юли 02, 2020 9:28 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
Само дето той лапа няк'ви евра и излага всички, включително и мен :oops:


Чет Юли 02, 2020 11:07 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
itso.t == мерси ице, както казах е само пробна, не съм се старал много, викам чек да пробвам че един авер имаше повече бройки и ми подари 2 за проба натова чудо. имам колега дето иска да направим релта и датчици за уеб контрол и диагностика, ама да видим :)

Zdrav == по върпоса за първият ми пост аз също си го спомням, ама какво общо има с това което поствам сега ?!?!?първият последният, изобщо що коментираме първите си работи в каквото и да били, нещо много важно ли е за историята или само да има нещо казано там. аз пък толкова назад не мога да помня :D :D

Zdrav == по въпроса за идиокрацията е това дето даже не го разбираш ами някъде само си прочел за тая лоша страна на обществото. идокрацията е процес при който идиотите се мислят за много умни важни, успяли разбрали, постигнали някакви успехи мижави са правят пред другите на велики. ЗА ТЕБ МОГА ДА КАЖА ЧЕ си типичен ефект на ДЪНИНГ-КРЮГЕР. виж интернета има доста обяснено за това. приниждаваш ме да ти отговоря по този начин, мога и по-твърдо само че не е това целта :) ако това е твоето болестно състояние, сори :) няма лечение.

bongo_x2 == като не искаш да си изложен, спечели си и ти евра и се чувствай доказан :). ама първо трябва да ги спечелиш, стига да знаеш как, което МНОГО ме съмнява :) чопли си там службичката да не ти изстине столчето и не са обаждай много


за всички следващи форумни богове, с подобни изказвания, много ви здраве АГРО ФОРУМНИ СПИЦИАЛИСТИ :) от бат коко от село :)

_________________
http://karadev.net


Пет Юли 03, 2020 8:30 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 8:16 am
Мнения: 1063
Местоположение: путинофили: "иди н***й"
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
тия платки трябва да се изучават в университетите: 90гр, една ширина, TH, ... красота!


Пет Юли 03, 2020 9:19 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
И ти и Ицо сте прави, засрамвам се.


Пет Юли 03, 2020 9:25 am
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10574
Местоположение: София
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
Започвате да проглеждате... :D


Пет Юли 03, 2020 9:26 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
От преди малко си ръся пепел по главата, сигурно вчера като съм гледал съм бил нещо задрямал, някои решения по тая платка са за учебник.


Пет Юли 03, 2020 9:29 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
karadev написа:
Zdrav == ...ЗА ТЕБ МОГА ДА КАЖА ЧЕ си типичен ефект на ДЪНИНГ-КРЮГЕР. виж интернета има доста обяснено за това. приниждаваш ме да ти отговоря по този начин, мога и по-твърдо само че не е това целта :) ако това е твоето болестно състояние, сори :) няма лечение.
...

Да, така е типичен пример съм. Само че ако нанесеш по абцисата възрастта и опита ми ще видиш в коя част на графиката попадам.
karadev написа:
...процес при който идиотите се мислят за много умни важни, успяли разбрали, постигнали някакви успехи мижави са правят пред другите на велики. ...
...

И това не се отнася за теб. Щото ако се отнасяше щеше да е изненада - идиот да прояви самоирония.

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Пет Юли 03, 2020 10:21 am
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10574
Местоположение: София
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
ToHu написа:
От преди малко си ръся пепел по главата, сигурно вчера като съм гледал съм бил нещо задрямал, някои решения по тая платка са за учебник.

Това е предимството да караш дизел - винаги имаш откъде да събереш шепа сажди и пепел... :D


Пет Юли 03, 2020 10:41 am
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: пробнна платка WROOM 02 работи в два варианта
Zdrav == ами пишете кое се отнася за мен и кое не, аз откъде да знам в общия коментар кое за кого е.

Zdrav == по въпроса за опита, ако смяташ че опит от 1962 е валиден днес, ми става леко тъжно, :( щото имам 100 такива с опит от 1947 дет ми почват със == ти знайш ли аз ко съм правил едно време, АМИ ХУБУ АМА ЕДНО ВРЕМЕ СИ Е ЗА ЕДНО ВРЕМЕ. СЕГА Е ДРУГО ВРЕМЕ :)

опит имат всички, по-малък, по-голям, дай една да видим от твойте, ко ти пречи :). това за което преднзначена тази платка си бачка и даже песен пее :) като ги пусна в китай да ги направят смд тогава ше ги видим че има доста бачкане още

и тази платка е показно за новобранците :) да знаят че МОЖЕ И САМИ ДА СИ НАПРАВЯТ !!! не да търсят само китайските боклуци !!! ДА РАЗВИВАТ БЪЛГАРСКАТА ЕЛЕКТРОНИКА И ПРОИЗВОДСТВА !!! В НАЧАЛОТО НЯМА ДА Е СПОРЕД ВАЩЕ ВЕЛИКИ КРИТЕРИИ, ама все е начало :)

ТОНИ == ако се ръсиш със пепел от въглища, по добре мини на пепел от рози ;) нема да цапа много :)

_________________
http://karadev.net


Пет Юли 03, 2020 11:12 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни