Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Редактиране/Разглеждане на ... 
Автор Съобщение
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 19, 2015 7:30 pm
Мнения: 11
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
Мод е да но не е български. Отвори ли го този файл ? :)

Edit : То това не е мод ами cube рецепти . Искам да ги видя какви са. Така и не разбрах може ли не може ли :)


Пет Ное 20, 2015 11:19 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9635
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
начи...
в един бинарен файл може да се запише всичко, което ти дойде на акъл. включително ентропията на вселената.
за да можеш да го 'отвориш' трябва поне приблизително да знаеш за какво служи и как е направен.
обикновено от текстови файл се произвежда бинарен като се 'компилира'. какво прави компилатора е ограничено само от въображението на програмиста.

не казвам, че е невъзможно да се декомпилира бинарен файл до текстови, просто трябва да знаеш формата на бинарния файл. за някои неща си заслужава усилието, но за мод за игра... сбъркал си форума. тука повечето хора сами си пишем програмите :D аз лично дори не знам какво е cube рецепти и почти не ме интересува :-"


Пет Ное 20, 2015 11:31 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 19, 2015 7:30 pm
Мнения: 11
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
Все пак някой ако реши да помогне ще го възнаградя ако трябва. 8)


Пет Ное 20, 2015 11:38 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Окт 11, 2011 10:53 pm
Мнения: 4174
Местоположение: Brussels / Пловдив
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
maikatA написа:
Все пак някой ако реши да помогне ще го възнаградя ако трябва. 8)

Това сериозно ли?
Айде да посмятаме малко:

- за да се дебъгне това от някой който не е наясно работата ще отнеме месеци - да речем 3-4 по средно 20 работни дни са около 60-80 работни дни айде за по лесно да ги закръглим на 50. По 8 часа са 400 часа. При една ниска тарифа от да кажем 20лв на час са 8000лв. Готов ли си за такива цени или само си правим лаф?

А тарифата може и да е по 100лв на час, и времето да е 6 месеца - тогава бюджета може да скокне и до 100 хиляди лв - това само така хипотетично да си наясно с цените.

Разбира се може ако намериш някой който знае нещата и иска да ти помогне ще стане и за без пари. Но все пак е хубаво ако предлагаш да се отплащаш да си наясно поне малко от малко за какви суми иде реч ...

_________________
Мразя да мразя ...


Пет Ное 20, 2015 11:48 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 19, 2015 7:30 pm
Мнения: 11
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
Значи да считам ,че файла няма как да бъде отворен и че никой няма да помогне дори и да може? :)


Пет Ное 20, 2015 1:31 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 3:01 pm
Мнения: 1438
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
Правилно считаш! Файлът си се отваря без никакъв проблем, въпросът е какво се търси в него. Нали не си мислиш, че някой тука е толкова навътре в играта ти, че да е наясно с термини, данни и правила, които теб те вълнуват? Последното нещо, което ме вълнува в момента е някаква незнайна игра, а камо ли някакви рецепти, дето само ти си знаеш какви са и как изглеждат. На прима виста от файла се четат разни глупости:
Цитат:
input item 1 item code - OFF
input item 1 item class - OFF
input item 1 unique item name - ON
input item 1 upg - ON
input item 1 socket - OFF

input 1 item id - 0
input 1 quality - 0
input 1 quantity - 0
...
input 6 quality - 11
input 6 quantity - 128
...
mod 1 param - 6
mod 1 min - 44536
mod 1 max - 55465
...


Но не знам дали си вярваш, ако мислиш, че някой ще седне да ти вади и декриптира данни за едното "мерси". Е... ако ми предложиш сума, от която ще ми светнат очите може и да те огрее :D


Пет Ное 20, 2015 3:20 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
ДедоБоре написа:
... аз лично дори не знам какво е cube рецепти и почти не ме интересува :-"

Преди повече от 15 години Близард изкараха играта https://en.wikipedia.org/wiki/Diablo_II , тоес след няколко месеца автора на темата, ще може да се ожени законно за играта, защото минималната възраст за скючване на брак е 16 години.
А пича ви занимава с глупостите си, защото го мързи да пусне едно търсене с гугъл: https://www.google.com/search?num=100&q ... be+recipes

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пет Ное 20, 2015 10:53 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 19, 2015 7:30 pm
Мнения: 11
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
Напротив " пича " иска да види други рецепти защото това не е оригиналния файл. :) Ако се сещаш на къде бия. Просто попитах възможно ли е или не ще ми помогне ли някой или не. :)


Пет Ное 20, 2015 11:01 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 11:02 am
Мнения: 8873
Местоположение: Разград
Мнение Re: Редактиране/Разглеждане на ...
Още ли я играете двойката... Последно като джитках вече упорито се говореше за 3-ката и даже имаше купища трейлъри. Та още тогава в BN трудно се намираше игра с повече от 4-5 човека дето да може да счупиш няколко кратуни с кеф. По пиратските сървъри никога не съм играл, щото не съм фен на модове и пъпчиви "хакери".

Понеже двойката съм я играл от ден 1-ви (с преордер си я бях купил и в деня на официалния рилийз ми пристигна с куриер на вратата още сутринта) и на няколко пъти съм се заигравал с трейнери - всеки път ми е ставало толкова безинтересно, че съм я зарязвал за по половин-една година...


Нед Ное 22, 2015 4:19 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни