Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 221 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Западна Европа- мисли. 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
а ти на какви машини караш работниците? ааа ти нямаш работници защото ти се свидят 5 лв да извадиш...


Нед Май 17, 2020 7:03 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал

Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 1:52 pm
Мнения: 476
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
ToHu написа:
Не, не ни най-малко, така както го сметна да речем има имущество за 10 млн, разделено на 30-те години това са по 300 на година ..... ти се биеш че имаш 300к в банка, след 30 години ще имаш и ти толкова, какъв е проблема .... а това което правиш е супер малоумно, ако бях на него със сигурност ще ти сменя физиономията собственоръчно, и те съветвам да си изтриеш простотията защото на такива като теб може просто така да ми се прииска да им я сменя за кеф. Почваш твърде много да изпростяваш, такива трябва да с еубиват в зародиш, казвам ти го съвсем сериозно.

Оф Тони, не ме заплашвай.
Аз съм толко изрудско куче че по добре да не се занимава човек с мен


Нед Май 17, 2020 7:05 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал

Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 1:52 pm
Мнения: 476
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
nik написа:
а ти на какви машини караш работниците? ааа ти нямаш работници защото ти се свидят 5 лв да извадиш...

Ти малоумен ли си бе, ние работим на лаптопи, какви машини. Коментарите са ти от малоумен по-малоумен


Последна промяна sukhoi на Нед Май 17, 2020 7:09 pm, променена общо 1 път



Нед Май 17, 2020 7:09 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
абе лигльо недоебан, кой ще си губи времето теб да плаши, аз ти казвам пък ти си знаеш.


Нед Май 17, 2020 7:09 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал

Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 1:52 pm
Мнения: 476
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
Плащайте си на време 10% данък, не злоупотребявайте с ДДС (ако питате мен изобщо не връщайте), калкулирайте си +20% отгоре в сделките.
И никой не може да ви каже копче.
Българчето обаче обича да шмекерува с ДДС.
Една фирма ако връща ДДС, то тя не е печеливша
Тони голям капиталист, връщал ДДС за щяло и нещяло. Кара фирмени джипове..
А бе мътна история. Фирмен джип не трябва да се кара уикенда.
Аз ще дам 1000 лв да проверят твоята фирма, ти дай 1000 лв да проверят моята
Така е резонно.
Ще се види как неща дето трябва да са във фирмата, са в частни домове
Един хладилник купен на фирма, и взето ддс а е в частен дом Е НАРУШЕНИЕ


Нед Май 17, 2020 7:10 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 8:14 am
Мнения: 4572
Местоположение: Новата земя на племето Мутум'ба
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
Абе ти нямаше ли да ходиш някъде за 6 месеца да си изхарчиш 300-те кила? :D

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Нед Май 17, 2020 7:29 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
точно ти за малоумие недей да говориш, че не знам колко си изрУдско куче ама със сигурност едно куче има повече акъл от теб
когато започнеш да купуваш нещо на работниците си тогава коментирай другите, един лаптоп поне им купи служебен, можеш ли? не можеш, като не можеш ще си мълчиш и ще си траеш, иначе само ще ти се смеят и подиграват всички на фантасмагориите ти


Нед Май 17, 2020 7:34 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал

Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 1:52 pm
Мнения: 476
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
nik написа:
точно ти за малоумие недей да говориш, че не знам колко си изрУдско куче ама със сигурност едно куче има повече акъл от теб
когато започнеш да купуваш нещо на работниците си тогава коментирай другите, един лаптоп поне им купи служебен, можеш ли? не можеш, като не можеш ще си мълчиш и ще си траеш, иначе само ще ти се смеят и подиграват всички на фантасмагориите ти

Този пак, а бе човек къв си такъв бе. Дал съм им лаптопи, лицензиран Уиндоус, Игъл. Работят си от вкъщи.
Какъв си ти бе? ходиш на работа? Моите служители не ходят на работа


Нед Май 17, 2020 7:36 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
ник не усещаш ли че се чуди как да провокира, работници, до вчера работел сам, днес с работници, утре ще каже че и осигуровки им е плащал и им е внасял днъците :) или пак е надигнал бутилката, или което съм по-склонен да мисля страда от сериозно психическо разстройство.
Не виждам смисъл някой да си къса нервите чаетвйки и отговаряйки на глупости, отдавна стана ясно че и тая тема е за кофата а аз е до мен бих баннал и двата му потребителя поне за някой друг месец, ама нали тук е демокрация :)


Нед Май 17, 2020 7:43 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал

Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 1:52 pm
Мнения: 476
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
ToHu написа:
ник не усещаш ли че се чуди как да провокира, работници, до вчера работел сам, днес с работници, утре ще каже че и осигуровки им е плащал и им е внасял днъците :) или пак е надигнал бутилката, или което съм по-склонен да мисля страда от сериозно психическо разстройство.
Не виждам смисъл някой да си къса нервите чаетвйки и отговаряйки на глупости, отдавна стана ясно че и тая тема е за кофата а аз е до мен бих баннал и двата му потребителя поне за някой друг месец, ама нали тук е демокрация :)

Тони, мога да проверя и на Олимекс ДДС-то и твоето ДДС с едно плащане. Олимекс имаха малко проблеми със 70 хл. лв.. Ония и той не се наяде...мога да изкарам кирливи ризи като Цветомир Найденов. Ние не сме мутри, тук няма милиони, но все пак е интересно..
Мисля че няма нужда от войни
Исках просто Българският инженер да си иска минимум 20 лв/час. Нищо повече.
Нищо повече.
Но вие нападате. Ти вместо да подкрепиш, че сме най-бедната страна в Богатия Свят
ти се наежи. Трябват ни 10 години да стигнем Словения, 50 да стигнем Германия, 80 да стигнем Швейцария.
Всичко това ще стане ако се плащат данъци без шмекери


Нед Май 17, 2020 7:46 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Западна Европа- мисли.
първо научи се какво може да проверявш и аккво не, на мен пък няма какво да ми провериш както 100 пъти казах аз нямам нито фирми, нито коли, нито къщи, на мое име най-много да намериш някой неплатен акт, та няма какво да ми провериш, има всъщност една единствена фирма, то на нея и днъчните няма какво да и проверяват :D. Но ти по принцип не си наясно с нищо ,както казах ДДС е данък за крайният потребител, юридическите лица имат законовото право, а и задължение пред инвеститора и собственика на капитала, да възстановят всяка стотинка ддс свързана с дейността им, противното ако не си наясно се нарича безстопанственост и е подсъдимо. Гледай да не свършиш само като цветомир песента му вече е изпяна, това че той е глупак е негов проблем, приятелчетата му чиито интереси обслужва добре ще се погрижат за него, ако преди това не го направи някой друг :)


Нед Май 17, 2020 8:01 pm
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 221 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни