Отговори на тема  [ 144 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
PADS VX 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение PADS VX
FYI
Ментаржиите пуснаха нова версия на ПАДС ,сега името е PADS VX.

Аз го инсалнах за да видя какво е , на пръв поглед са направили по шарени менютата инак няма нещо коренно различно от 9.5 но това е оценка за 30 мин. чопкане и то отгоре отгоре а и в демо мод- русняшкия лиценз генератор НЕ РАБОТИ с тая версия , тия от Ментор са сменили нещо защото ми дава че лиценза е изтекъл ....

Ако някои намери лекарство - да се обажда.

Не зная дали е ново или аз не съм го видял но тук може да се пробва легално за 30 дена 9.5
http://www.pads.com/try
но за 9.5 лиц генератора си работи с пълна сила и тест периода може и да е след 30 дена. :) :) :)


Вто Юли 29, 2014 4:35 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9645
Мнение Re: PADS VX
цъ!
това ще да само за оттатък гьола. при нас се вижда все още само 'try 9.5'
случайно забелязах, че и digikey ти връщат различни цени в зависимост от къде питаш.

не би трябвало да е само нови шарени менюта.
DxD (вече се казва xDX designer) има нови функции, особено в конструирането на мулти-борд дизайни, блокови схеми и динамични връзки между тях.
трябва да има и CES и централна библиотека.

мен ме интересува основно X-педишъна. напълниха нета с филмчета и само се плюнчим по тях като пъпчив тинейджър по филмчета с каки.
нещо да си чувал?


Вто Юли 29, 2014 5:42 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: PADS VX
Ами нищо ново засега.
На последния релис има една камара писания за някакви бъгни ....
Но все ще се пръкне по някое време.... в зависимост от това колко иници са наели да копат...


Пет Авг 01, 2014 2:11 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27996
Местоположение: София
Мнение Re: PADS VX
Това вашето малко сектантска работа .. и както се казваше .. толкова ви е хубаво че не занете колко ви е зле ... или по-скоро обратното.


Пет Авг 01, 2014 2:34 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9645
Мнение Re: PADS VX
ми какво да ти кажа...
хуба - лошо няма значение. още мао го е казал, че няма значение котката дали е черна или бяла, стига да лови мишки.

тая година имам 2 успешни дизайна на много сложни системи с DDR2 и DDR3, които тръгват от първи рилийз на платката. колкото и да е грозен сектантския софтуер - лови мишки :roll:


Пет Авг 01, 2014 5:49 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27996
Местоположение: София
Мнение Re: PADS VX
Е аз се шегувам, ясно е че ментор е решението за наистина сериозна работа, същото е и с мех.кадове и разните вимулации, само да не бяха решили че интерфейса трябва да е минимум със сложноста на най-шибаната задача която ще решаваш с продукта.


Пет Авг 01, 2014 7:41 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10937
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: PADS VX
относно сектите... от днешния спам
http://www.mentor.com/pcb/news/mentor-x ... e_od_promo


Пет Авг 01, 2014 8:23 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: PADS VX
Повдигам малко темата с новини

преди няколко дни се натъкнах на кейген за Xpedition® Enterprise - на рутракера ,така че ако някои има желание може да го пробва.
Аз не съм го пробвал но попрочетох това онова по руските саитове - отзивите са смесени но това есъвсем разбираемо....
Една от големите новини е че има 3Д библиотека но от ова дето почетох все още има ядове с подкарването ,употребата и т.н


Пон Фев 16, 2015 8:29 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9645
Мнение Re: PADS VX
Mentor вече имат локален представител Хайкад Инфотех
Цитат:
На 13.03 от 13:00 до 14:00 часа в Интер Експо Център - София , зала 4 ще направим презентация засягаща изцяло HyperLynx.
Темата на презентацията е "Възможности на ECAD системите за разработка на модерни продукти в електрониката."

По време на цялото изложение InnoTech 11-13 ще сме на разположение за демонстрация на HyperLynx на нашия щанд.

който му е интересно - да ходи.


Вто Мар 10, 2015 6:57 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27996
Местоположение: София
Мнение Re: PADS VX
И ся кво, излезе ти късмета да имаш съпорт в България, така ще могат да ти звънят от време на време като им изникне някой проблем ;)


Сря Мар 11, 2015 2:15 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9645
Мнение Re: PADS VX
да, горе-долу май така ще се получи :D


Сря Мар 11, 2015 3:29 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: PADS VX
Упдеитвам малко темата.
Тук за викенда се позачетох по менторсикте саитове
От 1 ви Април ( ама не е първоаприлска ) има PADS VX1 , пердното беше PADS VX0.
оптах да видя каква е разликата - преди в пакет имаше 2 софта за схема -
ПАДС схематик и Дх дизинер, сега вече е само Дх дизинера , а ако потребителя иска - трябва да се снабди с ПАДС схематик отделно.
в листа с фиксове и промени има това онова но не е нещо генерално ново добавено.
другото което дебело подчертават е че PADS VX1 не поддържал ХП вече ...

Явно се напъват да поефтинят изделието - поне аз тъй го интерпретирам.


Сря Апр 08, 2015 1:01 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 10:31 pm
Мнения: 9645
Мнение Re: PADS VX
ми така става при голяма революция - предполагам ще пуснат 2-3 обновления на "фючъри" в по-стегнат порядък. работоспособна версия вероятно ще е 3, или поне мотиките ще бъдат на по-скришни места в храсталаците. интересно е, че експедишъна направо тръгна от VX1. сигурно са сменили поредния висш мениджмънт и те започват летоброенето отново.

в PADS-а вкарват някои функции от експедишъна. примерно централна библиотека. а тя работи само с DxD, другата схематика трябва да и направят операция за смяна на пола едва ли не. та е нормално да я зарежат. все пак DxD е много по-могъща чертилка :D


Сря Апр 08, 2015 9:51 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 12, 2004 2:38 pm
Мнения: 9103
Местоположение: Chicago, IL
Мнение Re: PADS VX
Алтиум пуснаха орязана ефтина версия на алтиума и тия сигурно са решили да правят същото :) .


Сря Апр 08, 2015 1:10 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: PADS VX
ДедоБоре написа:
ми така става при голяма революция - предполагам ще пуснат 2-3 обновления на "фючъри" в по-стегнат порядък. работоспособна версия вероятно ще е 3, или поне мотиките ще бъдат на по-скришни места в храсталаците. интересно е, че експедишъна направо тръгна от VX1. сигурно са сменили поредния висш мениджмънт и те започват летоброенето отново.

в PADS-а вкарват някои функции от експедишъна. примерно централна библиотека. а тя работи само с DxD, другата схематика трябва да и направят операция за смяна на пола едва ли не. та е нормално да я зарежат. все пак DxD е много по-могъща чертилка :D


Съгласен напълно ама помниш ли първата версия на Dx - малеии тъкмо бях доволно в час с Дизин Кепчъра и те го смениха...ако знаеш колко съм ги псувал...отделно първия Dx беше голямо дърво -поне за мен а отделно тогава спряха DC .... Добре че се усетиха и оправиха Dx и сега наистна е добра чертилка.

Дедо Боре - сетих се нещо да питам понеже на ПАДСа не съм толкова човъркал библиотеките.
Опитвам се да мигрирам едно Либ от ПАДС 9.5 към експедишън.Транслатора обаче спира на едно място и ми плюе грешка че някъкъв пад ( не помня точно ) имал някакви инвалидни параметри . В лог фаила е само тая грешка -поне на нея спира и нищо не се транслира.

Не ми е проблем да изтрия това или да го фиксна -проблема е как да го намеря де е ....като структората на ПАДС либ е толкова дивашка - всеки компонент си влачи падовете,цела и т.н а в тая либ са поне 2к-3к части -ако тръгна да гледам една по една .....
Някакви съвети как да видя де е кривнята


Сря Апр 08, 2015 7:25 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 144 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни