Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Въпрос за GPS тракер 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1244
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
lcr написа:
За скъп автомобил, пък и не само, винаги си струва да се направи нещо, което да затрудни бандюгите. Още повече, когато човек е в час с тези неща.
Нещото трябва да е нестандартно, по възможност просто и да няма връзка с фабричните системи за сигурност.

Идеята с тракера, който да гаси мотора в движение, не мисля, че е добра.


:D :D :D
Никои не краде скъпите коли на собствен ход - обикновено скъпите на коли се маха напрежението,елиминира се сирената да не свири и още от начлото се пуска джамер да заглуши радиото -след това се товари на платформа и забягва.
Колата я карат на обезопасено място и след това се преглежда основно - както казах даже се сменят модули ,и т.н -там пипат компетентни лица и споментата то Лео залъгалка че са намерили модула не върви.
Та има си каквото си щеш - не ги затруднява.


Вто Мар 03, 2020 10:10 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
Много бързи и яростни сте гледали ми се струва...


Вто Мар 03, 2020 10:28 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
Пред алтернативата, човек да разчита на заводските защити, за които определени хора имат достатъчно информация, винаги може да инвeстира малко време и пари за да сътвори нещо пред което онези факири, дето ги дават по филмите, се оказват не толкова големи факири.

Ясно е, че целта оправдава средствата. Но това означава и, че в някои случаи, целта не оправдава средствата. :D


Сря Мар 04, 2020 12:38 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 11:02 am
Мнения: 8873
Местоположение: Разград
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
Тия "факири" може и да са кухи лейки, ама имат достатъчно акъл за да намират такива като вас да им решават проблемите. Колко от Вас поне един път не е бил занимаван с въпроси с леко незаконно съдържание. Поне мен няколко пъти.


Чет Мар 05, 2020 8:40 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Окт 11, 2011 10:53 pm
Мнения: 4174
Местоположение: Brussels / Пловдив
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
Cekins написа:
Тия "факири" може и да са кухи лейки, ама имат достатъчно акъл за да намират такива като вас да им решават проблемите. Колко от Вас поне един път не е бил занимаван с въпроси с леко незаконно съдържание. Поне мен няколко пъти.

Oooo ... неколко пъти са ми предлагали преди години да ми носят банкомат - даже без да са наясно дали въобще разбирам от тези неща ами защото там съм се бил занимавал с компютри от малък та келешите от класа знаели :D

_________________
Мразя да мразя ...


Чет Мар 05, 2020 10:57 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
Скука ли ви е налегнала? :lol:


Чет Мар 05, 2020 11:00 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 9:23 am
Мнения: 704
Местоположение: Limerick, Ireland
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
През 90-те ми попадна един Нисан със електрошокова система против кражба в седалките. Незнам дали беше оригинална или допълнително монтирана, но много хитра - ако човек седне и се задейства алармата, системата не му позволява да се движи в седалката или да се изправи. Ако стои спокойно - нищо, но щом се раздвижи (опита се да стане) няколко кв го 'успокояват'.
Аз лично не бих кара такава кола... Незнам дали избщо си струва да се слагат каквито и да било системи за предотвратява не на кражби. Може би ще ги забавят, но а ко са нарочили колата нищо няма да ги спре.
А за GPS съм се чудил, дори и да имаш какво ще помогне? Дори и да знаеш къде е колата в момента. Ще отидеш лично да си я вземеш? ...или ще каажеш на полицията? И в двата случая вероятността да си я получиш обратно е малка.

_________________
"640 К са достатъчни на всеки за всичко."
Бил Гейтс


Сря Мар 25, 2020 10:21 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7878
Местоположение: София
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
На субаруто съм сложил реленца на педала на газта. ;) Иначе GPS тракера ми е самата мултимедия. :)


Сря Мар 25, 2020 11:28 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Въпрос за GPS тракер
nickich написа:
...Незнам дали избщо си струва да се слагат каквито и да било системи за предотвратява не на кражби. Може би ще ги забавят, но а ко са нарочили колата нищо няма да ги спре...

Предполагам не ползваш ключалки и катинари, щото ако те нарочат?
Пароли използваш ли? Че нали, ако те нарочат...?

Бъзикам се. Стига с това пораженческо мислене - дай да не правим нищо, щото ако те нарочат.
Преобладаващата част от айдуците са технически неграмотни. Всяко нестандартно решение е препъни камък за тях. Като е много вероятно да е непреодолимо препятствие.


Сря Мар 25, 2020 11:51 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни