Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
печка за кола 
Автор Съобщение
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: печка за кола
HSB <<< специалисте, в 4.30 сабалян сън ли не спа да са изплюеш на метеното ?? цялата ви работа е такава, само плюнки, мазга и сополи от вас. това дето е сковано, едната камара "инжинери" кат вас , изобще не могат да го помислят камо ли да го направят, че и да работи. до сега човека който ги прави е продал над 100 броя на почти всички сервизи във варна и няма една рекламация.

не ми са занимава с вас. аи че изобщо не ми пука за ваще оценки мнения и други , плюйте си там в устите и върете на майната си .

като има нови работи ше ви ги публикувам тука да ви чуя тъпите мнения, че ми прай кеф колко сте зле във всяко едно отношение.

_________________
http://karadev.net


Вто Юли 21, 2015 7:30 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 3:01 pm
Мнения: 1438
Мнение Re: печка за кола
Поредния комплексиран ГЕНИЙ, който си мисли, че света се върти около него :prayer: :prayer: :prayer:

Дали пък да не си завреш великите "продукти" там където успееш и пусни захранване от мрежата. Може и да ти дойде акъла, но е малко вероятно.


Вто Юли 21, 2015 7:48 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 5:20 pm
Мнения: 3212
Мнение Re: печка за кола
karadev, ти вярно ли не допускаш че може да има хора с повече опит и познания от теб?

Конкретно за тия печки, съвсем сериозно, ще направите някоя беля... Предполагам си виждал оригиналната платка, не вярвам да си мислиш, че не са успели да го измислят по-просто...


Сря Юли 22, 2015 11:13 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10574
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
Стига го лъгахте човека. Много добре знаем, че в завода всички са идиоти, чиято които основна дейност е монтирането на ненужни възли и агрегати... :D


Сря Юли 22, 2015 11:44 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 12:59 pm
Мнения: 3855
Местоположение: Габрово
Мнение Re: печка за кола
Не се учудвайте, хората си дават модулите за абс/есп да им ги презапояват и после ги карат тия коли, като видя E39 насреща ми и настръхвам чудейки се дали е попаднал на майстор с добър флюс... А на приказки тия "майстори" го докарват - "немеца как могъл да го направи с тази тънка жичка и да го залее, само за пари е това, да те набутват после да си купиш ново"....
Ние сме си виновни - махаме дпф, катализатори, рециклираме рейки, набиваме втулки на носачите и не се замисляме за децата си, дето трябва да живеят тук. А в Германия сервизи предлагат услуга поставяне на дпф на кола дето фабрично е нямала :rolleyes:
А на колегата работата е до съвест - или смята че се е подсигурил и проблеми няма да има, или не му пука ако стане беля. Дано да е първото и да е основателно. И дано да е готов да поеме отговорността ако стане някоя беля.
Кой пък не е правил нещо подобно за себе си или за приятели на младите години? Електронно запалване, регулатор за чистачки и реле-регулатор, реле за мигачи, алармичка за наслада на съседите? Ех, москвичите добре че бяха окастрени и все дреболии сме правили, ама времената се смениха и сега кеф ти печки, кеф ти усилватели на волана, абс-и, дизелови помпи.
То както сме я подкарали, каква автомобилна индустрия можем да отворим, а? Ама пустите империалисти не ни пускат да им покажем какво можем.
Всъщност как стои въпросът с продажба на електрика дето нЕма CE у нашенско :?: Еле па нещо глобички? Или това е в графата "хоби кит за сглобяване" и минава метър?


Сря Юли 22, 2015 2:48 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10574
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
За да е полезна дискусията е редно да уточним за кое CE говорим? Че има два вида, но указват съвсем различни неща... :D
https://en.wikipedia.org/wiki/CE_marking
https://en.wikipedia.org/wiki/CE_marking#China_Export


Сря Юли 22, 2015 3:15 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 27, 2012 8:27 pm
Мнения: 2008
Мнение Re: печка за кола
То това го дискутирахме миналата година ако не се лъжа.


Сря Юли 22, 2015 3:21 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
Абе централно заключване и запалване е едно, най мнгоо да не си отключиш или да останеш на пътя, поне в повечето случаи, ама тая нафтова печка ... правил съм, ама не за кола ами за котел, и въпреки че констуркционно е по проста машината имаше доста повече компоненти и освен всичко друго пресостат който директно дърпаше шалтер ана горелката ако случайно нещо се омота и не го хване процесора навреме, отделно че котел си има и предпазен вентил. Това не е котел но беля лесно може да стане.


Сря Юли 22, 2015 9:30 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10574
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
И запалването не е съвсем безобидно. Мога да изброя куп ситуации в които адреналинът рязко ще се покачи, ако двигателят изгасне по време на движение... :D
Към днешна дата и със заключването трябва да се подхожда с повече внимание. Не малко от съвременните автомобили са с двойно такова, и когато е заключено, няма механизъм за отваряне от купето. Поне не и лесен или такъв без прилични щети по автомобила...


Сря Юли 22, 2015 10:42 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
Абе за паленето и там е така ама шанса по-малък за беля, аз с блокирал двигател успях да изпреваря и да ср престроя в аварийната... е верно 3.5 тона имат добра кинетична енргия :-D


Сря Юли 22, 2015 10:47 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10574
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
Технологията която споменаваш е много авангардна. Нарича се късмет и все още не е добре изучена кога, как и защо работи... :D


Сря Юли 22, 2015 10:56 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
Абе със сигурност не работи точно когато ти трябва, а това че си имал 1-2 щастливи случая е просто поради факта че тогава не е било толкова наложително да проработи ... като при мен, изпреварих ама на магистрала, ако бях на двулентов път с тир срещу мен сигурно коляновия вал нямаше да се счупи и тогава щях да спра доста по рязко .. в тира :D


Чет Юли 23, 2015 8:08 am
Профил
Ранг: Ориентиран
Ранг: Ориентиран

Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 1:45 am
Мнения: 260
Мнение Re: печка за кола
karadev написа:
не ми са занимава с вас. аи че изобщо не ми пука за ваще оценки мнения и други ....

И в следващото изречение:
karadev написа:
....като има нови работи ше ви ги публикувам тука да ви чуя тъпите мнения...

Изображение


Последна промяна tolstolob на Чет Юли 23, 2015 11:30 am, променена общо 1 път



Чет Юли 23, 2015 10:49 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 27, 2012 8:27 pm
Мнения: 2008
Мнение Re: печка за кола
Не е синдром на даун а синдрома на първите 7-8 години


Чет Юли 23, 2015 11:06 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 3742
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
timt написа:
Не е синдром на даун а синдрома на първите 7-8 години


Тц. Синдром на дефицита им.


Чет Юли 23, 2015 11:11 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни