Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
печка за кола 
Автор Съобщение
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 9:02 pm
Мнения: 36
Мнение печка за кола
здравеите имам мерцедес е 290 на отоплителя под калника му е изгоряло управлението вав една тема на милен има сжема на такова управление със пик процесор може ли да ми пратите схемата сьс хекса да се пробвам да си подкарам отоплителиа или ако някои има друга схема на да пише благодаря за помощта предварително


Прикачени файлове:
1.jpg
1.jpg [ 69.17 KiB | Прегледано 5622 пъти ]
Съб Май 23, 2015 11:09 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 3742
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
Пич, ако ти е труден Българският, опитай да пишеш на Английски, ще те разберем. От "Мерцедес" Е-класа очаквах повече ... Така пишат само S-класите и Голфо-вете. :oops:


Нед Май 24, 2015 10:24 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 8:16 am
Мнения: 1063
Местоположение: путинофили: "иди н***й"
Мнение Re: печка за кола
bateAz написа:
Пич, ако ти е труден Българският, опитай да пишеш на Английски, ще те разберем. От "Мерцедес" Е-класа очаквах повече ... Така пишат само S-класите и Голфо-вете. :oops:


1+

все пак е 24 май !


Нед Май 24, 2015 10:33 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 9:02 pm
Мнения: 36
Мнение Re: печка за кола
ми не съм добър със клавиатурата но ти въпреки всичко си ме разбрал пък за мен това е наи важно и какво е това за голф и е290 какво толкова очакваш от 20 годишна кола може ли да ми помогнеш или не видях схемата и моля учтиво не се заяждам ако съм обидил теб или някои друг се извинявам


Нед Май 24, 2015 9:34 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 27, 2012 8:27 pm
Мнения: 2008
Мнение Re: печка за кола
Търси производителя, тука няма кой да ти помогне а и .hex не си го раздават хората които са се потрудили.


Нед Май 24, 2015 9:46 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 9:02 pm
Мнения: 36
Мнение Re: печка за кола
не ми трябва схема за да я свържа за това и производител не ми трябва а нова струва много пари щом е така нека да каже колко ще струва програмиран пик


Нед Май 24, 2015 10:21 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 9:02 pm
Мнения: 36
Мнение Re: печка за кола
timt това е форум от които човек очаква да му помогнат а не магазин нали всеки знае че на магазина е наи лесно мерси за помощта


Нед Май 24, 2015 10:27 pm
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10613
Местоположение: София
Мнение Re: печка за кола
засъжалениепроблемътемноготруднорешим


Нед Май 24, 2015 10:30 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 9:02 pm
Мнения: 36
Мнение Re: печка за кола
и защо мислиш така обоснови се или и ти си чешеш крастата понеже сам нов


Нед Май 24, 2015 11:07 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 27, 2012 8:27 pm
Мнения: 2008
Мнение Re: печка за кола
timt това е форум от които човек очаква да му помогнат

Така си е но не е и църква нали се сещаш че някои е положил труд който ти искаш да се възползваш?
С тази агресия едва ли някой би ти помогнал, даже и на добри начела да ти заформи работеща програма!
Като гледам платката и знам за какво е не е много трудно и без схема да се сетиш как да се свърже а и едва ли пика е проблем!


Пон Май 25, 2015 12:19 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 9:02 pm
Мнения: 36
Мнение Re: печка за кола
това клише като агресия си го запази моля ако прочетеш писането ми по горе ще разбереш че първо попитах учтиво и след това благодарих предварително отново учтиво както и се извиних ако съм обидил някого със правописните си грешки къде видя агресия от моя страна.това че казвам чешеш си крастата затова че съм нов ако е агресия то тогава всички които пишат следва да са агресивни просто няма такова нещо А вие от своя страна освен да ме пращате във фирма производител и да ми казвате че е много сложно друго не прочетох .Да наистина искам да се възползвам от друг труд понеже не съм програмист но предложих да заплатя на човека .И ако имах знанията да се досетя сам нямаше да занимавам никого повярваи


Пон Май 25, 2015 1:18 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 9:02 pm
Мнения: 36
Мнение Re: печка за кола
timt даи някакво предложение със таимери ли със атмел, мега някаква подобна схема като знаеш за какво става въпрос човека Милен го е направил със пик :oops:


Пон Май 25, 2015 1:28 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 3:01 pm
Мнения: 1438
Мнение Re: печка за кола
азбихсезаяждалсъвсемоткритоицеленасоченонезарадитематаазарадинеграмотнотонекадърноиидиотскописане
простокатовидяхпървияпостидоринесинаправихтрудадасеопитвамдагоразчитамигоподминахразбирамданезнаешкъдеда
сложишзапетайкиноданямашточкииняколкоредадасатиедноизречениесиепълнанеграмотщинаипростотияследкатонеможеш
дапишешанайвероятноидачетешкойщетевземенасериозностехническитевъпроси


Цитат:
Аз бих се заяждал съвсем открито и целенасочено не заради темата, а заради неграмотното, некадърно и идиотско писане.
Просто като видях първия пост и дори не си направих труда да се опитвам да го разчитам и го подминах. Разбирам да не знаеш къде да
сложиш запетайки, но да нямаш точки и няколко реда да са ти едно изречение си е пълна неграмотщина и простотия. След като не можеш
да пишеш, а най-вероятно и да четеш, кой ще те вземе на сериозно с техническите въпроси?


Едър или дребен шрифт четеш по-лесно?


Пон Май 25, 2015 2:34 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 12:44 am
Мнения: 616
Местоположение: Варна
Мнение Re: печка за кола
Защо не се свържеш с "човека Милен" и не помолиш него за помощ?
По спомен 20g след производството на един автомобил човек все още би могъл да си поръча резервна част. Какво казва дилъра по този въпрос?


Пон Май 25, 2015 2:48 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 9:02 pm
Мнения: 36
Мнение Re: печка за кола
О господин цун каи ху... сещаш се нали моля без агресиа като не ти харесва темата моля учтиво не пиши философите от подобен характер за тях софииския университет .Колко пъти да се извинявам ето и за господата богове на англииски SORRY просто реставрирам колата си която е на 20 години и е супоер зле затова тарся помощщщщ .Отново се повтарям но не съм добър в писането на български на клавиатура това простак и идиот ли ме прави


Пон Май 25, 2015 2:53 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 75 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни