Микроконтролери и електроника
http://mcu-bg.com/mcu_site/

tutiv ВЪН!
http://mcu-bg.com/mcu_site/viewtopic.php?f=1&t=17668
Страница 1 от 7

Автор:  bongo_x2 [ Пет Дек 18, 2020 8:48 pm ]
Заглавие:  tutiv ВЪН!

Нямах намерение да пускам анкета, но излезе, че няма кой друг. Не бива някой си по 10 пъти на ден да ползва форума за полит-пропаганда. Но не само в това е проблемът: той използва "мръсни" думи вместо доказателства.

Автор:  ценков [ Пет Дек 18, 2020 8:54 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

И ще го оставиш гладен? Не че с тия копейки ще забогатете, но поне няма да умре от глад.

Автор:  bongo_x2 [ Пет Дек 18, 2020 8:56 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Тогава: отделяйте ми по 5-10лв на месец и дори аз ще спра да спамя! :)

PS По темата и без мноо майтап, че бамааму вече!

Автор:  bobihot [ Пет Дек 18, 2020 9:37 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Къде е анкетата за (съ)гласуване. И банковата сметка на Бонго_х4. По е-пай не става ли?

Автор:  dan [ Пет Дек 18, 2020 10:18 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Аз не мисля, че tutiv е "платен трол", човекът вероятно си пише по убеждение. Лично мен ме дразни колко едностранчиво гледа да света, но това се отнася и за nik ( а може да се отнася и за мен).

Пустинният лъв пък е на обратната страна - всичко руско не струва и пукната пара и принизява всички постижения на руснаците...

пп: Странното е. че колегата tutiv не е писал в някоя "техническа" тема.

Автор:  Cekins [ Пет Дек 18, 2020 10:27 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

А според мен си е чиста проба платен трол. DesertLeo доколкото знам е работил и по проекти свързани с отбраната и знае от първа ръка колко е феноменално невероятна руската техника. И факта че единствените техничеси теми по които е писал са тези на Калоянчо - и то не по техническа част а за да се заяжда - говори че просто тук си е намерил поле за изява.

Автор:  dan [ Пет Дек 18, 2020 10:43 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Квалификацията на Лъва си личи не само "общите приказки", нея не я коментирам. Лично на мен неговото мнение ми е полезно. Но ако вземем за пример поста му за руския двигател... Щом руснаците използват чужди доставчици, значи не става. А каква е алтернативата - да не правят нищо или да загубят няколко петилетки, за да си разработят това, което не им достига.
Machen oder machen lassen - je nach dem Bedürfnis. В превод - да го направиш или да дадеш да ти го направят - според нуждата.

Във всички случаи тутив трябва да си ревизира езика - твърде много лични обиди и твърде много русизми. "Дурак" не е по-малко обидно от "глупак".

Автор:  ToHu [ Пет Дек 18, 2020 10:50 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Ами аз се имам за Русофил, но съм и реалист но рядко от писанията на някого съм започвал да се чудя дали това ми Русофилстване е обективно и дали не е повече резултат от младежки спомени. .. все едно някой да вземи да ми хвали как всичко в САЩ е мед и масло, и как са най-великите... Подобни писания не са полезни за никого, иначе постването на ликове в темите за Русия и Китай не ми пречи, айде Китай как да е, ама чудно защо за Русия поста основно прозаични ежедневни, не е като да няма какво да се каже /покаже и то далеч от пропагандният стил.
Постовете му започват много да дразнят, доста повече от на крадев.

Автор:  tutiv [ Нед Дек 20, 2020 1:47 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Е, е, много сте припрени, бре, чак сега ви усетих, то като подлогите са с по 5-6 акаунта :D.

Автор:  itso.t [ Нед Дек 20, 2020 1:48 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Къш! Вън!

Автор:  Desert Leo [ Нед Дек 20, 2020 3:37 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Гласувах против изгонването, защото съществото е доволно примитивно, т.е. наказано от Господ. Това му стига. Не е руски трол, а просто мрази много хамериканците. Дали виза са му отказали или нещо друго не знам, но много ги мрази. От там идва избиването на комплекси в темата за раша и после за чайна.
dan, мога книга да напиша, но няма кой да я чете. Пък и има написано доста по въпроса, например тук.

Автор:  bongo_x2 [ Нед Дек 20, 2020 4:46 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

tutiv написа:
...

...?!

Автор:  itso.t [ Нед Дек 20, 2020 4:53 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

bongo_x2 написа:
...?!

Е не се ли вижда без подсказване? Има проблеми с главата. Не е ревизирана отдавна. :D

Автор:  tutiv [ Нед Дек 20, 2020 5:11 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Desert Leo написа:
...Не е руски трол, а просто мрази много хамериканците. Дали виза са му отказалиили нещо друго не знам, но много ги мрази.


Kакви хамерикански визи, бе, а бе дежурен идиот, ха-ха-ха. :D

Автор:  itso.t [ Нед Дек 20, 2020 7:58 pm ]
Заглавие:  Re: tutiv ВЪН!

Да попитам: Какво се очаква да се случи в следствие на анкетата и кога?

Страница 1 от 7 Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/