Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Стереото Вън 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: Стереото Вън
Цецо написа:
Той ме скубе, аз го наплюх... В подобни ситуации най-добрия подход е шамар и на двете деца. :)

И какво, стереото виновен, че форума бил такъв или онакъв, а?

stereo-то май се задави с пуканките.

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Пон Мар 22, 2021 9:19 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Стереото Вън
Tisho написа:
Жалвал съм се бил... От батката с клавиатурата криещ се като мишка ли да се жалвам? Не вярвам, че на улицата ще се наложи някой да те нарича както и да било, там си незабележим и почти невидим за разлика от в нета, където си голям, велик и недосегаем...

Пак с тия плоски мисли... Някога даваше вид на интелигентен човек. Явно нещо се е променило, и то не към по-добро...
В другата тема ти казах, че си безинтересен. Можеше да разнообразиш поне малко. Или е над възможностите ти?

И пак се опитваш да правиш внушения. В другата тема бяха как съм се бил накъркал в твоя чест, а в тая какъв съм бил на улицата... :D
Хубаво де, за колкото ти стига акъла, толкова пишеш. Претенциозен съм с кого комуникирам, но за теб ще направя изключение. Изследването на нисшите индивиди се оказа по-интересно отколкото очаквах... :D

Tisho написа:
...Ти се навря в моята тема, започна да се правиш на голям, след което някой ти правел интриги. Представяш ли си на интриганта някой му правел интриги. Да съм те викал? Да съм те канил? Да съм ти искал мнението?

Явно трудно осмисляш прочетеното, затова да преговорим:
itso.t написа:
Твоя тема може да има в твоят форум. Тук не може. Тук може да има тема започната от теб, но това не ти дава привилегии да определяш кой и какво да пише в нея.

Пак: няма такова нещо като твоя тема. Няма! Няма!
Повтарям бавно - Н-я-м-а. :D

Tisho написа:
Осра темата и сега врещиш като девица за уй след мен, щото не ти мина номера. Отново никой не говори на теб и отново си вреш мутрата дето не са я викали! Очакваше да се ебаваш с другия и той да не ти отговори, да ама не си познал! :finga:

Сам осра темата започната от теб (не твоята тема) с розовите си мечти и останалите "мъдрости" които изходи в нея. :D
Апропо, това с иконката с пръстчетата е много зряло... :D

Tisho написа:
И какво се очаква да е участието ми в тоя умрял форум...

За да не те надценявам и да не те затруднявам, от теб очаквам все по-малко, с уклон към нищо. :D

Tisho написа:
Хайде следващия път да ми отговаряш само като те питам? Може ли?

Хайде да даваш подобни наставления на близките си или на бабките пред блока? :mrgreen:

Tisho написа:
Бъркаш, няма директни обиди или заплахи, има само сравнение с цел по добро обяснение. ;)

Май започна да се сещаш. Късно, ама по-добре от никога. :D
Розови албански светодиодчета... :D


Пон Мар 22, 2021 10:04 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Мнение Re: Стереото Вън
itso.t написа:
Tisho написа:
Жалвал съм се бил... От батката с клавиатурата криещ се като мишка ли да се жалвам? Не вярвам, че на улицата ще се наложи някой да те нарича както и да било, там си незабележим и почти невидим за разлика от в нета, където си голям, велик и недосегаем...

Пак с тия плоски мисли... Някога даваше вид на интелигентен човек. Явно нещо се е променило, и то не към по-добро...
В другата тема ти казах, че си безинтересен. Можеше да разнообразиш поне малко. Или е над възможностите ти?

И пак се опитваш да правиш внушения. В другата тема бяха как съм се бил накъркал в твоя чест, а в тая какъв съм бил на улицата... :D
Хубаво де, за колкото ти стига акъла, толкова пишеш. Претенциозен съм с кого комуникирам, но за теб ще направя изключение. Изследването на нисшите индивиди се оказа по-интересно отколкото очаквах... :D

Tisho написа:
...Ти се навря в моята тема, започна да се правиш на голям, след което някой ти правел интриги. Представяш ли си на интриганта някой му правел интриги. Да съм те викал? Да съм те канил? Да съм ти искал мнението?

Явно трудно осмисляш прочетеното, затова да преговорим:
itso.t написа:
Твоя тема може да има в твоят форум. Тук не може. Тук може да има тема започната от теб, но това не ти дава привилегии да определяш кой и какво да пише в нея.

Пак: няма такова нещо като твоя тема. Няма! Няма!
Повтарям бавно - Н-я-м-а. :D

Tisho написа:
Осра темата и сега врещиш като девица за уй след мен, щото не ти мина номера. Отново никой не говори на теб и отново си вреш мутрата дето не са я викали! Очакваше да се ебаваш с другия и той да не ти отговори, да ама не си познал! :finga:

Сам осра темата започната от теб (не твоята тема) с розовите си мечти и останалите "мъдрости" които изходи в нея. :D
Апропо, това с иконката с пръстчетата е много зряло... :D

Tisho написа:
И какво се очаква да е участието ми в тоя умрял форум...

За да не те надценявам и да не те затруднявам, от теб очаквам все по-малко, с уклон към нищо. :D

Tisho написа:
Хайде следващия път да ми отговаряш само като те питам? Може ли?

Хайде да даваш подобни наставления на близките си или на бабките пред блока? :mrgreen:

Tisho написа:
Бъркаш, няма директни обиди или заплахи, има само сравнение с цел по добро обяснение. ;)

Май започна да се сещаш. Късно, ама по-добре от никога. :D
Розови албански светодиодчета... :D


Смени плочата де, отново захапа отначало същите глупости да повтаряш, в интерес на истината в началото се ядосвах като правиш опити да се ебаваш, но след последния ти пост разбирам, че си патологичен случай, на който нито от бой нито от приказка ще схване нещо.

Да, съгласен съм с теб, не ти е лесно и по зле ще става, ако не се лекуваш...
Лошото е, че си намерил трибуна от която да врещиш, обиждаш, раздаваш квалификации и правиш на маймуни хората.
Даже и ти харесва.... Някакъв жалък и извратен опит да се почувстваш човек...

Ако можеше да се погледнеш отстрани колко си жалък със сигурност щеше да си прегризеш вените на момента.

А най лошото е, че като гледам и на останалите в този умрял форум им харесва... Явно защото отдавна интересът към техниката е преминал и е останало злобното мърморене по всеки който пита нещо, особено ако е някой нов. Да не говорим, ако някой пусне обява за работа какво се излива вътре.
Проблема е сериозен, заравяйки си главите като щрауси няма да го решите. Напротив ще се задълбочи, днес този хубавец в прилив на неконтролируема лудост се заяжда с мен, утре с друг вдругиден ще си намери друга жертва, след някой месец, година може и човек да убие....
Пък вие тук си го толерирайте, щом ви харесва.

Смешното е, че много хора тук са продиктаторски настроени а форума е пълна анархия. :lol:


Пон Мар 22, 2021 12:11 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 8:16 am
Мнения: 1063
Местоположение: путинофили: "иди н***й"
Мнение Re: Стереото Вън
интересно ми е какво си искал да ми кажеш с тоя пост:
Tisho написа:
ps66 написа:
търся ЧЕРЕН patch кабел CAT5 - 100m - някой да е виждал в местен магазин!?
(някъде от BG/EU - без митници)


Да.


Пон Мар 22, 2021 1:13 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Стереото Вън
ps66 написа:
интересно ми е какво си искал да ми кажеш с тоя пост:
Tisho написа:
ps66 написа:
търся ЧЕРЕН patch кабел CAT5 - 100m - някой да е виждал в местен магазин!?
(някъде от BG/EU - без митници)


Да.

Искал е да каже че белите Cat 5e са също толкова бързи колкото и черните - недей да бъдеш такъв расист.

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пон Мар 22, 2021 1:40 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: Стереото Вън
темата стана за триене още след оървите 5-6 поста,,,,
чудя се кога ли ще стане това...

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Пон Мар 22, 2021 1:41 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Мнение Re: Стереото Вън
ps66 написа:
интересно ми е какво си искал да ми кажеш с тоя пост:
Tisho написа:
ps66 написа:
търся ЧЕРЕН patch кабел CAT5 - 100m - някой да е виждал в местен магазин!?
(някъде от BG/EU - без митници)


Да.



Бях започнал да пиша, и понеже е от телефона,
Прехвълих на друг прозорец в браузъра с идеята да намеря координатите на фирмата от която съм купувал такъв кабел.
Явно по погрешка се е побликувало.
Извинявай.
Сега ще изровя координатите на фирмата и ще ти ги дам.


Пон Мар 22, 2021 1:41 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Стереото Вън
MYXATA написа:
темата стана за триене още след оървите 5-6 поста,,,,
чудя се кога ли ще стане това...

Чесно казано не само темата е за кофата ами и всичките които сме писали в нея сме за бан. Баси драмата която се разигра - с нищо не сме по-различни от am stereo.
:twisted: :twisted: :twisted: Явно оловото в тинола не прощава. :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пон Мар 22, 2021 1:47 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1402
Местоположение: София
Мнение Re: Стереото Вън
Tisho написа:
http://mcu-bg.com/mcu_site/viewtopic.php?p=310546#p310546
Цецо написа:
Мдам, аз като гледам какво се случва в цитараната тема, пък и в тая тема, стереото си е направо цветенце...

Някой хора явно напрежението им иде в повечко... Ако това ще ви успокои, на улицата е същото... т.е. не е форумна болест :)
> Темата, визуализирана :D :

Потребител 1: "Здравейте! Може ли да ми дадете съвет как да удължа един градински маркуч?"
Потребител 2: "Защо искаш да го удължаваш?"
Потребител 1: "Защото е прекалено къс."
Потребител 3: "Еми по-добре си купи един достатъчно дълъг!"
Потребител 1: "Ама не ми трябва - само 5 метра не ми достигат."
Потребител 2: "Да, обаче един цял маркуч е винаги по-добре."
Потребител 3: "Оффф!"
Потребител 4: "Какво офкаш? Човекът просту пита как да удължи един мъркуч."
Потребител 5: "А ти по-дубре научи български първо!"
Потребител 1: "По-дОбре!"
Потребител 5: "Ей такива най-много ги обичам - молят за помощ, ама после се заяждат с другите за правопис!"
Потребител 6: "Ей, все по-зле става в този форум! Аз когато съм удължавал маркучи, ти още прав под масата си ходил."
Потребител 1: "Еми кажи ми тогава как най-добре да го направя!"
Потребител 5: "На твое място не бих го правил."
Потребител 2: "Още не си ми казал защо искаш да го удължаваш - какво ще правиш с него?"
Потребител 1: "Ще си поливам градината."
Потребител 7: "Е каква е тази градина?"
Потребител 1: "Еми съвсем нормална градина."
Потребител 9: "Без да ти се бъркам, ама нали ти е ясно, че някои растения не трябва да се поливат с много вода?"
Потребител 4: "Офф,... той иска само да удължи един маркуч!"
Потребител 7: "Ти не се бъркай бе, малоумник!"
Потребител 4: "Абе гледай себе си бе, идиот!"
Потребител 1: "Никой ли не може да ми помогне?"
Потребител 12: "Абе стига си давал зор пък ти, бе! Имаме си и друга работа, освен да отговаряме на някакви въпроси на новаците във форума."
Потребител 1: "Еми тогава защо отговаряш?"
Потребител 13: "На много умен ли ми се правиш, бе?"
Потребител 1: "Не, просто искам да удължа един маркуч."
Потребител 2: "Преди 10 години удължавах един маркуч, който изкара всичко на всичко една година и оттогава само цели маркучи ползвам."
Потребител 1: "Е, как го удължи, де?"
Потребител 2: "С удължител?"
Потребител 1: "Тоест сложи просто още един маркуч към него и така, или?"
Потребител 10: "А защо не потърсиш в Гугъл?"
Потребител 1: "Еми потърсих там и ме препрати в този форум."
Потребител 15: "Аз още ползвам лейка за поливане, няма нищо по-добро!"
Потребител 17: "Ей да, спомням си. Какви времена бяха едно време?... Ама в наши дни нищо не държи много, всичко се чупи бързо."
Потребител 1:" Да разбирам ли, че никой не може да ми каже как да удължа маркуча?"
Потребител 15:" По-добре зарежи и поливай с лейка, тъкмо малко спорт!"
Потребител 1: "Еми имам проблеми с гърба и не мога да ходя много и да нося тежко."
Потребител 18: "Еми значи си на грешното място тук!"
Потребител 5: "Точно!"
Потребител 1: "Защо?"
Потребител 17: "Това е градинарски форум. Като не можеш да ходиш и да носиш тежко, отиди в медицински форум! Егати тъпака!!!"
Администратор: "Темата е затворена. Потребител 1 беше блокиран заради спам."

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Чет Мар 25, 2021 9:50 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 8:22 am
Мнения: 15501
Местоположение: София
Мнение Re: Стереото Вън
MYXATA написа:
темата стана за триене още след оървите 5-6 поста,,,,
чудя се кога ли ще стане това...


Напротив. Добре е да седи. Като CV :D

_________________
"Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.


Чет Мар 25, 2021 10:32 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Стереото Вън
Изтриването е доста условно... Изтритите теми се намират в кошчето и са достъпни за четене. :D


Чет Мар 25, 2021 10:55 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1402
Местоположение: София
Мнение Re: Стереото Вън
Цецо написа:
Някой хора явно напрежението им иде в повечко... Ако това ще ви успокои, на улицата е същото... т.е. не е форумна болест :)
Като каза "улицата", се сетих за това видео:

> Maria Silvestar otkriva Mo dokato Tsuky rita edna kola

Прикачени файлове:
Maria Silvestar otkriva Mo dokato Tsuky rita edna kola.jpg
Maria Silvestar otkriva Mo dokato Tsuky rita edna kola.jpg [ 141.44 KiB | Прегледано 3637 пъти ]
Подобни персонажи (освен мацката) вече имат почти неограничен достъп до Интернет, та шоуто нЕма да зАпре скоро. :D

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Чет Мар 25, 2021 1:43 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 9:51 am
Мнения: 1869
Местоположение: ♪♫♣♠|☼◙▲♦▼☻╬☺∞
Мнение Re: Стереото Вън
ХАХА
:D вальо живков като малък си беше ,,убавец,,Изображение сега ептем....по-смешното е,че не ме е надушил в хардварето 4та година-където му сипваме с големия черпак :twisted: и он в вика-дъжд вали(са ше рови в логовете от преди 4г) :mrgreen: охх,мъка :lol:

_________________
Изображение DT-838 (((STEREO ПОЗДРАВ))) за форума - https://youtu.be/xy921Pn3lhA
Цецо написа:
Абе я вижте какъв ден е навън, да ви таковам и в инженерите задръстени!
itso.t написа:
Решил си да препишеш целия интернет? Доста амбициозно начинание... :D


Съб Юни 19, 2021 4:14 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1402
Местоположение: София
Мнение Re: Стереото Вън
am stereo написа:
вальо живков като малък си беше ,,убавец,,Изображение сега ептем...
Да съм убавец е едно от житейските ми предимства. 8) Ама ти можеше повече да се постараеш и вместо тази снимка от трети клас, да извадиш една от другите, които съм качил онлайн. Там съм съответно на 16, 18 и 20 и нещо години и все съм си убав. :lol:
am stereo написа:
по-смешното е,че не ме е надушил в хардварето 4та година-където му сипваме с големия черпак :twisted: и он в вика-дъжд вали
На батко големия сипвач... цитирай колкото искаш теми, където си ми от сипвачите, та да те видим как го правиш. :lol: Само да не се окаже, че други ми сипват, ама ти се пишеш към тях, за да ти порасне работата. :lol:

Иначе си играеш на пишлегарски игрички със сменяне на самоличности, та да не скучаят администраторите да те захранват с бан-ани. Ето психопрофилът ти от година 2008:

Private написа:
Оригиналният пост, написан преди 5 години:

> "Дъртата помияро-олигофренска сган" > ВИЖТЕ ЗА ДА ЗНАЕТЕ

am stereo, подвизаващ се като cvv / loopo във форума на HWBG, е известен със своите неграмотни, неадекватни, неразбираеми и безполезни постове. Често копира неща, без да посочи автор и източник, като сега. Има различни санкции и по няколко бан-а на двата си ник-а. Не един и двама сме се чудили какво го кара да пише, защото за аудиторията ползата от него клони към нула.
Lupus написа:
Така е. В Setcom.bg се подвизава под ника cvb. Вчера беше изтрит от там същия пост. И там се държи по описания от Private начин.
Private написа:
Същият ник и същият пост във форума на eshop.
Изобщо не си прогресирал от година 2008 до днес и да се благодариш, че този форум те толерира. Ако четири години пишеш в HWBG, то трябва да е с коренно различна линия на поведение от тази, която ползваш тук, защото там заради системата за наказания и ден не би се задържал, преди да налапаш бан-ана. Ако така контрастно си сменяш поведението, то или си гоЛем играч-хамелеон, или е нещо, за което могат да се изкажат квалифицирани медицински лица с профили психология и/или психиатрия.

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Съб Юни 19, 2021 6:18 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 9:51 am
Мнения: 1869
Местоположение: ♪♫♣♠|☼◙▲♦▼☻╬☺∞
Мнение Re: Стереото Вън
Ама там си свиваш сърмите,щот си на хранилка-размрънкахте се администрацията на форума-как така МАГАЗИН пък вие-гладни...после шефовете пристанаха

и заради безкрайните ти сфинщини колко читав народ напусна форума :!: :!: от самото начало до сега-,,добър,, атестат и кпд показваш-да ти повишът надника ,ли ...или :idea: :finga:

_________________
Изображение DT-838 (((STEREO ПОЗДРАВ))) за форума - https://youtu.be/xy921Pn3lhA
Цецо написа:
Абе я вижте какъв ден е навън, да ви таковам и в инженерите задръстени!
itso.t написа:
Решил си да препишеш целия интернет? Доста амбициозно начинание... :D


Съб Юни 19, 2021 8:00 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни